banner526

Modern Pozitif Bilimler

banner513

Şener" Kafkas TS kimliğiyle örtüşüyor"

BAŞKAN ŞENER: TOLUNAY'IN HIRSI VE İDDİASI KULÜPLE ÖRTÜŞÜYORTrabzonspor Başkanı Sadri Şener, farklı galibiyetin keyfini yaşıyor. Gaziantepspor maçını yeni bir başlangıç fırsatı olarak gördüklerini belirten Şener, "Bu maçtan 3 puanla ayrılarak yeniden yükse

Spor 04.02.2013, 15:15
Şener

BAŞKAN ŞENER: TOLUNAY'IN HIRSI VE İDDİASI KULÜPLE ÖRTÜŞÜYOR

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, farklı galibiyetin keyfini yaşıyor. Gaziantepspor maçını yeni bir başlangıç fırsatı olarak gördüklerini belirten Şener, "Bu maçtan 3 puanla ayrılarak yeniden yükselişe geçmek ve taraftarımıza moral vermek bizi de mutlu etti.

Tolunay Kafkas, takımımızın içinde bulunan, geçmişte başarıyla formamızı terleten, hırslı, iddialı, kararlı, genç ve başarılı bir teknik adamdır. Bu özelliklerinin Trabzonsporumuzun kimliğiyle birebir örtüştüğü inancındayız. Hedefleri doğrultusunda zaman içinde atacağı adımlar kendisine ve takımımıza istenen sonuçları getirecektir" dedi.

TARTIŞMA KİMSEYE BİR ŞEY KAZANDIRMAZ

Şener, Tolunay Kafkas'ın göreve getirilişiyle ilgili tartışmaların da artık geride kalması gerektiğini belirterek şunları söyledi:"Karabükspor ve Elazığspor mağlubiyetleri üzerine çok güvendiğimiz, değer verdiğimiz Teknik Direktörümüz Şenol Güneş bir kan değişikliğine ihtiyaç duyulduğunu ifade ederek görevi bıraktı.

Yoğun maç trafiğinde boşluk yaşanmaması adına yaptığımız süratli hamleler bazı çevreler tarafından olumsuz gösterilmeye çalışılsa da bu değerlendirmelerin gerçekle ilgili yok. Yaşanan süreçte hızlı hareket edip takımı teknik adamsız bırakmamamız son derece olumlu bir adımken, bunu değişik yönlere çekmek kimseye bir şey kazandırmaz."


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (5)
Hüseyin Karagöz 8 yıl önce
Başka yorum yapmayacağım başkanım...
aşkın doğan 8 yıl önce
sadri şeneri son zamanlarda bende eleştirdim ama tolunay hamlesi hem bizi hemde tüm kamoyunu rahatlatan bir hamle olmuştur. göreceksiniz tolunayla trabzonspor bir çok zafere imza atacak antep maçıyla birlikte milat başlamıştır herkes hazır olsun patlamaya
Ahmet Tabakoğlu 8 yıl önce
Vay be, 1 galibiyet neleri değiştiriyormuş. Sadri Şener yine espri yapabilecek güç buldu. Hoş taraftar da aldandı ya 1 galibiyete. Hele ki önümüzde FB maçı onu kazanırsak oh lezzetinden yenmez. Gözünüze yine perde inmiş anlaşılan!!
ozgur ata 8 yıl önce
Belki Tolunay'in ortusuyor ama siz bu kuluple ortusmuyorsunuz, lutfen o koltugu birakin artik
ERTUĞRUL SAĞLAM 8 yıl önce
sadri şener,bencede gitmeli ama gidince,kim gelecek,ondan daha iyi bir başkan,gelmesi lazım.............

Gelişmelerden Haberdar Olun

@