banner491

Şener'den açıklama

 Bilindiği üzere Galatasaray Trabzonspor'un birçok oyuncusunu kadrosuna katmış, Bordo Mavili camiadan da bu konuda bir çok suçlamaya maruz kalmıştı. Dün de Trabzon Başkanı Sadri Şener'e, Alex'i transfer edip etmeyeceklerine dair bi soru soruldu. Şener de

Şener'den açıklama

 

Bilindiği üzere Galatasaray Trabzonspor'un birçok oyuncusunu kadrosuna katmış, Bordo Mavili camiadan da bu konuda bir çok suçlamaya maruz kalmıştı.
 
Dün de Trabzon Başkanı Sadri Şener'e, Alex'i transfer edip etmeyeceklerine dair bi soru soruldu. Şener de bunun üzerine: "Trabzonspor rakiplerinin zaaflarından faydalanarak kural dışı hareketlere girişmez. Biz ne F. Bahçe'yiz ne de G.Saray'ız. Bence Alex'i G.Saray alsın" dedi
 
 

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Turan özkan
Turan özkan - 7 yıl Önce

Sadri başkan alex al derim ilk fener macinda iki gol Atsin iki milyon verin gönderin süper iş olur

adil türk
adil türk - 7 yıl Önce

Bizim kişiliğimiz adamlığımız istanbul takımlarına benzemez..

Ahmet Tabakoğlu
Ahmet Tabakoğlu - 7 yıl Önce

Özlü söz söyledi aklı sıra. Alex diye aldığın Adrian'ı görüyoruz zaten.

nuri çakır
nuri çakır - 7 yıl Önce

sen kım.alex kim.alex trabzona gelirmı.susmaakta bır erdemdır başkan.lütfen sus,başarısızlıginı rakıpler ıçın konusarak kapatmaya çalışıyorsun.alex gelsin,şenol onu stoper oynatır.

Erdogan Sebetci
Erdogan Sebetci - 7 yıl Önce

Baskan hakli ben GS nin iki yildir yapmis oldugu transfer politikasini ayni fenere benzettim acikcasi GS ye biraz sempatim vardi bu yüzden oda gitti.

banner441

banner494