alexa metrics

banner560

banner572

Şener’e kral karşılama

Şike süreci boyunca yalnız bırakılan başkan Şener’i Trabzon’da kral gibi karşılamak için hazırlık yapılıyor. Trabzonspor Başkanı Sadri Şener buakşam 18:30'da Trabzon’a geliyor. Şike süresince tüm etkin birimlerin yalnız bıraktığı ve devlerle tek başına mü

Spor 12.05.2012, 15:09
Şener’e kral karşılama

Şike süreci boyunca yalnız bırakılan başkan Şener’i Trabzon’da kral gibi karşılamak için hazırlık yapılıyor.

 

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener buakşam 18:30'da Trabzon’a geliyor. Şike süresince tüm etkin birimlerin yalnız bıraktığı ve devlerle tek başına mücadele etmek zorunda kalan bordo mavili ekibin başkanı Şener dört cephede birden adeta savaş veriyor.

 

Trabzonspor’a kupasının verilmesi için can siparane mücadele eden başkan Şener yarında Trabzon’da başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile bir araya gelecek.

 

Başkan Sadri Şener yarın Trabzon’da bir araya geleceği başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a Trabzonspor’un haklılığını ve tüm kesimler tarafından uğradığı mağduriyeti anlatacak

 

Bu akşam saat 18:30'da havayoluyla Trabzon’a gelecek olan Şener’i Trabzon havalimanında büyük bir taraftar topluluğunun karşılaması bekleniyor.

 

Trabzonspor taraftarları bu akşam Şener’i havalimanında karşılayarak başbakan ile yapacağı görüşme öncesi adeta tüm kesimlere, Trabzonspor’un sahipsiz olmadığı mesajını verecek.


Yorumlar (8)
mimarsinan 10 yıl önce
başkana yakışır bir karşılama olmalı..elin adamları hırsızlarına sahip çıkıyor..yer gök inlemeli..ben ve çocuklarım orada olacağız..
ismar 10 yıl önce
Evet Başkanımızı bir kahraman karşılar gibi karşılamalıyız TS luyum diyen Trabzonluyum diyen herkes hava alanına gidip Başkanı karşılamalıki başkana saldıranların arkasındaki gücü görmeli o S.Şener değil TS Başkanı lütfen esnaf taraftarlar gurupları,o stadı dolduran BAYAN lar herkes Havaalanına Havaalanına gitmeyen FENERLİ OLSUN
Alki 10 yıl önce
Allah aşkına durumu müsait olanlar havaalanına koşup başkana destek versin. Yalnız olmadığını Trabzonspor sevdalılarının onun yanında olduğunu gösterelim. Bunca baskı yaptılar bu adama niçin Trabzonspor başkanı olduğu için. Haydi Trabzon göster kadir şinaslığını
ismar 10 yıl önce
Anneler gününüz kutlu olsun saat 18.00 de sizlerde Tıpkı A.Akere maça gidiyormuş gibi lütfen havaalanına gidin Trabzonun çocuğuna Anneler olarak sahip çıkın saat 18.00 de Trabzon Hava Meydanında buluşalım İst.Emperyakizmine,siyasete,ist.Basınına,TFF ye tek başına savaşan Büyük Başkanımıza Havaalanında destek olalım.
falgozlu 10 yıl önce
"Hükümeti vuruyor, Muhalefeti vuruyor, Medyası vuruyor, TFF si vuruyor, içindeki simsarlar vuruyor. ÇANAKKALE gibisin TRABZONSPORUM geçilemiyorsun . . ."
OnAir_TS 10 yıl önce
sadri sener bu fazlasiyla hak ediyor. BÜYÜKSÜN MÜTEVASI INSAN.
vdtbyk 10 yıl önce
Tam destek hadi herkes karşılamaya.
selimcan 10 yıl önce
işin içine para girince futbol yok olur diyen sayın şenol güneş, sen paradan başka bir şey düşünüyormusun. düşünmediğin için de futbola kafanı yormuyorsun ve de koca Trabzonsporu para makinen gibi kullanıyorsun..

lütfen istifa edip ayrılırmısın. çünkü seninle daha fazla kaybedecek zamanımız yok. kıymetli zamanlarımızı boşuna harcama...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@