7m


7m

hyundai

Şener ve Şakar'a iyi haber!

Şike ve teşvik soruşturması kapsamında statlara girişi yasaklanan Trabzonspor Başkanı Sadri Şener ve Asbaşkan Nevzat Şakar'a müjdeli haber geldi. Sadri Şener ve Nevzat Şakar'ın seyirden men yasakları kaldırıldı.Futbol Federasyonu Başkan Vekili Göksel Gümü

Spor 06.01.2012, 17:09
Şener ve Şakar'a iyi haber!

Şike ve teşvik soruşturması kapsamında statlara girişi yasaklanan Trabzonspor Başkanı Sadri Şener ve Asbaşkan Nevzat Şakar'a müjdeli haber geldi. 

Sadri Şener ve Nevzat Şakar'ın seyirden men yasakları kaldırıldı.

Futbol Federasyonu Başkan Vekili Göksel Gümüşdağ'ın da statlara giriş ve seyirden men yasağı kaldırıldı.

Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, Asbaşkan Nevzat Şakar ve Futbol Federasyonu Başkan Vekili Göksel Gümüşdağ'ın statlara giriş yasağı kaldırıldı..

İstanbul 17. Ağır Ceza Mahkemesi, Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, Asbaşkan Nevzat Şakar Türkiye Futbol Federasyonu Başkan Vekili Göksel Gümüşdağ, Beşiktaş Jimnastik Kulübü (BJK) eski yöneticisi uroğlu Serdal Adalı, BJK futbol genel direktörü Tayfur Havutçu ve BJK Protokol Müdürü Ahmet Ateş’in de aralarında bulunduğu 21 kişi hakkındaki seyir yasağının kaldırılmasına karar verdi.


Yorumlar (11)
tsli güzel 10 yıl önce
feneri affetmek için bizi de affediyorlar.bizim suçumuz olmadıgı halde işi iyi götürdüler.buna adalet mi desek yoksa rezalet mi
turbo 10 yıl önce
sadri şener ile nevzat şakarın cezaları kalktı ya artık kimse küme falan düşmesin... galiba böyle bir cevap almayı umdular küçük akıllılar.... Ha hahaha
beşiroğlu 10 yıl önce
çok geç alınmış bir karar. kararı şimdiye kadar bekletenleri kınıyor. doğruyu görenleri ise kutluyorum.
ADIL 10 yıl önce
İsterlerse versinler ceza tepkimiz asla dinmeyecektir.Haklıyız ve şampiyonuz,hakkımızı herzaman arayacağız.Trabzonspora düşmanlık edenlere ve zarar verenlere haksızlık edenlere öfkemiz asla dinmeyecektir.
selimcan 10 yıl önce
Fatih Altaylıdan çekindiler, korktular..

Altaylı, içeride yatan tayfur havutçu trübünlerde maç seyrediyor, hakkında hiç bir soruşturma açılmayan sadri şener ve nevzat şakar'a trübünler yasak. bu nasıl iştir beyler diye sorması üzerine tırstılar. zira arkasını elbette bırakmayacaktı fatih altaylı ve aldıkları bu rezil karardan ...şek gibi vazgeçtiler...
G.COLMANTS 10 yıl önce
Herşey için teşekkürler kibar çok büyük Trabzonspor aşığı samimi,içten mütevazi onurlu gururlu pamuk yüzlü başkan yaptıkların çok büyük işler her yıla bir kupa sığdırdın en anlamslısıda Trabzonspor adışarda ayak oyunları yaparak şampiyonluğu çalanalra verdiğin dersler.O KUPA TRABZON A GELECEK.
G.COLMANTS 10 yıl önce
Mahkeme kendilerine seyir yasağı konulanlara suç isnat edilecek suça rastlanacak durumlarının olmadığını açıkca söyledi.HER ŞEY SÜREÇ TRABZONSPOR UN LEHİNE İŞLİYOR.Kirlenmiş süreçte Trabzonspor umuzu tertemzi bırakıp alınlarının akıyla şampiyonluğumuzu alanlara yöneticisinden oyuncusuna kadar herkese teşekkür edilmeli.
k.alemdar 10 yıl önce
önemli olan adaletin gecde olsa tecelli etmesidir, olmasi gereken oldu, ben mahkemenin yogunluguna baglamak istiyorum, bu durumda bu davadan da beraat edeceklerdir, akil var mantik var okuyunca iddianameyi insan deli olsa bile beraat der.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@