banner491

Şenol Güneş'i çıldırtacak eleştiri!

 Türkiye Futbol Federasyonu Basın Sözcüsü Prof. Dr. Mete Düren tartışılan şike konusunda CNN Türk'te yayınlanan Aykırı Sorular'da açıklamalarda bulundu. Mete Düren şike konusunda yaptığı açıklamada, "Yıldırım Demirören yönetimi şike davasını hakka ve adal

Şenol Güneş'i çıldırtacak eleştiri!

 

Türkiye Futbol Federasyonu Basın Sözcüsü Prof. Dr. Mete Düren tartışılan şike konusunda CNN Türk'te yayınlanan Aykırı Sorular'da açıklamalarda bulundu.
 
Mete Düren şike konusunda yaptığı açıklamada, "Yıldırım Demirören yönetimi şike davasını hakka ve adalete uygun bir biçimde çözmüştür. Benim vicdanım bu konuda rahat. Fenerbahçe'nin şike yapmadığını şampiyonluğu hak ederek kazandığını düşünüyorum" derken sözlerinin devamında Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş'i hedef aldı. Düren, Şenol Güneş'in Fenerbahçe ve TFF'ye yönelik tepkisi konusunda da, '' "Hatalı bir açıklama, hiç kimseye fayda getireceğini düşünmüyorum" diyerek Trabzonspor cephesini kızdıracak açıklamalarda bulundu.
 
''Beşiktaş'ı başarılı yönettik''
 
Mete Düren TFF Başkanı Yıldırım Demirören ve kendisine Beşiktaş'ı yönettikleri dönemden gelen eleştirilere ise katılmadığını ve Beşiktaş'ı başarılı bir şekilde yönettiklerini açıkladı.

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
ALİ İHSAN DİNÇ
ALİ İHSAN DİNÇ - 7 yıl Önce

Siraci bozaciyi akladi, biz de yedik...Sike davasi hepimize bir seyi acikca ögretti; ulkede,karaktersiz, onursuz, cikarci ve yalaka insanlarin ne kadar cok oldugunu...

erdem aksoy
erdem aksoy - 7 yıl Önce

Türkiyede Adalet olmayınca Adaleti güçlü olanlar tayin etmeye kalkar.Siz yatın kalkın Başbakanınıza dua edin.Ama hala YARGITAY karar veremedi bu davaya nedendir acaba siyasi baskı yargıtaya kadar gittiyse fener şike yapmamıştır.12.Ağır Ceza mahkemesi demekki yanlış karar vermişki s,z mahkemenin kararına karşı koyuyorsunuz.Ben size inanmıyorum kılavuzu karga olanın b........çıkmazmış.

ergün sarıibrahimoğlu
ergün sarıibrahimoğlu - 7 yıl Önce

Allahım; Bu mübarek cuma günü hatırına günahlarımızı bağışla, kimseye kötülük etmemize fırsat verme, başkalarınında bize haksızlık etmesine fırsat verme. Eğer gerçekten ŞİKE yapıp hakkımızı yedilerse aldıkları cezaları görmeden canımızı alma. Amin.

soner çolak
soner çolak - 7 yıl Önce

o yüzden millet FEDA FEDA diyor

numan altuntaş
numan altuntaş - 7 yıl Önce

Güneş balçıkla sıvanmaz ulan bir gün sizin defterinizide düren! çıkacaktır...

gökhan sarac
gökhan sarac - 7 yıl Önce

çok iyi yönettiniz tabi, herifler borçtan bellerini doğrultamıyo, avrupadan men edildiler, böyle başarı dünyada görülmemiştir, utanmadan birde şenol hocanın adınız ağızına alıyosun, adı kirleniyor ağızınızda ....

murat toygar
murat toygar - 7 yıl Önce

Şike yi örtme emri alan ve bunu görev sevinerek kabul eden yanlı kişilerden adalet beklemeyin. Tersine şikeciler siyaset tarafından koruma altına alınmıştır. Şike ci Aziz Yıldırım ı bile koruma şemsiyesine alan bu TFF nin PFDK ı twitter kayıtlarına göre Aziz e sataşan topçuya ceza verirken, hakeminin raporuna göre fener topçusuna ceza veremiyor. Misyonları şike yi ve fener i yüceltmek.

MUSTAFA HAMZAN
MUSTAFA HAMZAN - 7 yıl Önce

emek hırsızları en içten dileklerimle sizi selamlıyorum. Allah sizlerden birini yolda yürürken inşallah karşıma çıkartırda o zaman ne ağzınızdan konuşabileceksiniz ne başka tarafınızdan. Ama en büyük hata bizde. hala onlara para kazandırıyoruz. Bütün isimler ortada, şirketleri ortada.hala onların ürünlerini alıyoruz ve onlarda bize kıs kıs gülüp avuçlarını oğuşturuyorlar. doğru değil mi?


SIRADAKİ HABER

banner441