vardallar

Şener ve Şakar'da son dakika

Türkiye Futbol Federasyonu Profesyonel Disiplin Kurulu, Trabzonspor Başkanı Sadri Şener ve Asbaşkanı Nevzat Şakar hakkında konulan tedbir kararını kaldırdı.Konuyla ilgili olarak PFDK Başkanı Halit Fahri Gültekin tarafından Başkan Sadri Şener ve Asbaşkan N

Spor 09.12.2011, 10:42
Şener ve Şakar'da son dakika

Türkiye Futbol Federasyonu Profesyonel Disiplin Kurulu, Trabzonspor Başkanı Sadri Şener ve Asbaşkanı Nevzat Şakar hakkında konulan tedbir kararını kaldırdı.

Konuyla ilgili olarak PFDK Başkanı Halit Fahri Gültekin tarafından Başkan Sadri Şener ve Asbaşkan Nevzat Şakar için ayrı ayrı Trabzonspor kulübüne gönderilen yazılarda, “Trabzonspor A.Ş. Başkanı Sadri Şener ve idarecisi Nevzat Şakar’ın idari tedbir kararının kaldırılması yönündeki başvurusu üzerine yapılan incelemede, adı geçen kişilerin tutuksuz olduğundan ve FDT’nin 84. Maddesinin koşulları gerçekleşmediğinden bu aşamada TFF Hukuk Müşavirliği tarafından konulan idari tedbir kararının kaldırılmasına karar verilmiştir” ifadeleri kullanıldı.

Buna göre Başkan Sadri Şener ile Asbaşkan Nevzat Şakar’ın müsabakaları izlemeleri yönündeki engel de kalkmış oldu.


Yorumlar (12)
G.COLMANTS 10 yıl önce
Kim ne derse desin hatalarıda olsa takımı adeta baştan yarattı S.ŞENER ve çalışma arkadaşları birde Ş.GÜNEŞ ve ekibi başarıda pay sahibidir.Gerçekler ortadayken aslında yorum yapmaya gerek bile olmamalı.S.ŞENER başkan ara transferde patlat bombaları güçlü olan takımımızı çok daha güçlü hale getirelim.UEFA avrupa ligindeki takımları şu anda Şampiyonlar liginden dahi daha güçlü takımlar çoğu öyle.UEFA da turlar,LİGTE ŞAMPİYONLUK istiyyorsak ANDRE PİEERE GİGNAC-PAYLUCENKO-KANAOUTE gibi flaş golcüler,sol stoper ortasahayada YARATICI 10 NUMARA AL.Türkiyeden alabilirsenşiz çok para vermeden en çok(2-3 milyon euro) o da yaşının genç olması ndan dolayı ALPER POTUK 4 oyuncuyu al tavan yapalım.YASLAN ARKANA İZLE TAKIMINI ONUDA YAPACAĞINI DÜŞÜNÜYOM.7.ŞAMPİYONLUK KUPAMIZ ŞAMİL EKİNCİ MÜZESİNE GELECEK YERİDE HAZIR.
k.alemdar 10 yıl önce
biz temiz olmasak bu yapilmazdi bu bir gercek.
penalti 10 yıl önce
zaten bu federasyon neyi doğru yapıyor ki benim beklediğim bir karardı
şafak 10 yıl önce
İstanbul futbol federasyonundan hak ettiğimiz şampiyonluğu istiyoruz. Yalandan sırf siz de suç işlediniz ayakları ile bizi susturamazsınız. Başkan ve asbaşkana yapılanlar zaten haksızlıktı. Onlar zaten aklanacaklar mahkemede. Çünkü işledikleri bir suç yok. 2010-2011 sezonu şampiyonluk kupası ve primini istiyoruz. Hiç kıvıracak haliniz yok.
erdogdu 10 yıl önce
avrupa maçından önce neden kaldırılmadı neden bizim başkanımızda lille başkanı ve pilatininin yanında oturamadı anlam veremiyorum ve kasıt arıyorum gerçekten valla şaka gibi bir lig şaka gibi bir federasyon olaylar şaka gibi kimse neyin ne oldugunu bilmiyor anlam vermek zor yaşanan olaylara biz herşeyin bitmesini sadece futbolun konuşulmasını istiyoruz kimin şuçu varsa şuçunu çeksn istiyoruz
pitbull 10 yıl önce
bilmiyorum,o yüzden soruyorum.bilen cevap versin..şimdi bizim başkanın, asbaşkanın yasağı kalktı stadlara girebiliyorlar.peki görevlerini yerine getirebiliyorlar mı. eğer getirebiliyorlarsa.yasadan sonra dışarı çıkacak olan aziz de görevinin başına dönecek, öyle mi. mayısta ki seçimlerde yeniden aday olacak.öyle mi. öyleyse bu yasakta şikecibaşı için çıktı..alllah b.....nı versin hepsinin..
ERKANZAGA 10 yıl önce
bu haber hic bir istanbul medyasinda yok dikkatinizi cekerim bunun anlami nedir?
yavuzselimpinarci 10 yıl önce
Arkadaşlar Federasyonun cezayı kaldırmasının hiç bir önemi yok. Savcılığın kaldırması lazım. Bu karara rağmen stada giremeyecekler.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@