vardallar

Şener: Hakem iki ay dinlensin!

Sadri Şener bu kez Beyaz TV'de konuştu. Sadri Şener, Ahmet Çakar'la Ve Gol programına canlı yayında yaptığı bağlantıda bomba açıklamalarda bulundu.TFF Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Aydınlar ve Fenerbahçe-Trabzonspor maçının hakemi Cüneyt Çakır'ı eleşt

Spor 18.12.2011, 22:31
Şener: Hakem iki ay dinlensin!

Sadri Şener bu kez Beyaz TV'de konuştu. Sadri Şener, Ahmet Çakar'la Ve Gol programına canlı yayında yaptığı bağlantıda bomba açıklamalarda bulundu.

TFF Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Aydınlar ve Fenerbahçe-Trabzonspor maçının hakemi Cüneyt Çakır'ı eleştiren Sadri Şener, "Ben TFF disiplin kuruluna savunma vereceğime, Fenerbahçe yönetim kuruluna ifade veririm daha doğru sonuç çıkar" diye konuştu.

Şener, "Cüneyt Çakır'a 2 ay dinlenme cezası verilmeli Avrupa'ya da gitmesin çünkü orada hata yaptığında da Avrupa'da daha beter ceza veriyorlar" ifadelerini kullandı.

Ahmet Çakar da, Sadri Şener'e cevap olarak, "Bu akşam başkanın dediklerinin altına imzamı atıyorum" sözlerini kullanarak Trabzonspor camiasının haklılığını gösterdi.


Yorumlar (9)
falgozlu 10 yıl önce
Beşiktaş maçı, hakem "Beşiktaş'ın çocuğu" Fırat Aydınus; takımımız 10 kişi!

Galatasaray maçı, hakem galatasaraylı Kuddusi Müftüoğlu; takımımız 10 kişi!

Fenerbahçe maçı, hakem Aziz'in adamı Cüneyt Çakır; takımımız 10 kişi!

Pardon, siz buna hâlâ futbol mu diyorsunuz.......?"Aykut'un iki kartı da yanlış." Markus.

"Serkan'a yapılan hareket net kart. " Marcus

Cech pozisyonunda: "Gökhan Gönül uyarılmadı bile. Net bir sarı kart. Kırmızıya dönmeliydi." Marcus........
haravalı 10 yıl önce
bence siz 2 ay susmayın artık hep konuşun sizin susmanız bizi bu hale getirdi ve sizin beslediğiniz taraftar grupları bu taraftar bir defa bile federasyonu protesto etmedi ettirmediniz şimdimi feryat ediyorsunuz...günaydın sadri bey günaydın...
mbilgi 10 yıl önce
bir kısım kendini taraftar zannedenler yine siyasilerin aleti olup havaalanında karşılamalara gitsinler. onların trabzonumuzun haksızlığa uğraması umurlarında değildir herhalde, siyasiler yapın der onlar yapar. yine tepki yerine karşılamalara gitsinler.
builder 10 yıl önce
bu bağırmaları keşke 3 temmuzdan beri yapsaydın sadri.. keşke kamuoyu baskısını çooook önceden yapmayı başarsaydın...keşke transfer diye polonyalıları takıma doldurmasaydın..ara transfer döneminde üst düzey liglerden topçu almazsanız size yazıklar olsun.. jaja kesinlikle bu takıma kazandırılsın..forvet defans sol kanat alınsın..halil ya forvete çekilsin yada sol bek oynatılmasın..bu takım bu hallere sizin sayenizde geldi utanın azcık ya utanın.
delitay 10 yıl önce
başkanım çok geç kaldınız bu açıklamaları yapmaya ama zararın neresinden dönersen kardır zaman saldırma zamanı saldırrrrrrrrrrrrrrrııııııınnnnnnnnnn
G.COLMANTS 10 yıl önce
Ts camiası nerde?S.ŞENER 3 Temmuzdan bu yana tek başına mücadele veriyor.Ts camiasının eskileri nerde?Albayrak ile Günaydın Nihatın yanaklarından öpmekle meşgul?S.ŞENER başkan gibi gelmez her zaman yanındayız başkanın hataalrı olmuştır yaptıkları çok daha fazladır.Sağduyulu taraftarlar olarak yanındayız.
bozo bey 10 yıl önce
arkadaslar rakip taraftar gibin yorum yapmayi birakin lutfen ve bu yonetimi her firsatta elestirmeyelim gecen seneki kadroyuda bu baskan kurmamismiydi ama gecen senede ayni olumsuzluklari yaziyodunuz sizin bi topcu kiriteliniz yokki ronaldoyu alsa niye messiyi almadin diye elestireceksiniz.neden birazda bu takimi berbat bi taktikle bu kadar berbat top oynatan hocasini elestirmiyoruz halilden neden sol acik henikeden neden sag acik yapiyo gecen sene burak kanatta oynuyordu bu sene neden hep tek forvet oynatiyo halilin esas yeri burakin yeri neden hic deyisik bi taktik denemz.
akcaakcakoylu 10 yıl önce
2 ay dinleteceksinizhe vede bunlar kurtulacak sizede yaziklar olsun hem bunlar hem tff hem pdfk hepsi istifa etmeli...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@