Şener: Olay resmiyete döküldü

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, UEFA'nın Trabzon'u Avrupa Ligi'ne almasıyla ilgili olarak "Zaten daha önce hakkımız yenmişti" dedi. UEFA'nın, Galatasaray'ı Şampiyonlar Ligi'ne, Trabzonspor'u ise Avrupa Ligi'ne aldığını yazıyla TFF'ye bildirmesi yüzleri g

Spor 18.06.2012, 09:21
Şener: Olay resmiyete döküldü

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, UEFA'nın Trabzon'u Avrupa Ligi'ne almasıyla ilgili olarak "Zaten daha önce hakkımız yenmişti" dedi.

 

UEFA'nın, Galatasaray'ı Şampiyonlar Ligi'ne, Trabzonspor'u ise Avrupa Ligi'ne aldığını yazıyla TFF'ye bildirmesi yüzleri güldürdü.

 

Bordo-Mavili kulübün başkanı Sadri Şener, konuyla ilgili olarak, "Şike sürecinde yaptığım her açıklamada herhangi bir korkumuzun olmadığını, yanlış işlere bulaşmadığımızı gür bir sesle söylemiştim.

 

UMARIM UEFA BU SEFER BİZE HAKKIMIZI VERİR

UEFA'nın kararı, bu dediklerimi resmiyete dökmüş oldu. Bu da bizim için son derece güzel bir gelişme. Camiamıza leke sürecek hiçbir eylemin içinde olmadık, olmayız da" ifadelerini kullandı.

 

Şike sürecinde Trabzonspor'un hakkının yendiğini de dile getiren Şener, "Umarım UEFA, bu haklarımızı bize geri verir.

 

Zaten şike konusunda herhangi bir ceza öngörmezlerse, Türkiye Futbol Federasyonu'nun yaptığı gibi bu işi sulandırmış olurlar" diye konuştu.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (4)
G.COLMANTS 9 yıl önce
Hakkımızı alacağız çok az kaldı artık limandan demir alma vaktidir.Trabzonspor için artık şampiyonlar ligi hazırlığı yapma vaktidir.
belaydaca 9 yıl önce
ben nıye sevindiğimizi anlamadım ... Üzülmemiz gerekir bize ve gs ye kabul yazısı geldi diye .. Ülkeye ceza vermeyecekler demektir bu. O zamanda kımse sana şampiyonlugunu vermez.. Fener 2 sene daha uefa ya gitmese ne olur sanki. 3 küme düşmesi gereken organize şike kulubu yakalanmış 2 sene uefa ya gitmemiş.. Ödül bu ödül ceza değil.
haktan 9 yıl önce
TFF fenerden kupayı almaya yanaşmayacak. buna tedbir için TS nin fifadan federasyona dayatma yapmasını türkiye milli takımının uefa ve fifa üyeliğinin askıya alınmasını istemeli. ts şampiyonluğunu başka şekilde alamaz
haktan 9 yıl önce
Uefa şöyle kara almalı. tff ye yazı göndererek fb nin bir alt lige düşürülmesi veya puanının silinmesi ,ts ye şampiyonluğunun iadesi aksi takdirde türkiye milli takımını süresiz avrupa ve dünya kupasından men(fifa izniyle). böyle olursa ancak fennerasyon şampiyonluğumuzu mike mike verir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@