7m


7m

hyundai

Şener: Er yada geç kupa bizimdir

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, "Ancak inanıyoruz sonu yaklaşan bu sürecin ardından Trabzonspor er ya da geç hak ettiği payeyi mutlaka elde edecektir" dedi. Trabzonspor'un Resmi yayın organı Trabzonspor Dergisi'nin Ocak sayısında Başkan Sadri Şener aşağı

Spor 12.01.2012, 12:00
Şener: Er yada geç kupa bizimdir

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, "Ancak inanıyoruz sonu yaklaşan bu sürecin ardından Trabzonspor er ya da geç hak ettiği payeyi mutlaka elde edecektir" dedi. 

Trabzonspor'un Resmi yayın organı Trabzonspor Dergisi'nin Ocak sayısında Başkan Sadri Şener aşağıdaki yazıyla taraftarlara seslendi:

"Yeni bir yıl, yeni bir sayfa

Değerli taraftarlarımız…

Yeni bir yılda ve yeni bir sayıda daha sizlerle birlikte olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Öncelikle 2012’nin hepinize ve camiamıza sağlık, başarı ve mutluluklar getirmesi en büyük temennimizdir.

Geride bıraktığımız 2011 yılı gerek kulübümüz gerekse de ülkemiz adına son derece önemli gelişmelere sahne oldu.

Öncelikle futbol takımımız geçen sezon sergilediği olağanüstü grafikle tarihinin en fazla puanını toplayarak haklı bir başarı kazandı.

Hepinizin malumu olan ve burada bir kez daha tekrarlamayacağım gelişmelerin oluşturduğu gündem aylarca bizleri meşgul etti.

Ancak inanıyoruz sonu yaklaşan bu sürecin ardından Trabzonspor er ya da geç hak ettiği payeyi mutlaka elde edecektir.

Yeri gelmişken yine vurgulamak istiyorum ki; hiçbir zaman camiamızın başını öne eğmesini gerektirecek bir eylemin içerisinde olmadık, olmayız da.

Devamı sayfa 2'de

[PAGE]Bu durum zaten kamuoyuna yansıyan bilgiler ışığında herkes tarafından teyid edilmektedir.

Yönetim Kurulumuz bir yandan bilinen mücadeleleri verirken diğer yandan da hem sportif hem de ekonomik anlamda kulübün daha iyi seviyelere gelmesi adına gecesini gündüzüne katmaktadır.

Avrupa’da verdiğimiz anlamlı mücadele, kazandırılan ekonomik girdiler, bugün Trabzonspor’un prestij ve maddi anlamda gıpta edilecek bir kulüp haline gelmesini sağlamıştır.

Bizler camia olarak hiçbir zaman azla yetinmedik, her zaman daha fazlasını istedik.

Bu özelliğimiz de sürekli yeni başarıları kovalamamızı ve elde etmemizi sağladı.

Şimdi hepimize düşen bütünlüğümüzü bozmadan, elele vererek geleceğin yeni başarılarına olanak sağlayacak ortamı oluşturmak olmalıdır.

Bu sorumluluğu Trabzonspor’u seven herkesin paylaşacağına inanıyor, sevgilerimi sunuyorum.

SADRİ ŞENER
BAŞKAN"


Yorumlar (11)
k.alemdar 10 yıl önce
büyük bir heyecanla bekliyoruz baskanim, aramizda sampiyonlugun ne anlama geldigini bilmeyenlerimiz de var, gerci mac sonrasi alinan sampiyonluk kupasi gibi olmayacak cok garip bir sey olacak fakat ne olursa olsun , bu artik gurur meselesi olmustur.
omrylmz 10 yıl önce
büyüksün SADRİ BAŞKAN başka soze ne hacet
Eyüp 10 yıl önce
Sayin baskan takimdaki stoper sikintisini goremiyormusunuz .egemenin yeri ni kiminle doldurdunuz
YADELLERDEN 10 yıl önce
Biz taraftarlar,sahada rakiplerle başa baş mücadele edecek taş gibi bir takım istiyoruz.FB ile anladıkları dilden mücadele edecek adamlar istiyoruz.Efendilik adına kenara çekilip bekleyen adamlar istemiyoruz. Bu TFF'nu üyelerinin peşini bırakmayacak,hesp soracak yürekli adamlar istiyoruz.Çok daha fazlasını istiyoruz .Çünkü hakediyoruz.
G.COLMANTS 10 yıl önce
Tek kelimeyle müthişsin fazla söze de gerek yok başkan.7.şampiyonluk kupamızıda alacağız.
ardalaa 10 yıl önce
biz hakkımızı istiyoruz, kimseden bağış, yardım, iyilik, acıma istemiyoruz bir takım hakkıyla, diğeri şike ve teşviklerle 82 puan almış, yapılacak tek şey hakkı olana kupayı vermektir
beylul 10 yıl önce
Türk Futbolun Üniversitesi Trabzon’dur. Kendinden, öz benliğinden ve birlikteliğinden Devrimci dinamiklerinden hareketle Şampiyon olmuştur. Büyük olmak öyle kolay değildir, egemen medyayı karşına alacaksın, egemenlerin, egemen takımların tekerine çomak sokarak devrim yaparak şampiyon olmak o tekeli kırmak hiç kolay değildir.

Alt yapısından yapılanarak yabancısı yok Şampiyon olan, büyük olan takım ve camia neden olur, nasıl olurda haklı davasında birlikte hareket edemez, hep beraber horonu bozmadan oynamak varken neden dağınıklık?

Şike olayına bulaştığı varsayılan camia tek yumruk hareket ediyorken, senin Bakanını ayrı telden, siyasetçin başka telden, iş adamın ve camian çokbilmişlik oynayıp, yönetemiyorlar oynuyor yazıktır…

Hep beraber farklılıklarımızla horonu bozmadan oynamaya varmısınız? Horonu bozmayın uşaklar Trabzon herkesin takımıdır…
ANTİ-BURSA 10 yıl önce
Büyüksün Başkan! Şikebahçe maçı için Trabzon'a geldiğimde söz senin için statta tezahürat başlatacağım başkan:)
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@