7m


7m

hyundai

Şener'den Bülent Uygun cevabı!

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, Eskişehirspor'un eski teknik direktörü Bülent Uygun'a verdiği iddia edilen 1 milyon Euro ile ilgili olarak açıklamalar yaptı.Bir iddiaya göre, "ŞOK İDDİA-1 Bülent Uygun, Sadri Şener'in kendisine 1 milyon Euro'luk şike tekl

Spor 20.01.2012, 20:30
Şener'den Bülent Uygun cevabı!

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, Eskişehirspor'un eski teknik direktörü Bülent Uygun'a verdiği iddia edilen 1 milyon Euro ile ilgili olarak açıklamalar yaptı.

Bir iddiaya göre, "ŞOK İDDİA-1 Bülent Uygun, Sadri Şener'in kendisine 1 milyon Euro'luk şike teklifi yaptığına dair imzalı bir ifadeyi Aziz Yıldırım'a vermiş! ŞOK İDDİA-2 Aziz Yıldırım, bu ifadeyi 14 Şubat'ta mahkemeye sunmaya hazırlanıyor. Bunu, kendisini ziyarete gelenlere anlattığını duydum" iddiaları gündeme bomba gibi düştü.

Olayın muhattabı olan Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, ''Dur bakalım bir düşüneyim, Bülent Uygun ile en son ne zaman bir araya gelmişim, özel konuşmuşum! Yani böyle iddialar artık işi iyice sulandırıyor. Değişik ruh hali içindeki insanların eylemleri gözüyle bakıyorum ben bu tip gelişmelere.

Eğer birilerinin elinde belge, bilgi, kanıt varsa o zaman her şey kabulüm. Şimdi ben de böyle hiçbir aslı astarı olmayan bir sürü metin yazsam olur mu!

Üstelik unutulmaması gereken bir şey daha var ki, yalan beyan da suçtur"


Yorumlar (13)
şafak 10 yıl önce
B. Uygun yetkisiz menejerlik yaptığı iddası ile Buca'da ceza aldı. Yolu yine kendisi gibi Satılmış Eskişehir'e düştü. Eğer mahkeme böyle şike ile suçlanan zanlıları ifadesini dikkate alıyorsa, o mahkemenin adaletine şaşarım.
delitay 10 yıl önce
bülent uygun denen şarlatan emek hırsızı senden nefret ediyorum tv ekranlarında adam gibi böbürlenerek rajon kestiğin günler gözümün önüne geldikçe bela okuyorum sana layık olduğun yeri buldun aziz babanla birlilkte umarım çürürsün oralarda
Eyüp 10 yıl önce
Kapali kapilar arkasi pazarliklar yargi da adamcilik komplolar guven vermeyen kurumlar allahim nasil bir ulke olduk. Sebeb olanlari sana havale allahim
casa 10 yıl önce
Baksanıza 1 milyon euroluk şike teklifi bülent'e yapılmış mahkeme heyetine bülent değil aziz vereçekmiş.Aklıma acaba bülent içeride değil de ondan mı aziz bu belgeyi vereçek gelmektedir.yazık ki,geçikmiş yalan olmaktadır.
saintfiker 10 yıl önce
bence doğrudur ama bu parayı edecek karıyı nerden buldun bülent tüm sülaleni satsan bu parayı etmez.
saintfiker 10 yıl önce
işte bu soytarıların neden tutuklandığının gerçeği.bunlar dışarda olsalardı yeni delil yaratma uzmanı olacaklardı.şikeci başı sende delil belge falan varsa önce dibini kurtar yanıyorsun haberinde yok.
saintfiker 10 yıl önce
iddia eden ispatla yükümlüdür hukuk böyle işler bu işler organize işler çamur at izi kalsın bülent uygunun tüm telefonları dinleniyor.eğer takılan bişey varsa zaten çıkardı bunlar 96 da başladılar utanıyorumki kankalarıve yardımcıları hep trabzonlu
saintfiker 10 yıl önce
ali baba dedikleri adam sırtını bir hemşeriye dayamıştı şikeci başıda öyle bunu çözemedim çekmedik hiç kimseden kendi evlatlarımızdan çektiğimiz kadar.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@