alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Şener Erdoğan zirvesi bitti

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener ile Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, görüşmesi sona erdi. Trabzon Valiliği'nde gerçekleşen görüşme 1 saat sürdü. Sadri Şener, Başbakan Erdoğan ile görüştükten sonra valilikten ayrıldı. Başkan Sadri Şener'in Başbakan ile yanla

Spor 13.05.2012, 17:37
Şener Erdoğan zirvesi bitti

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener ile Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, görüşmesi sona erdi.

 

Trabzon Valiliği'nde gerçekleşen görüşme 1 saat sürdü.

 

Sadri Şener, Başbakan Erdoğan ile görüştükten sonra valilikten ayrıldı.

 

Başkan Sadri Şener'in Başbakan ile yanlarında kimse olmadan başbaşa görüştüğü öğrenildi.

 

Görüşmeye hiçbir basın mensubu sokulmazken ne konuşulduğu sır gibi gizleniyor.


Yorumlar (37)
marfat 10 yıl önce
sadrı başkanım yıne su adamların ayağına gıttınya
LazTrbz 10 yıl önce
Ben şahsen bu adamla görüşmezdim!
Halva 10 yıl önce
Çok ayıp bu adam dediğin ülkenin başbakanı .. Fanatizmin fazlası akla zarar. Başbakan isterse senin stadın 1 yılda biter. Ben hissedarın zarardayim ama senin gibi kindar degilim. Aynı zamanda gs taraftarıyım. Bakalım bu mesajım yayimlanacakmi.
cantona 10 yıl önce
artık bu saaten sonra sadrı baskandada sıkenın ^^ş^^ agzına almaz.. hepımız kardesız sarkıları calar...
saintfiker 10 yıl önce
bu hüsnü olan değil bizim mubarek başbakana dokunup feyz aldıysan başkan kesin kupa gelir.mubarek zaat zaten acı içinde rize gitti şikecilerin halini görüyorsun.bence yine yanlış ata oynuyon.
G.COLMANTS 10 yıl önce
SADRİ ŞENER başkan Trabzonspor un menfaati için,çalınan kupasının iadesi için konuşuyor,çırpınıyor ve mücadele ediyor.BÜYÜKSÜN SADRİ ŞENER başkan.Harbi gerçek Trabzonspor taraftarı her zamankinden çok daha güçlü şekilde yanındadır bilesin.İYİ Kİ VARSIN BÜYÜK BAŞKAN SADRİ ŞENER.
marfat 10 yıl önce
sadrı kupayı sıtemıstır basbakanda ne kupası stat yapıyorum ya sıze daha ne ıstıyorsunuz trabzonu kaybettım turkıeyeyıdemı kaybedım secımlerde otur oturduğun yerde demıstır sadrıde padısahım cok yasa dıyıp cıkmıstır..baska ne beklıyordunuz alın sıze kupamı dıycektı..
vdtbyk 10 yıl önce
Arkadaşlar bazen sizi anlayamıyorum. Sizin gayeniz üzüm yemek mi bağcıyı dövmek mi? Başbakanla görüşmeyecekte kiminle görüşecek. Bu ülkeyi kim yönetiyor. FB istediği sonuçları nasıl alıyor görüşmeden mi? Görüşmesi iyi oldu. Şehrin tepkisini iyi anlatmıştır inşallah.İnşallah sonuçları haıyrlı olur.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@