Şener şike çalıştayına neden gitmedi?

Şener, "Şikeyi yok etmek isteyen bunun için panel düzenleyen insanlar bugüne kadar ne yapmış ki ben o kurultaya gideyim. Her şey bitmiş, olayın üstü kapatılmış. Beni çağırıyorlar. Türkiye'deki sorun çözülmedi ki daha.." dedi."Trabzonspor Başkanı olarak or

Spor 07.02.2013, 10:31
Şener şike çalıştayına neden gitmedi?Şener, "Şikeyi yok etmek isteyen bunun için panel düzenleyen insanlar bugüne kadar ne yapmış ki ben o kurultaya gideyim. Her şey bitmiş, olayın üstü kapatılmış. Beni çağırıyorlar. Türkiye'deki sorun çözülmedi ki daha.." dedi.

"Trabzonspor Başkanı olarak oraya gidip bu fikirlerinizi söyleseydiniz" sorusuna ise Şener, "Oradaki insanlar bu işin muhatabı değil ki... Hem avukatlarımız gitti. Konuştular" yanıtını verdi.

Konu takıma ödenmeyen paralara da gelirken Şener, bu konuda şunları söyledi: "Herkes parasını alıyor. İçeride bir iki aylık paralar olabilir. İnsanların maaşları ödeniyor. Yakında 7 milyon lira temettü ödeyeceğim."
'AZİZ YILDIRIM BUYURSUN GELSİN'

Şenol Güneş'in açıklamaları için yorum yapmayan Başkan Şener, Fenerbahçe-Trabzon maçı için kente geleceği iddia edilen Aziz Yıldırım için ise "Buyursun gelsin. Kulüp başkanları takımlarının başlarında tabii ki olabilirler" yorumunu yaptı.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (3)
aşkın doğan 7 yıl önce
koskoca fifa uefa yetkilleri biz fenere bir şey yapamıyoruz diyorsa niye gitsin ki
resul resullu 7 yıl önce
baskan bu konu mazeret dinlemez. eline kadar gelmis firsati kacirmissin. gecen bir aciklaman vardi, uefa ve fifa'dan randevu almissin, ayaklarina kadar gidip sikeyi anlatacaktin hani? Bugunku bu aciklamadan mazeretin daha bir kac gun onceki demecinle celisiyor maalesef. Laf donuyor Senol hocamin dediklerine geliyor gibi..
yekamin 7 yıl önce
Yakında 7 milyon lira temettü ödeyeceğim demiş başkan sanki hayır dagıtıyor gibi konuşmuş ya yıllardır ödemedigin temetüler ( o temetüler zaten yatııcımın hakı) cebinden mi ödüyorsun hem ya gereksiz transferlere verdigin paralarla kulübe verdigin zarara ne diyeceksin

Gelişmelerden Haberdar Olun

@