banner526

Modern Pozitif Bilimler

banner513

Şener Özertem'e dava açtı

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) başkan vekili Mehmet Ufuk Özertem hakkında Trabzonspor kulübü başkanı Sadri Şener'e , Yazılı ve sözlü basın yoluyla hakaret ve aşağılayıcı sözler sarf ettiği gerekçesiyle hakkında 3 ay ile 2 yıl arasında hapıs istemiyle da

Spor 06.10.2012, 10:53
Şener Özertem'e dava açtı

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) başkan vekili Mehmet Ufuk Özertem hakkında Trabzonspor kulübü başkanı Sadri Şener'e , Yazılı ve sözlü basın yoluyla hakaret ve aşağılayıcı sözler sarf ettiği gerekçesiyle hakkında 3 ay ile 2 yıl arasında hapıs istemiyle dava açıldı

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkan Vekili Mehmet Ufuk Özerten'in, Ulusal bir Televizyonda 9 mayıs 2012 tarihinde yaptığı basın açıklamasında Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener'e "sportif ve ticari mezarlıktan çıkarma, vefasını göstermemiş Eski Spor Bakanımız ve en yakın çalışma arkadaşının bile arkasından dedikodu yapan bir kişiyi futbol dünyasına havale ediyorum" sözlerinin yanı sıra aynı basın açıklamasında "suskunluğum Asaletimdendir. Her lafa verilecek cevabım var ama, bir lafa bakarım laf mı diye, bir de söyleyene bakarım adam mı diye" sözle sarf etmişti. 3 AY-2 YIL ARASINDA YARGILANACAK Bu nedenle TFF başkan vekili Mehmet Ufuk Özertem hakkında Yazılı ve sesli iletiyle Trabzonspor başkanı Şener'e hakaret ettiği gerekçesiyle hakkında dava açılmasına karar verildi.

Trabzon 1.Sulh ceza mahkemesinde görülecek davada Özertem TCK'nın 125. Maddesi gereği 3 aydan 2 yıla kadar hapis istemiyle yargılanacak. Dava önümüzdeki günlerde başlayacak.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (3)
adil türk 8 yıl önce
Bunlara anlayacakları dilden konuşmak lazım.
YALNIZ KURT TS 8 yıl önce
Helal olsun Sn.Sadri baskan'a adam resmen Turk futbolunu asalaklardan temizlemek icin tek basina savasiyor Sn.Sadri baskan Turk futbolunun Don Kisot'u olmustur artik adamda mangal gibi yurek var resmen bu ne cesaret ne azim boyle vallah heykeli dikilecek adamsin ne deyeyim ari gibi bu asalaklarla savasiyorsun nereye elini atsan altin oluyor.Sn.Sadri bakanin lakabi Don Kisot Sadri oldu artik.
cemil çubukçu 8 yıl önce
Sayın başkanım arkandayız Allah bu yolda seni utandırmasın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@