Şenol Güneş'ten mesaj var!

Son lig maçında Sivasspor'u mağlup eden Trabzonspor'da teknik direktör Şenol Güneş, Fenerbahçe karşısındada galibiyet bekliyor.İlk 4 haftada 5 puan kaybederek hayal kırıklığına uğrayan, ancak Sivasspor’un ardından Fenerbahçe’yi de yenerek toparlanmak iste

Spor 19.09.2012, 08:29
Şenol Güneş'ten mesaj var!

Son lig maçında Sivasspor'u mağlup eden Trabzonspor'da teknik direktör Şenol Güneş, Fenerbahçe karşısındada galibiyet bekliyor.

İlk 4 haftada 5 puan kaybederek hayal kırıklığına uğrayan, ancak Sivasspor’un ardından Fenerbahçe’yi de yenerek toparlanmak isteyen Trabzonspor’da Teknik Direktör Şenol Güneş futbolcularını uyardı, her rakibin ciddiye alınması gerektiğini söyledi.
 
Başarı için Trabzonspor’un kendi gerçeklerinin farkında olması gerektiğinin de altını çizen Güneş, sözlerini şöyle sürdürdü:
 
“Trabzonspor kendi gerçeklerini iyi bilirse, herhangi bir takımla da oynarken onun da önemli olduğunu bilir ve ciddiye alırsa maç kazanır. Ama sahaya çıktığı zaman sonucu garanti görürsen oynadığın her oyun senin aleyhine döner. Son oynadığımız Sivasspor, Fenerbahçe ile berabere kaldı. Bu bizim için, (Fenerbahçe’yi rahat yeneriz) ölçüsü olamaz tabii ki... Futbol o kadar enteresan bir oyun ki; en zayıf takımlara puan kaybediyorsun, en güçlüyü yenebiliyorsun. Biz şu anda bu süreçte sıkıntılıyız.”
 
Buraya kadar kayıpsız gelmeleri gerektiğini ancak 5 puan kaybettiklerini söyleyen Şenol Güneş, “Dolayısıyla kamuoyunun psikolojik baskısı olacaktır. Yanımızda olması daha iyiyken, isteklerini, tepkilerini biraz daha agresif gösterenler var. Bu arada başarısızlıktan nemalanmak isteyenler olabilir. Onları da yaşıyoruz” diye konuştu.
Yorumlar (6)
kemal aydın 8 yıl önce
fatih terime bakıyoruz çatır çatır oynicam diyor çıkıyor konuşuyor bizimkisi izliyor sadece anlamiyorum abi neden izliyosun az konuş da futbolcular kendilerini messi ronaldo zannetsin yaa gaza ver hırs yaptır her maçı hırslı tempolu oyun oynayalım
cinneş marnş 8 yıl önce
sayın kemal aydın. biliyoruz, şenol güneş için kendinden başka bir varlık yoktur dünyada.

fenerbahçeyi yenecekmiş. hade bakalım. göreceğiz..

arkadaşımızın dediği gibi, boş boy konuşup keseri gibi her şeyi kendine yontup da bu taraftarı deli etme.

ama hala farkında değilsin. her zaman hafife aldığın ve kolayca kaznıdrıdğını zannettiğin bu taraftar sana bir patlayacak ki feleğini şaşıracaksın...
laz in pyjamas 8 yıl önce
şenol hocayı fatih hocayla karşılaştırmaktan vazgeçin. şenol hocanın futbolu öğrettiği futbolcularla bi yerlere gelmeye çalışan bi hocayı, ŞENOL GÜNEŞ gibi büyük bir hocayla kıyaslamak, hayalden çok hayalcilik olur.
sungur aslan 8 yıl önce
fatih terime verilen futbolculara bakın birde şenol güneşe verilenlere bakın. fatih terime sıradan bir takım verildiğinde bundan 4-5 sene önce nasıl rezil olduğuu hatırlatırım. şenol güneşe adam gibi 2 sene önce bir takım verildi oda o takımı şampiyon yaptı. şimdiki takım ise şampiyon falan olacak kapasitede değil. ancak ilk 5 e gireriz.
cinneş marnş 8 yıl önce
şenol güneş mi takıma futbolcu kazandırmış. umutu gönderen o. yoksa umut bir yere gitmezdi.

burak için bundan topçu olmaz diyip duran adamdır. burakı takıma şenol beyin kafasına vura vura takıma kazandıran ünal karamandır..herkes bilir bunu kulüpte..engini harcayan da şenol güneştir.

futbolcu kazandırmış mış. ya adamı delletmeyin. bişeden haberiniz yok..şenol güneş az bile yapıyor size.

aklınızca aşağıda şenol güneşe kıyakçılık yapıyorsunuz. hayrola nedir zorunuz. bu takımı per
YALNIZ KURT TS 8 yıl önce
cinnes marns canimi cok acitiyorsun yeter artik sende beni delletme.olum bak git.....

Gelişmelerden Haberdar Olun

@