alexa metrics

banner536

Şenol Güneş'e veda mesajı

Trabzonspor'un resmi internet sitesinde yayınlanan mesajda Şenol Güneş'e verdiği emeklerden dolayı Teşekkür edilerek veda edildi.İşte Kulüpten yapılan o açıklama ;Kulübümüzün bugünlere gelmesinde gerek futbolcu, gerekse de teknik adam olarak büyük hizmeti

Spor 30.01.2013, 10:05
Şenol Güneş'e veda mesajı

Trabzonspor'un resmi internet sitesinde yayınlanan mesajda Şenol Güneş'e verdiği emeklerden dolayı Teşekkür edilerek veda edildi.İşte Kulüpten yapılan o açıklama ;

Kulübümüzün bugünlere gelmesinde gerek futbolcu, gerekse de teknik adam olarak büyük hizmeti geçen, camiamızın önemli isimlerinden Teknik Direktörümüz Şenol Güneş’in aramızdan ayrılması herkesi olduğu gibi bizleri de fazlasıyla üzmüştür. 

Son olarak 2009 yılı Ocak ayından itibaren görev yapan ve bu süre içerisinde takımıyla birlikte 1 Lig Şampiyonluğu, 1 Süper Kupa ve 1 de Türkiye Kupası kazanan Güneş’e, birlikte görev yaptığı çalışma arkadaşları eski Kaptanımız Ünal Karaman’a, Şeref Çiçek’e, Özcan Bizati’ye, Mehmet Kulaksızoğlu’na, eski oyuncularımız Turgut Kural ve Alper Boğuşlu’ya teşekkürü bir borç biliyoruz.
 
Onları hiçbir zaman kulüple bağı kopan kişiler olarak görmediğimizin ve bunun bir bayrak değişimi olduğunun bilinmesini istiyoruz.
 
Her biri kulübümüzün bir parçası olan bu değerli teknik adamlarımıza bundan sonraki yaşamlarında sağlık, başarı ve mutluluklar diliyoruz.
 
Kamuoyuna saygılarımızla

Yorumlar (7)
halil ibrahim altun 9 yıl önce
sizi en kısa sürede bu takımın başkanı olarak görmek belkide trabzonspor taraftarının içindeki burukluğu giderebilir hocam ... belki sizin içinde en doğru hizmette bu olur artık bu takımın kahrını en doğru yerde çekmek isterseniz emin olun o koltuğu en çok hakeden siz olursunuz.
muhammet 9 yıl önce
Hocam ben Trabzon şehrini böyle bilmezdim hiç vefa kalmamılş emeklere.Vefa yoksa başarıda yoktur...Herşey için sağ ol yolun açık olsun büyük teknik adam kişiliğinle ve bıçaktan keskin sözlerinle...
hasan genç 9 yıl önce
Trabzonspor’un Büyük kulüp olmasının her aşamasında emeği olan, büyük hoca, büyük insan, efsane kaptan Şenol GÜNEŞ, Ülkemize dünya üçüncülüğü gibi güzel bir madalyayı getirmiş ekibin çok değerli elemanları, Trabzonspor’un unutulmazları ve efsaneleri arasında yer alan Ünal KARAMAN ve Mehmet KULAKSIZOĞLU ve çalışma arkadaşları bizleri derin üzüntüler içerisinde bıraktınız. Bu kulüp vefasız olmaya başladı. Takım başarılarını ispatlamış olan Ünal Karaman ve Mehmet Kulaksızoğlu'na bırakılmalıydı. Bir gün sizler daha güzel yerlere göreceğiz buna yürekten inanıyorum. Bu kalp sizleri unutmayacak. Sizleri unutturmayacağız
naci üzer 9 yıl önce
Emeğine sağlık, nice başarılara hocam..
fatih hacıalioğlu 9 yıl önce
Sen bu kulübün en önemli sembollerinden birisin,bizim için çok farklı bir yerdesin,seni seviyoruz.Tolunay hocada senin için iyi konuşmuş, öylede olması gerekir zaten.ilerde sana başkanlık yakışır.senin tatlı dilinmden anlamadı futbol camiası.
adil türk 9 yıl önce
Kim ne derse desin Trabzonspor tarihine Bir güneş olarak yazıldınız.Trabzonsporu öyle bir zamanda aldınızki adeta krizden kurtardınız.Şampiyon yaptınız ,Zitaat kupasını ve Süper kupayı aldınız.Yetmedi Ş
adil türk 9 yıl önce
Kim ne derse desin Trabzonsporun tarihine bir güneş bibi girdiniz.Trabzonsporun en zor günlerinde bayrağı devraldınız.Takımı Şampiyon yaptınız.,Ziraat kupasını kazandırdınız,Süper kupayı kazandırdınız.

Avrupada Şampiyonlar jliginde guruplarda güzel puanlar aldınız.

Şike süreci sizin en büyük düşmanınızdı.tAKIMINIZ DAĞILDI.yİne pes etmediniz.Bu takım için direndiniz ve elinizi taşın altına koydunuz.

Fakat Görev süreniz ve istifanızda bir okadar şerefli ve onurluydu.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@