alexa metrics

banner536

Şener;Şikeyi anlatacağım

Şike Çalıştayı için Türkiye'ye gelen FIFA ve INTERPOL ile görüşeceğini belirten Sadri Şener, TFF'yi eleştirdi: Sen şikeyi kabul etmemişsin, alınacak önlemleri konuşsan ne olur. Sadri Şener; FIFA, INTERPOL ve TFF'nin ortaklaşa düzenlediği Şike Çalıştayı iç

Spor 05.02.2013, 08:30
Şener;Şikeyi anlatacağım

Şike Çalıştayı için Türkiye'ye gelen FIFA ve INTERPOL ile görüşeceğini belirten Sadri Şener, TFF'yi eleştirdi: Sen şikeyi kabul etmemişsin, alınacak önlemleri konuşsan ne olur. 

Sadri Şener; FIFA, INTERPOL ve TFF'nin ortaklaşa düzenlediği Şike Çalıştayı için önemli açıklamalar yaptı.

Çalıştay toplantısına katılmayan ve nedenini "Şike daha sonuçlanmadan çalıştay mı olur" diye açıklayan başkan, FIFA ve INTERPOL yetkililerinden ranrevu talebine olumlu cevap aldığını, Türkiye'deki şike olaylarını anlatacağını ifade etti.

Başkan Şener, "Bu işin Türkiye'de nasıl yapıldığını, nasıl kapatıldığını anlatacağım. Bunların yer aldığı dosyaları göstereceğim. Şike kararlarının UEFA tarafından nasıl geciktirildiğini göstereceğim" dedi.

ÖNCE OLANI ÇÖZ SONRA BAKARIZ
 
FIFA'ya UEFA'yı şikayet edeceklerini belirten Şener, TFF'yi de topa tuttu. Mahkemenin "şike var" dediğini ancak TFF'nin bunun üstünü örttüğünü vurgulayan başkan, Kalkıp Şike Çalıştayı yapıyorsun.
 
Sen olan şikeyi kabul etmemişsin ki, olacak şikeye karşı alınacak önlemleri, bunların nasıl temizleneceğini konuşacaksın. Önce bir olanı kabul et bakalım, sonra çalıştayı yaparız. Önce olanı çöz" diye konuştu.

Yorumlar (10)
Murat KÜÇÜK 9 yıl önce
Madem böyle bir toplantı var neden katılmıyorsun herkesin içinde neden haykırmıyorsun yeme bizi bırak bu işleri görüşme yapacağım falan görüşme yapma git katıl toplantıya ama çok geç artık iş işten geçti
ismail markaloğlu 9 yıl önce
Savaşmaya devam sonuna kadar yanındayız sen çatlak seslere bakma onlar şikecilerin ekmeğine yağ sürmeye devam ediyor gün birlik günü İstanbuldaki TS taraftarları bu çalıştay 3-4 gün daha sürecek toplantı binasının önünde toplanın ve haykırın birkez daha dikkat çekelim.Haber 61 FİFA ve İnterpol ün kaldığı otel faks ını verin faks çekelim. Bu bir Fırsat
sungur aslan 9 yıl önce
o zaman niye Çalıştay a katılıp bunları herkesin gözü önünde anlatmadın?
murat toygar 9 yıl önce
İsviçre UEFA kapısında eylem yapalım. Hazır Avrupa ayağımıza gelmiş, Çalıştay ın yapıldığı otelin önünde neden protesto yapmıyoruz? herşeyi başkan dan beklemeyelim.
muammer yılmaz 9 yıl önce
Ayağına fırsat gelmiş sesimizi duyura bilmek için biryerlerimiz yırdıyoruz.Her hafda sonu avruba türkiyede gösderi yapmaya çalışıyoruz.Bize bir ışık ve yardım da bulunsan karşı durduğun fft gidip doğruları söylesen ne olur.Korkuyorsan söyle o İSTANBUL u birdaha fet edelim.Bakalım adaledin önünde kim durabiliyor.Sen galiba bizi kandırıyorsun.
muammer yılmaz 9 yıl önce
Tarafdar grubları kendi reklamını yapıyor.Ayağına fırsat gelmiş gösderiyi unutmuş.Sizler ançak bedava bilet kuyruğuna ggirersiniz.Ama tarafdarlığa sıra gelinçe yoksunuz.Bizler susmaya devam ettiğimiz sürece ançak kahve köşelerinde ahkam keseriz.
Can 9 yıl önce
bu sabah alman "BILD" gazetesinde yaziyor.. hangi maclar var diye.. bilin bakalim , hangi takim icnde..?!ne tesadüf"fenev-honved maci (5-1, 30.07.2009 )"adamlar sike yaparmi...?!
mehmet fazlioglu 9 yıl önce
kosusabilirsin baskan ama biraz gec olmadimi siz en iyisi verilen vaadleri anlatin daha iyi olur o vaadlerde bulunanlari söyleyin yeter ak da karada meydana ciksin
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@