banner556

>

Şener'den açıklama

 Bilindiği üzere Galatasaray Trabzonspor'un birçok oyuncusunu kadrosuna katmış, Bordo Mavili camiadan da bu konuda bir çok suçlamaya maruz kalmıştı. Dün de Trabzon Başkanı Sadri Şener'e, Alex'i transfer edip etmeyeceklerine dair bi soru soruldu. Şener de

Spor 05.10.2012, 09:18
Şener'den açıklama

 

Bilindiği üzere Galatasaray Trabzonspor'un birçok oyuncusunu kadrosuna katmış, Bordo Mavili camiadan da bu konuda bir çok suçlamaya maruz kalmıştı.
 
Dün de Trabzon Başkanı Sadri Şener'e, Alex'i transfer edip etmeyeceklerine dair bi soru soruldu. Şener de bunun üzerine: "Trabzonspor rakiplerinin zaaflarından faydalanarak kural dışı hareketlere girişmez. Biz ne F. Bahçe'yiz ne de G.Saray'ız. Bence Alex'i G.Saray alsın" dedi
 
 
Yorumlar (5)
Turan özkan 8 yıl önce
Sadri başkan alex al derim ilk fener macinda iki gol Atsin iki milyon verin gönderin süper iş olur
adil türk 8 yıl önce
Bizim kişiliğimiz adamlığımız istanbul takımlarına benzemez..
Ahmet Tabakoğlu 8 yıl önce
Özlü söz söyledi aklı sıra. Alex diye aldığın Adrian'ı görüyoruz zaten.
nuri çakır 8 yıl önce
sen kım.alex kim.alex trabzona gelirmı.susmaakta bır erdemdır başkan.lütfen sus,başarısızlıginı rakıpler ıçın konusarak kapatmaya çalışıyorsun.alex gelsin,şenol onu stoper oynatır.
Erdogan Sebetci 8 yıl önce
Baskan hakli ben GS nin iki yildir yapmis oldugu transfer politikasini ayni fenere benzettim acikcasi GS ye biraz sempatim vardi bu yüzden oda gitti.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@