banner556

Şener protestosunu sürdürüyor

Kulüpler Birliği Vakfı'nın toplantısı başladı.Külüpler birliğine sert eleştiriler getiren ve birliği tanımadığını açıklayan Trabzonspor kulübü başkanı Sadri Şener yine toplantıya katılmayarak Kulüpler Birliğine olan haklı tepkisini sürdürdü.Vakfın, Astori

Spor 12.10.2012, 17:59
Şener protestosunu sürdürüyor

Kulüpler Birliği Vakfı'nın toplantısı başladı.Külüpler birliğine sert eleştiriler getiren ve birliği tanımadığını açıklayan Trabzonspor kulübü başkanı Sadri Şener yine toplantıya katılmayarak Kulüpler Birliğine olan haklı tepkisini sürdürdü.

Vakfın, Astoria Alışveriş Merkezi'ndeki İstanbul ofisinde gerçekleştirilen toplantı sonrasında kulüp başkanları milli maçı izlemeye geçecek.

Toplantının gündeminde, hazırlanmakta olan "Kulüpler Yasası" ile ilgili görüşmeler, Akademi Liglerinin Türkiye Futbol Federasyonu tarafından bölgesel ve play-off sisteminde oynatılmasının görüşülmesi, daha önce kararı alınmış olunan deprem bölgesi Van iline 18 derslikli lise yapımı konusunun görüşülmesi, ligin ve takımların vergi konusunda yeni yapılanma çalışmalarının görüşülmesi, devam etmekte olan 2012-2013 sezonuyla ilgili genel değerlendirmeler bulunuyor.

GAZETECİLERE YÜK ASANSÖRÜ

Toplantıya bir anlamda gazetecilerin isyanı damgasını vurdu. Gazetecilerin yük asansörünü kullanmasını istenmesi üzerine ufak çaplı olarak tansiyon yükseldi

Toplantının ardından, Türkiye ile Romanya A Milli Futbol Takımları arasındaki 2014 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri grup maçının Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda topluca izlenecek.

Yorumlar (2)
isa sahinturk 8 yıl önce
az bile yapti aylardir hata yapiyor,, 1 aydir gercek baskan gibi davraniyor,,,,
adil türk 8 yıl önce
Ciğeri beş para etmez insanların o toplantıda olması ,hakkı yenen ve destek bulamayan bir kulüp başkanının bunu protesto etmesi yerinde bir karardır.Hep böyle dik durmalıyız.Biz kuzu değiliz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@