alexa metrics

banner560

banner572

Şener, Büyüka'ya: Bana küfür edildi'

Fenerbahçe - Trabzonspor maçı sonrasında, yayıncı kuruluş Lig TV'de yapılan yorumlar üzerine, Trabzonspor Başkanı Sadri Şener'den tepki geldi. Maç sonunda Maraton programında yorumlar yapan Şansal Büyüka, mücadelenin dostluk havasında geçtiğini, küfür edi

Spor 15.04.2012, 21:39
Şener, Büyüka'ya: Bana küfür edildi'

Fenerbahçe - Trabzonspor maçı sonrasında, yayıncı kuruluş Lig TV'de yapılan yorumlar üzerine, Trabzonspor Başkanı Sadri Şener'den tepki geldi.

 

Maç sonunda Maraton programında yorumlar yapan Şansal Büyüka, mücadelenin dostluk havasında geçtiğini, küfür edilmediğini, sahaya yansıyan kötü bir olay olmadığını ve hiçbir yabancı madde atılmadığını söyledi. 

 

Ancak Büyüka, bu konuşmasından yaklaşık 5 dakika sonra bir açıklama daha yaptı. Sadri Şener'in bu sözler üzerine kanalı aradığını ifade eden Büyüka "Sadri Başkan aradı ve 'bana maç boyunca sürekli ağır küfürler edildi' dedi. Ancak bizim gördüklerimizde yansıyan bir şey yoktu. Tabii başkan diyorsa bir bildiği vardır" ifadelerini kullandı.


Yorumlar (21)
SELGA 10 yıl önce
sadri şener anla artık sizinle olmuyor,kupa senin olsun,teknik heyetini ve ruhsuz futbolcularını al git artık,rezil ettiniz bizi futbol konuşamaz olduk,sayenizde futboldan bahsedemiyoruz,bu seyirciden daha fazla tepki toplama şerefinle bırak git,kupayıda fenerden alır verirseler oda senin olsun su içersin
ANTİ-BURSA 10 yıl önce
Şansal yüzünden Lig tv aboneliğimi iptal ettireceğim fenerliye para kazandırmayacağım artık!!!
nejdetbal 10 yıl önce
Fenerbahçe belkide ilk defa taraftarıyla oyuncularıyla ne hakemi etkiledi ne pislik yaptı ilk defa bizi tertemiz ve eze eze yendiler.Sana sahada 11 futbolcun küfür ediyo fener taraftarı takımını destekledi sen önce kendi hatalarının hesabını ver takımı fenerbahçe gibi itici bir hale getiriyosun.Tebrik et bir kerede haklı kazandılar sanki biz top oynadık taraftar küfür etmiş.Adamı çileden çıkarıyosun senin oyunculara bağırıp çağarman lazım nerde olduklarını bilmiyolar sen bana küfür ettiler diyosun.Bu gidişle o küfürleri Avni Akerde duymaya başlıcaksın.
yusufaydemir 10 yıl önce
sadri şener tiyatrsou devam..120 trilyonluk iki pas yapamayan takım..büyük başkan..sen ne bulunmaz adammışsın..devam et..gene geldi transfer zamanı..yiyin için,har vurup harman savurun..biz saflar şampiyon olmayı bekliyoruz
colak 10 yıl önce
her zaman espiri yapmak para etmiyor az diş göster
offlular 10 yıl önce
koskoca trabzonspor baskani büyüka,ya kadar düstümü?
ugraltun 10 yıl önce
Şu kupayı alda git artık be
bayram konak 10 yıl önce
Şanşal çok iyi bir fblidir. Toz kondurmaz fb ye. Evet arkadaşlar. Bütün lig tv abonelikleri iptal. Zaten bu saatten sonra kimi izlicez.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@