Şener için dev poster açılacak!

Trabzonspor, TFF'yi protesto etmek amacıyla yarın Orduspor maçında stadyuma dev Sadri Şener posteri açacak.İstanbul'dan sipariş edilen dev posterin yarın Avni Aker’de oynanacak olan Orduspor maçına yetiştirilmesine çalışılıyor.Sadri Şener, posteri yetişir

Spor 21.12.2011, 16:07
Şener için dev poster açılacak!

Trabzonspor, TFF'yi protesto etmek amacıyla yarın Orduspor maçında stadyuma dev Sadri Şener posteri açacak.

İstanbul'dan sipariş edilen dev posterin yarın Avni Aker’de oynanacak olan Orduspor maçına yetiştirilmesine çalışılıyor.

Sadri Şener, posteri yetişirse taraftarlar yarın oynanacak maçta stadyuma dev Sadri Şener posteri asarak TFF’nin verdiği karaları protesto edecekler.


Yorumlar (16)
karaoğlu 10 yıl önce
ya bankasya ya gönderin yada kupamızı verin die bir koskocamn maratonun karşıdan karşıya geren bir pankart yapılsa müthiş olmaz mı ???sadri şeneride posterie asılsın ama tepki neye diğernden hiçolmazsa bir mesaj var ve çok anlamlı bir mesaj..tarafr gruplarınan bunu özellikle rica ediyorum böle bir pankart yapılsın ..bu maç takımı değil federsyonla uğraşalım..her dk mesajar verlim türkiyeye gün birlik gündr yarın avniaker tıka basa dolmaldır..tarafr gücünü hiisetlidir ama yazrın gel görki yıne aynı tas aynı hamam herkes vurdumduymz ellerde çekirdek savaşı sesszilk ....değişmezz yazıyruz ama boşşş...
Ergün 10 yıl önce
Sn. Bakan Skytürk televizyonunda "kişilerin hatalarından dolayı kulüpler cezalandırılmasın, bu benim hukuki görüşüm, şahsi görüşüm" diyor. Bu işlerin neden bu hale geldiği, kapalı kapılar ardında anlaşmaların ve pazarlıkların olduğu kokusu var. Bakan hukukçu olarak böyle söylüyorsa, bir hukukçu olarak bende ona şunu söylerim. Sahte faturadan dolayı hem şirket yetkilisi yargılanır hem de şirkete yüklü ceza keserler. Bakan Bey, kötü hukukçuy muşsunuz, maalesef
ANTİ-BURSA 10 yıl önce
Şikebahçe şikeci başkanlarının posterini utanmadan asabiliyorsa biz hayli hayli asarız çünkü bizim başkanımız onurlu gururlu temiz ve iyi bir başkan! SADRİ ŞENER ARKANDAYIZ SEVİYORUZ SENİ !!! Bizim başkan türk futbolunun Hulusi Kentmen'idir...
beylul 10 yıl önce
Futbolun Üniversitesi Trabzon’dur. Federasyon bu durumu göz ardı etme. Hakem hataları her hafta Trabzon aleyhinde sebebi nedir sizce? Beyler TFF, MHK, Etik ve disiplin kurulları güvenirliğini yitirdi. Haksız olanın haklı olduğu bir durumla karşı-karşıyayız. Türk Milli takımının önü nünde egemen takımlar engeldir. Ülkemde kargaşa yaratan ve şikeye karışan her kimse kim bunlardan kurtulmalıyız, karar almalıyız Federasyon öyle iken neden hak etmeyene ceza? Hak edenin hakkını UEFA tescil ettiyse Federasyon karar vermelidir.

Eğer Trabzon camia olarak bu güne kadar susmuş ise, efendiliğini ve istifini bozmadı ise Federasyon’a yardımcı olmuştur. Oyuncuları gitti, kadrosu dağıldı ve en fazla zarar gören Trabzon olduğu halde Futbolumuzu kirleten ilişkilerden Trabzon sorumlu değildir. Kurtulması gerekir. Ş.Güneş ve Trabzon yönetimini artık durduramazsınız ceza kesmekle altında kalmadan üstesinden gelin kararınızı verin Trabzon Şampiyondur.
G.COLMANTS 10 yıl önce
Sadri ŞENER in yanındayız.Camianın çoğuda destekliyor emme sesleri az geliyo.S.ŞENER tek başına İstanbul hegomanyasını onun kirli uzantılarını izaya getirmek adına uğraş verirken camianın diğer unsurları derin bir sessizlikte bu çok düşündürücü değil mi!
ali cavuş 10 yıl önce
tam desdek hep destek, baskanımz yanlız kalıyor, tonyalı baskan oldugunu goster hep dık dur buyuk trabzon tarftarı arkanda baskan, Bunlr herkesı satın alır ama trabzonu alamz, tek basımıza ıstanbula yeterız, yarınkı macta susan traftar Fenerkenokondur, susmak yok metrısın sarkısını bılmeyen ezberlesın): azıze aglıyor seke yapamdıgı ıcın..
G.COLMANTS 10 yıl önce
Futbolseverler,tarafsız gözle futbola bakanlar herkese söylüyorum;M.Ali Aydınlar Feneri koruyup kollamak adına Türk futbolunu ateşe atarsa kulüp takımları-milli takım en az 5 yıl Avrupa arenasından uzaklaşırsa onun hesabını veremez.Aydınlar istifa edecek 2 nedeni var;1-fenerli olduğundan dolayı lig şampiyonluk kupasını Trabzonspora vermek istemeyecek ama süreç oraya gidiyor vermek zorunda kalacak2-58.maddeye direnerek istifaya zorlanıp gitmesine kolaylık sağlayacak.Feneri düşürmeyecekler.Arkadaşlar iş UEFADAN çıktı konu Fifada onlar istemeye istemeye diğer takımlarımız ve Milli takım için onlara erken kararı aldıracaklar onlara kalsa ahirete kadar Trabzonspor a kupa vermezler her şey ortada emeğimizin çalanlardan emeğimizin karşılığını istiyoruz.Eskişehir-TS maçında Eskişehirli oyuncular aşırı koşmaktan hepsi komalık kusmalık oldu neden acaba?Tek bu örnek bile yeter. 2010-2011 futbol sezonu lig şampiyonluk kupamız er yada geç Şamil ekinci müzesindeki yerini alacaktır.NOKTA!
tarıkbuğra 10 yıl önce
Düzeni kurmuşlar, istedikleri gibi at oynatıyorlar.Futbol özerk ya kimse de bir şey demiyor. Devlet organları yandaş olmuş tiyatroyu seyrediyor

Bütün bu olanlar aslında hep şikebahçe ile bağlantılı. Adamlar ne yapıp edip bu sezon da şikecileri şampiyon yapmak istiyor. "Bakın gördüğünüz gibi aslında çatır çatır, bileklerinin hakkı ile şampiyon oldular" dedirtecekler hesapta.

Bu sezon bile yapılan kaçıncı kıyak....

Hep hata ve hep Şikebahçe lehine
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@