banner556

Şener: Mazeretsiz maçlara geldik!..

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, puan kayıpları ile sıralamada çok geri düştüklerini bu nedenle yarın deplasmanda oynayacakları M.Park Antalyaspor maçının kendileri açısından çok önemli olduğunu söyledi. Ligde bulundukları konumdan bir an önce kurtulmak i

Spor 04.11.2012, 13:25
Şener: Mazeretsiz maçlara geldik!..

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, puan kayıpları ile sıralamada çok geri düştüklerini bu nedenle yarın deplasmanda oynayacakları M.Park Antalyaspor maçının kendileri açısından çok önemli olduğunu söyledi. Ligde bulundukları konumdan bir an önce kurtulmak için bu maçı mutlaka kazanmaları gerektiğini belirten Şener, "Sakat oyuncuların da iyileşip takıma dahil olmasını bekliyoruz. Artık bu saatten sonra mazeret üretecek bir durumda değiliz. Tek düşüncemiz Trabzonspor'u bulunduğu yerden daha üst sıralara taşımak" dedi.

Yorumlar (4)
osman çakır 8 yıl önce
baskanim gonder hocayi bu adamin derdi sakarla yenerle birlik olup senin basini yemek.
ERTUĞRUL SAĞLAM 8 yıl önce
başaknım sizi seviyorum....sizin kıymetinizi siz gidince, daha iyi anlayacaz.inşallah yerinizi doldurabilirler...
YALNIZ KURT TS 8 yıl önce
Baba Adamsin Sn.Sadri baskan sen olmazsan biz taraftarlar perisan oluruz TS siradanlasir herkesinde istedigi bu zaten TS lige renk katsin ama Sampiyon olmasin iyiki varsin yoksa dalga konusu oluruz.
muzyy 8 yıl önce
başkanım al ertuğrul sağlamı veya ersun yanalı her ikiside pozitif futbolu oyun anlayışı,futbolcu değişiklileri ,taktikleri ve transferde çok geniş futbolcu portföyü olması açısından bize böyle hocalar lazım.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@