Şenol Güneş'in büyük çıkmazı

  Sivasspor'la yarın akşam lige yeniden dönüş maçını oynayacak olan Trabzonspor'da teknik direktör Şenol Güneş'i düşündüren en önemli onuların başında kadroya alacağı yabancıları belirlemek geliyor.  Son iki yabancı transferiyle birlikte Janko, Emerson, S

Spor 15.09.2012, 16:49
Şenol Güneş'in büyük çıkmazı

  Sivasspor'la yarın akşam lige yeniden dönüş maçını oynayacak olan Trabzonspor'da teknik direktör Şenol Güneş'i düşündüren en önemli onuların başında kadroya alacağı yabancıları belirlemek geliyor.

 

 Son iki yabancı transferiyle birlikte Janko, Emerson, Sol Bamba, Zokora, Alanzinho, Celustka, Sapara, Henrique, Vittek, Colman, Adrian ve Cech olmak üzere kadrosunda 12 yabancısı bulunan Trabzonspor'da bu futbolculardan sadece 8'i, 6+2 kuralı nedeniyle 18 kişilik maç kadrosuna alınabilecek.

Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş'in Janko, Emerson, Bamba, Zokora, Alanzinho ve Celustka'yı kadroya almasına kesin gözle bakılıyor. Tecrübeli teknik adamın bu durumda Sapara, Colman, Henrique, Vittek, Adrian ve Cech'ten sadece 2 kişiyi kadroya alma şansı bulunuyor. Güneş'in daha önce gözden çıkardığı ve hiçbir maçın kadrosuna almadığı Cech'in dışında kalan 5 oyuncunun büyük bir forma savaşı vereceği Trabzonspor'da, Gürneş'in kadroyu rakibe göre belirleyeceği ve her maç değişik yabancı oyuncuların 18 dışında kalacağı vurgulandı.

 

DEFANSTA ZORUNLU ROTASYON

Trabzonspor'da Sivasspor maçı öncesinde defansta zorunlu değişikliğe gidilecek. Videoton'la yapılan Avrupa kupası eleme turu ilk maçında sağ kolundan sakatlanan ve geçen hafta içinde takımla çalışmalara başlayan Giray'ın sakatlığının yeniden nüksetmesi üzerine Sivas maçında riske edilmeyeceği öğrenildi.

 Hafta içinde üst solunum yolu nefeksiyonu nedeniyle hastaneye kaldırılan ve takımla antrenmanlara çıkamayan Serkan Balcı'nın da yer almayacağı Trabzonspor'da teknik direktör Şenol Güneş'in 'jokeri' Celustka'yı sağ kanatta görevlendirmesi bekleniyor. Defansın ortasında Mustafa - Bamba ikilisi görev yapacak, sol bekte ise yeni transfer Emerson ilk kez Avni Aker'de görev alacak

Yorumlar (2)
cinneş marnş 8 yıl önce
sayın güneş?. biz asıl büyük çıkmaza, geçen hafta ligin en zayıf takımına yenilmekle uğradık.

kasımpaşa, da antebi bu akşam 3 ledi..ve antep, aldığı 3 puanı bizden aldı...

gaziantebi yenmeyenin nikahına zararı var, ama sen hala direniyorsun.

hitler almanyasının propoganda bakanı göebels gibi başarılı bir şekilde çalışıyorsun....

ama seni ben bile kurtaramayacağım.....
cinneş marnş 8 yıl önce
bu yeter bize deneyimli ve de tecrübelimiz....

Gelişmelerden Haberdar Olun

@