alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Şener'den Etik Kurul yorumu

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, "Bir film dönüyor ama ne olduğunu şuan anlayamadım. Etik Kurulu raporunu veriyor. Aynı gün, Fener CAS'taki davasını geri çekiyor. TFF Yönetim Kurulu da toplantı yapıyor. Bunların aynı ana denk gelmesi çok manidar. Sonuç ak

Spor 27.04.2012, 12:07
Şener'den Etik Kurul yorumu

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, "Bir film dönüyor ama ne olduğunu şuan anlayamadım. Etik Kurulu raporunu veriyor. Aynı gün, Fener CAS'taki davasını geri çekiyor. TFF Yönetim Kurulu da toplantı yapıyor.

 

Bunların aynı ana denk gelmesi çok manidar. Sonuç akşama belli olur" dedi.

 

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, Etik Kurul Raporunun TFF'ye ulaşmasının ardından haber61.net'e açıklama yaptı.

 

'KENAR SÜSÜ OLARAK KOYDULAR'

Başkan Sadri Şener, Etik Kurul raporunda Trabzonspor'un Sivasspor-Fenerbahçe maçında teşvik girişiminde bulunduğunun yer almasına anlam veremediğini belirterek, "Çok ilginç. Bizi sanırım oraya kenar süsü olarak koyuyorlar.

 

Daha önceki Etik Kurul Raporu'nda bu maç yer almış ancak yasalara göre Trabzonspor suçsuz bulunmuştu. Şimdi bu maçın tekrar oraya konması çok çok manidar. Yasalar bu tür girişimleri yapacak insanların kulüplerle bağlantısı olması gerektiğini söyler.

 

Devamı Sayfa 2'de

 

[PAGE]

'ÖNCEKİ RAPORDA TEMİZDİK ŞİMDİ NE OLDU ?'

Bizim yasalarda yazan hiçbir yetkilimiz bahsi geçen olayda yer almamıştır. Böyle bir olayın olup olmadığını dahi bilmiyoruz. Bundan Trabzonspor'u kimse suçlayamaz.

 

Bu daha önceki Etik Kurul raporunda da gayet açık yer almış ve Trabzon'un temiz olduğu belirtilmişti. Bundan Trabzonspor'a bir sorun çıkartamazlar. Bizi oraya kenar süsü olarak koyuyorlar" dedi.

 

'BU KADAR TESADÜF FAZLA'

Şener, olayların arka arkaya gelmesinin tesadüf olmadığını da belirterek, "Etik Kurul raporunu TFF yönetimine veriyor, aynı anda Fenerbahçe CAS'taki davasını geri çekiyor ve Federasyon Yönetim Kurulu da toplantı yapıyor. Bunların tesadüf olmadığına inancım tam. Ne olduğunu anlamaya çalışıyorum.

 

Burada bir gariplik var, film dönüyor. Ancak akşama kadar tüm detayları öğrenmiş oluruz. Buna göre de Trabzonspor olarak bir tedbir alırız. Önemli olan TFF yönetim kurulunun bahsi geçen maçları PFDK'ya sevk edip etmeyeceğidir" diye konuştu.


Yorumlar (46)
Özkan ŞAHİN 10 yıl önce
Bu işte bi gariplik başkanım sen oyunu demirören'e verirken bunun böyle olacağını fener desteği almış bi adam olduğu zaman anlamalıydın iki üç adam sokturdular fedarasyona oldu bitti biz elimizde olan en büyük kozu tff seçimlerinde kaybettik ya neyse ver odunu bunlara...
avukaTSemihh 10 yıl önce
Ahanda buraya yazıyorum göreceksiniz bu işten Fb sıyrılacak ceza dahi almayacak Ts ceza alacak.Adamlar herşeyi ayarlamış
pulat 10 yıl önce
yıldırıma destek verirken düşünseydin bay sadri şener
ercalik 10 yıl önce
Ts ile ilgili kuvvete şüphe var ifadesi aptalca. Zaten dosya senin önüne şüphe olduğu için konulmuş, buna var veya yok diyeceksin. Delikanlıca çıkıp Ts teşvik verdi desinler, ne demek şüphe var. Zaten şüphe var diye seni görevlendirdiler. Ts ile ilgili kısım hukuki değil, zorlama
beşiroğlu 10 yıl önce
çok kıymetli renkdaşlarım öncelikle şu kararın tam olarak açıklanmasını beklemekte fayda var hele bir açıklansın bizde ona göre yapılacak olanları düşünelim.şimdiden peşin hükümlü olmamak lazım ama köy de görünüyor bakalım ne olacak..elmi yaman beymi yaman görecez,bunlar trabzonlular nasıl olsa ülke karıştırmaz zannediyorlaryaa sözüm onlara bu aptallar yanılıyorlar..az daha sabır lütfen
duranali 10 yıl önce
Sayin baskan 3 temmuzdan beri susup simdi ayaga kalkip kenar süsü yaptilar deme hakkina sahip degilsin,(Ha yapacagin herseye destek vermek kaidi ile)o ilk Etik kurul raporu hazirlandignda cikip yüksek sesle konusup gerekirse TFF ye basbakanliga bu taraftari yürütecektin Istanbulun altini üstüne harmanlatacaktin yapmadin Kilavuzun Faruk baskanin isteklerini yerine getirdin basbakana ayip olmasini düsündün yanlis yaptin,karar sayet dedigin gibi cikarsa takimi GS macina cikarma gerekirse takimi ligden cek biz bu pis islikilerin figürani olmayalim.
yasın 10 yıl önce
Bu kadar dönen dolapları hala görmemezlikten gelemeyiz. Adamlar bizleri işin içine cekmeye çalışıyor. Bende ts üyesiyim yetki sizde çekin takımı ligden.
ahasverus 10 yıl önce
fenerbahçe denilen haysiyet düşmanı takım ceza meza almıcak ben başkana da kızmıyorum sayın başbakan! böyle istedi böyle oldu demirörenle bir görüştü halletti işi herşey aynen gidicek fener yırtıcak en iyisi hiç düşünmeden takımı ligden çekmek bu adil olmayan ligde şeref yoksunu takım ve insanlarla devam etmeye gerek yok...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@