7m


7m

hyundai

Şenol Güneş'ten taraftara mesaj!

Şenol Güneş Trabzonspor'un  içinde bulunduğu dönemle ilgili olarak taraftarlarına yönelik bir mesaj verdi.Güneş’in mesajı şöyle: “Spor Toto Süper Lig’in ilk yarısının son haftasına girildiğinde takımımızın puan cetveli itibariyle sıralamada bulunduğu konu

Spor 20.12.2011, 09:15
Şenol Güneş'ten taraftara mesaj!

Şenol Güneş Trabzonspor'un  içinde bulunduğu dönemle ilgili olarak taraftarlarına yönelik bir mesaj verdi.

Güneş’in mesajı şöyle: “Spor Toto Süper Lig’in ilk yarısının son haftasına girildiğinde takımımızın puan cetveli itibariyle sıralamada bulunduğu konumu kabullenmemiz mümkün değildir. Teknik sorumlu olarak ekibimizin bugün itibariyle oynadığı oyundan da, aldığı sonuçlardan da memnun değilim.

Farklı bir lig statüsü içerisinde, yoğun maç trafiği nedeniyle lig ve Şampiyonlar Ligi maçlarının üst üste gelmesinin performansımızı olumsuz yönde etkilediğini düşünüyorum. Dolaysıyla beklenenin altında kaldık ve hepimiz çok üzüldük. 

Bu şartlarda; göreve ilk geldiğim gün paylaştığım gibi takımımızın sembolü ve gururu her zaman için siz değerli taraftarlarımızsınız.

Sizlerin takım sevgisi, desteği ve tahriklere kapılmadan sergileyeceğiniz örnek duruş bu zorlu süreci aşmamızda önemli rol oynayacaktır. Gün, sağduyulu ve soğukkanlı olmayı gerektirmektedir. Elbette Fair-Play’in dışına çıkmadan, kurallara bağlı kalarak eleştiri yapmalı ve hakkımızı aramalıyız. Ayrıca sükunetimizi kaybetmeden yanlışları ortaya koyup kendimizi de sorgulayabiliriz. Ama bu noktada ölçüyü dikkatli belirlemeliyiz.

Devamı sayfa 2'de

[PAGE]

Takımımızın sorumluluğunu taşıyan kişi olarak elde edilen başarısız sonuçların sorumlusu olarak da kendimi görüyorum. Bu süreçten en sağlıklı nasıl çıkmamız gerekiyorsa yeri geldiğinde bu doğrultuda gereken tavrı göstereceğimizden de kimsenin şüphesi olmasın. Bu aşamada işimizi iyi ve özveriyle yapmamızın yanı sıra Trabzonspor’un başarısı için hangi kararın alınmasını gerekiyorsa bunu rahatlıkla alacağımız da bilinmelidir. Geleceğe yönelik vereceğimiz kararlarda duygularımızın esiri olamayız.

Trabzonspor bugünlere yıllarca büyük bedeller ödeyerek geldi ama bunlara rağmen hiçbir zaman doğru yoldan sapmadı, yeri geldiğinde tepkisini gösterdi. Sahada alınan sonuçlar her zaman değişebilir. Ancak bunun üzüntüsü içerisinde bize yakışmayacak davranışlarda bulunmamalıyız. Trabzonspor’un haksızlığa uğradığı noktada ilgili kurumlara gerekli uyarıların ve eleştirilerin yapıldığından ve yapılacağından da kimsenin endişesi olmasın. Geçmişte, yaşadığımız haksızlıklardan sıyrılıp nasıl yeni başarılar inşa ettiysek bundan sonra da aynısını yapabilecek gücümüz vardır. Takım olarak da, şehir olarak da kanunsuz işlerin içinde hiçbir zaman bulunmadık, bulunmayız da. Bugüne kadar nasıl düzgün gelmişsek bundan sonra da aynı vakur ve sağduyulu tavrımızla yolumuza devam edeceğiz. Ancak bizim bu onurlu duruşumuz başkalarının da bize haksızlık yapmasını gerektirmez. Kimse bizi kötü niyetlerine alet etmek istemesin. Camia olarak eksiklerimizi görmeli ve bunları giderebilmek için güçlü olmalıyız.

Bu doğrultuda siz değerli taraftarlarımızın her zamankinden daha fazla desteğine ihtiyacımız olduğunu hatırlatıyor, bunu bizden esirgemeyeceğinize de yürekten inanıyoruz”


Yorumlar (34)
lazinpyjamas 10 yıl önce
şenol hocanın zekice bir planı olduğunu düşünüyorum, ve eminim devre arası bu planını devreye sokucak.ve biz futboluyla göz dolduran eski takımımıza tekrar kavuşucaz.
zidane 10 yıl önce
Hocam biz biliyoruz ki; takımın başında, takım kötü gittiğinde içi bizden daha çok acıyan birisi var. O yüzden size güvenimiz asla bitmez. Bu GÜNEŞ hiç sönmez. Saygılarımla...
ycumali 10 yıl önce
sana güvenimiz,inancımız tam..adamsın şenol hocam
YADELLERDEN 10 yıl önce
Ah şenol Hoca,ah...Beş para etmeyen bir sürü teknik direktör,yönetimlerini kendilerine hizmet ettiriyor,bir dediklerini ikiletmiyorlar.Sen, Sadri Başkan'ın hatırı için kendini de,takımı da,bizi de yaktın...Yaptıklarını yeterli göçrdün,sesini çıkarmadın.Ne oldu şimdi ?
HOTS 10 yıl önce
Hocam eğer Trabzonsporluyuz diyorsak mecburen destek vereceğiz taraftar olarak. Ancak sen de şu ipleri eline al artık transfer işi senin tekelinde olsun Polonya Pazar lı T.Bekirovski nin veya onun yandaşlarının balonlarından İllallah etti millet artık takım gol atmayı unuttu buna bi çare bulabilirsen memnun oluruz savunma da keza aynı şekilde. Hocam ona bunu kızıp da takımı da bırakma Hugo Brosların Hügo Sançeslerin eline yoksa burnumuz...
tayki 10 yıl önce
Takımın menfaati için senin bizim başımızda kalman yeterli be hocam
ilayda dinc 10 yıl önce
senol günes bir dev türkiyenin bir numarasi onun icin cekemiyorlar senol hocam arkandayiz sen bizlerdende daha cok trabzonsporlusun senin ruhun yeter hocam yol senindir haydi hocom ALLAH yolunu acik etsin biliyoruzki insallah bu takim bu sene ayni gecen sene gibi sampiyon olacaktir
hemir 10 yıl önce
Gözlerinden öperim. Eleştirilerimiz seni sevmemize mani değil. İyiki varsın. Trabzonspor taraftarı olduğum icin Allahım sana şükürler olsun....
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@