7m


7m

hyundai

Şenol Güneş neler demişti?

Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, geçen sezon sonunda Karabükspor ile deplasmanda oynanan maçta 4-0 galip gelinmesi ve Fenerbahçe ile aynı puanda olmalarına rağmen şampiyonluğun kaybedilmesinin ardından düzenlediği basın toplantısında açıklamalard

Spor 21.01.2012, 12:18
Şenol Güneş neler demişti?

Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, geçen sezon sonunda Karabükspor ile deplasmanda oynanan maçta 4-0 galip gelinmesi ve Fenerbahçe ile aynı puanda olmalarına rağmen şampiyonluğun kaybedilmesinin ardından düzenlediği basın toplantısında açıklamalarda bulunarak Fenerbahçe Spor Kulübü'nün şikeyle kazandığı şampiyonluğa çok ince sözlerle gönderme yapmıştı.

Şenol Güneş, "Adalet eğer yerini bulmadıysa ilahi adalet elbet bulur" diyerek Fenerbahçe'ye göndermeler yapmıştı

Tekrar hatırlatıyoruz;


Yorumlar (15)
şafak 10 yıl önce
İlahi adalet tecelli etti. Maç 4-0 buruk bir sevinç yaşadık. Çünkü eşşek bile Sivasta maçın satıldığını gördü. Ama taraflı basın hala göremedi. Ortalıkta tapeler, iddaname, etik raporu varken bizim 15 Mayısta gördüğümüzü taraflı basın hala görmedi. Bu yapılan üçüncü hırsızlık ve bize maliyeti en azdağılan kadroları da sayarsan 500 milyon TL. Hala kendini gazeteci sayan bazı gerçeklerden kaçıyor. Bunları İstanbul işgal altındayken düşmanla işbirliği yapanlardan ne farkı var? ALLAH çoooooooook büyüktür.
ayhank 10 yıl önce
Hocam 44 Yasindayim seni ilk olarak 80 li yillarin basinda canli seyrettim hep sevdim hep saydim hep destekledim sen ve senin gibi insalar var diye Trabzonspor üyesi oldum, Hocam sen sen ol sen hep böyle kal. Hoca, söyledigin gibi adalet daime yerini bulur. Bak su Fenerin ve Fenerlilerin Haline!! olmaz olsun böyle Sampiyonluk
conguloglu 10 yıl önce
"Dürüst İlkeli Futbol" Bunca pisliğin içinde, inadına temiz kalmanın mücadelesinin adıdır Şenol Güneş ve Trabzonspor. Bugünlerde olacakları sanki biliyordu da bugünün resmini çekti. Daha öncesine gidelim. Fenerbahçe-Trabzonspor maçı, hakem Cem Papila, 2-1 mağlup olduk (Gol Fatih Tekke, hoca yine Şenol GÜNEŞ, o maç sonundaki röportajı da bulup yayınlayalım lütfen. Kimse kulak vermedi bu adama. Şimdi herkes haklısın demek için sıraya girdi.
delitay 10 yıl önce
senin yollarına ölünür hocam
G.COLMANTS 10 yıl önce
Biz birileri gibi saha sonuçlarını öncedene tkilemek adına çantalar dolaştırmadık kimseye diyet borcumuz yoktur olamazda.ŞENOL GÜNEŞ olarak önceden yaptığınız tespitler bugün ortaya çıktı.YANINDAYIZ SİZİN VE YÖNETİMİMİZİN KUPAMIZIN HAKKI OLAN TRABZONSPOR UMUZA VERİLMESİNİ BEKLİYORUZ.
szellem 10 yıl önce
Siz Dik Durun O Size Doğru Yolu Gösterir Dünyanın En Karakterli Ve En İyi Teknik Direktörlerinden Biri O Bizim Güneşimiz...Ruhun Yeter Şenol Güneş !!!
erdosar 10 yıl önce
o gün gündem belirlemeye çalışan bu telegol, şimdi kurtarma operasyonu için elinden geleni yapıyor, şenol hoca yıllarca gizlenen gerçeği o gün söylemişti, bizde dillendiriyorduk, ama birgün adalet tecelli eder sözünü 26 ocakta inançla bekliyorum, benim 1996, 2005 ve 2011 şampiyonum trabzonspordur. kim ne derse neye inanırsa inansın.
colak 10 yıl önce
senden nefret ediyorum.içinizde adam yokmu ADAM OĞLU ADAM
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@