Şenol Güneş konuştu popüler oldu

 Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş'in "Formalarımız Tertemiz" röportajı sonrası büyük bir yankı uyandıran tişörtlere ilgi gittikçe büyüyor. En son Fenerbahçe ile oynanan maçın ardından oyuncuların röportaj verdiği esnada giydikleri "Formalarımız te

Spor 26.09.2012, 10:31
Şenol Güneş konuştu popüler oldu

 

Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş'in "Formalarımız Tertemiz" röportajı sonrası büyük bir yankı uyandıran tişörtlere ilgi gittikçe büyüyor.
 
En son Fenerbahçe ile oynanan maçın ardından oyuncuların röportaj verdiği esnada giydikleri "Formalarımız tertemiz" yazılı tişörte taraftarın ilgisi arttı.
 
Bordo-mavili kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, "Şampiyon takımımızın oyuncularının Fenerbahçe maçı sonrasında röportaj verirken giydikleri tişörtlere taraftarlarımız yoğun ilgi göstermeye başladı.
 
Teknik Direktörümüz Şenol Güneş’in forma tanıtımı sırasında yaptığı konuşmadan esinlenerek dizayn edilen ve satışa sunulan “Formalarımız Tertemiz” baskılı tişörtler seçenekler arasında ilk sıraya yükseldi.
 
Lisanslı ürünler markamız TS Club tarafından üretilen ve üzerinde çağdaş çizgileri bulunan, takımımızın tertemiz geçmişini yansıtan, Trabzonspor kültürünü anlatan t-shirtler futbolcularımız tarafından beğeniyle giyilirken, taraftarlarımız da mağazalarımıza giderek veya www.trabzonspor.com.tr adresinden ürünlere ulaşıyorlar.
 
Taraftarlarımıza desteklerinden dolayı bir kez daha teşekkür ediyoruz" denildi.
Yorumlar (3)
Şeref AÇICI 8 yıl önce
Hemde anamızın ak sütü gibi tertemiz.Çıksın şikeci kuluüplerde idaa etsinler bakalım temizmi.?
ihsan 8 yıl önce
bence bunu geliştirelim, çok güzel düşünülmüş
ahmet mert 8 yıl önce
Tersini söyleyeyim ben. Fener'in her şeyi şaibeli, şikeli, kirli.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@