Şener'den kırılması zor bir rekor

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, iki dönem başkanlık yaptığı kulüp tarihinde üç düzineye yakın yabancı transferiyle, "En çok yabancı alan başkan" unvanını elde etti.Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, görevde bulunduğu süre boyuncu resmi olarak 32 yab

Şener'den kırılması zor bir rekor
banner432

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, iki dönem başkanlık yaptığı kulüp tarihinde üç düzineye yakın yabancı transferiyle, "En çok yabancı alan başkan" unvanını elde etti.

Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, görevde bulunduğu süre boyuncu resmi olarak 32 yabancı oyuncu transferi gerçekleştirdi. Şener, bordo-mavili kulüpte görev yaptığı ilk dönemde Victor, Yuri, Cizyo, Gusiev, Kotehorov, Beradze, Şota ve Arçil gibi yabancı oyuncular transfer etti.

Şener, ikinci başkanlık döneminde ise 24 yabancı oyuncu transferini resmi olarak gerçekleştirdi. Şener döneminde; Gustavo Colman, Hrvoje Cale, Rigobert Song, Tony Sylva, Promise Isaac, Faty Papy, Alanzinho, Tjikuzu, Gabriç, Teofilo Gutierrez, Glowacki, Jaja, Pawel ve Piotr Brozek, Zokora, Pauola Henrigue, Adrian Vittek, Sapara, Cech, Celustka, Jebrin Sol Bamba ve Marc Janko'yu transfer etti.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
AHMED KARAKAYA
AHMED KARAKAYA - 7 yıl Önce

alanzinho nun haricindekiler hepsi sorunlu ..ama alanzinhoda ne sorun ne kapris var.. adam yedektede bekletilse delikanlı gibi çıkar oynar..

ofli
ofli - 7 yıl Önce

Bir kere daha Jaja yı al

koray sahin
koray sahin - 7 yıl Önce

Çoğu ise yaramaz transfer Sadri baskan cok iyi insan ama yaptigi yabancı transferlerin cogu kalitesiz bundan sonra insallah kaliteli adabları iyi izleyip öyle aliriz

meydan
meydan - 7 yıl Önce

yav kardesim bizim millete yaranilmaz alirsini problem niye aldin almassin neden almadin yeter bu yönetim su anda trabzonu en iyi yönetecek yönetim söyleyin bana sadri baskan gitti hangi yönetici gelipte sadri baskandan bu klübü yönetebilir hepsi arkadiler kelbirci

şafak
şafak - 7 yıl Önce

Şike süreci bize Trabzonspor da gerçek başkan adayı olmadığını, fırsat bekleyen menfaatçılar olduğunu öğrettti. Trabzonspor'a başkan adayı olacak kişi şike sürecinde kulübün mağdur olmaması için destek olması gerekirdi Trabzonspora. M A Yılmaz, Albayrak, Çalık olsun hepsi Başkanın ceza alıp çekilmesini almasını beklediler. Fenerbahçe gibi güçlü camia bile birleşirken bizimkiler tilki gibi av beklediler. Mevcutlardan hiç birisi Şener'den iyi değil. Onların amacı rant elde etmek. Hes'e karşı çıkanlarda aynı. Sanki Uzungöl de sadece TRabzonsporun hes projesi var. Diğerlerine neden karşı çıkmadılar.

r baysan
r baysan - 7 yıl Önce

Birakin trabzon a turkuye de gelmis gecmis iyi baskanlardan biri.dogru olani....meyva veren agac ...

L.şahin
L.şahin - 7 yıl Önce

Sadri şenerin ikinci döneminde aldığı yabancıların emersonu sayarsak ödediği bonservis bedeli 43 milyon 460 bin euro. Bu alınan oyunculardan yarısı takımda diğer yarısının satışından kazanılan bonservis ücreti 6 milyon 625 bin euro. Bu eldeki oyuncuların hepsini elden çıkarsalar alınacak bonservis geliri 20 milyon euroyu zor bulur. Yani yarı yarıya zarar. Burada sorun başkanda değil izleme komistesinde. Şimdi bu kadar yabancı yerine adam gibi bir izleme komitemiz olsaydı 24-25 transfer yerine 10 tane yapsaydık ama iyi transfer yapsaydık daha iyi olmazmıydı. Yabancı transferinde madem bu kadar başarısızız neden bonservisi biten oyuncularla ilgilenmiyoruz. Öyle ya madem alınan oyuncularda iş yok en azından bonservis ödemezdik. bir kaybımız yok derdik. Şimdi 2 milyon 800 bin euro brozek kardeşlere verilmiş sizce 2 tane bonserviis biten oyuncu alınsaydı onlardan daha mı kötü çıkardı?

fuzuli
fuzuli - 7 yıl Önce

google cristian brüls yazın bakın trabzonsporda oyuncu olmuş mu olmamış mı :))


banner421