vardallar

Şener: Bu maç kazanılacak

Bordo-Mavililer, Fenerbahçe zaferi için tek yürek olurken, maça giriş yasağı süren Başkan Şener'in otelde takımla yaptığı konuşma, duygusal dakikalar yaşattı.Trabzonspor, yönetimi, teknik heyeti, futbolcusu ve taraftarıyla tek yürek olup, Fenerbahçe zafer

Spor 18.12.2011, 09:02
Şener: Bu maç kazanılacak

Bordo-Mavililer, Fenerbahçe zaferi için tek yürek olurken, maça giriş yasağı süren Başkan Şener'in otelde takımla yaptığı konuşma, duygusal dakikalar yaşattı.

Trabzonspor, yönetimi, teknik heyeti, futbolcusu ve taraftarıyla tek yürek olup, Fenerbahçe zaferine kilitlendi.

Takım 5 maçtır galibiyet yüzü görememesine karşın, bir anda havaya giren Bordo-Mavililer’de, maça giriş yasağı süren Başkan Sadri Şener kafileyi İstanbul’da karşılarken, kamp yapılan otelde gerçekleştirdiği konuşmayla duygusal anlar yaşattı.

Fırtına’nın patronu, “Zor günler geçiriyoruz, ancak camia olarak nasıl birlik ve beraberlik içinde olduğumuzu herkes gördü. Ben yanınızda olamayacağım belki, ama kalbim sizinle.

Ne yapmanız gerektiğini biliyorsunuz, bu maçın önemini biliyorsunuz, hepimiz size güveniyoruz.

Sahadan alnınızın akıyla çıkacağınıza olan inancımız tam” sözleriyle takımdaki motivasyonu bir anda yükseltti.


Yorumlar (16)
ihsan sabri akarsu 10 yıl önce
Bu macta kazanmanin yolu sakin olmaktir. Kesinlikle. Sakin olmali kavga edilmemeli. Sert press yapacaklardir akilli top cevirmek onlari gerecektir.
maweraben 10 yıl önce
Takıma her türlü desteği,taraftar vermiştir ancak vermeyen Trabzonlular da var.Başkan ne düşünür bilemeyiz ama bu aşamada epey yalnız kaldığını biliyoruz.Bizim gücümüz aslında bu değil bundan kat kat fazla nedense çıkıp bişeyler savunan hakkımızı arayan yok,oysa fenerin yapmadığı çirkeflik olmadığı halde herkes takımlarına canla başla sarılmış durumda.Bizler ulusal medya olsun her ne olursa olsun yeterince lobi yapabildiğimize inanmıyorum.Ayrıca buradan takımla bir iki şey söylemek istiyorum ve özellikle yabancı transferlerle alakalı; kimler ne şekilde ve nasıl yapmışlar bilmiyoruz ama herhalde bizden daha çok hata yapan başka bir klüp yok sanırım. Takımımızda ki yabancı sayısı şuan oniki,kaç tanesinden yararlanıyoruz, üç veya dört.Bu düşündürücü değil mi.? Başkan asıl takımla alakalı olarak bunu düşünmeli buna birileri hesap vermeli kim hata yapmışsa hesabı sorulmalı diye düşünüyorum.Ayrıca Şenol hoca oynamayacak,faydalı olmayacak oyuncuya nasıl transferde izin verir anlaşılır gibi değil.Yani oniki yabancı oyuncun var ama sen %20-30 undan ancak faydalan çok yazık bence bu paralar nereye gidiyor kimin cebi doluyor belli değil.Hiç kimse Trabzonsporumuzun hakkını ne yedirmeli nede yemeli….Saygılar, başarılar.....
maweraben 10 yıl önce
İnşallah,maşallah,aslanlarım,koçlarım iyi sözler motive edici sözler ,daha çok çaba sarf ettirici sözler am korkularımızı giderici hiç bişey aslında. Kadıköye giderken endişeli gidiyoruz keşke durum daha farklı olsaydı şöyle akılcı üç beş iyi transfer yapabilseydik.Takımda 12 yabancı futbolcu var oynayan 3 bilemedin 4 bu nasıl bir iştir anlamak mümkün değil.İşte korkularımız bundandır….
zidane 10 yıl önce
Fenerbahçe bu maçı bütün sıkıntılarının hesabını kesme maçı olarak görüyor. Çok iyi motive olup, çok tempolu ve arzulu oynayacaklar. Kafalarında Trabzona tarihi bir fark atarak pskolojik olarak taraftarı vecamiayı rahatlatmak isteyecekler. Normalde bu düşüncedeki bir takıma karşı soğukkanlı mücadele edebilecek bir rakip, karşısındaki takımı çok kolay bozar, sinirlendirir, oyundan düşürür. Ama malesef bizim takımda böylesine gerilimli bir maçı soğukkanlılıklaoynayacak adam sayısı çok az. Zokorayı çok ararız. Net bir sorla yeniliriz diye düşünüyorum. Umarım yanılırım , saygılarımla...
G.COLMANTS 10 yıl önce
Trabzonspor üzerine oynanan her türlü oyunu onu yok etmek için ant içen MHK-TFF işbirliği onu uşağı gibi kullanan İstanbul takımları özelliklede Şikebahçeye karşı alıncak 3 puan onca eksiklere moral bozukluğuna rağmen Trabzonspor camiasının dirilişi olacaktır.Dezavantajlarımız var,moral bozukluğu had safhada olsada Trabzonspora yakışır mücadele ve oyun bekliyoruz.Kadıköye 55 bin kişinin önünde FENERİ GÖMMEK DEMEK ONLARIN DELİRMESİ DEMEK.Kazamız mübarek olsun.STOCK-GÖKHAN-ALEX e dikkat gerisi halledilir.Bu 3 oyuncunun klanat atakları ve araya toplarına dış şutlarına özellikle dikkat edilmeli.
taşovalı 10 yıl önce
keşkeleri sevmeyiz ama keşke 12 yabancının en az 6-7 tanesi kaliteli olsaydı,keşke volkan şen'in yerine ozan ipek alınsaydı,keşke topu kale çizgisinden içeri dürtebilecek golcümüz olsaydı v.s. bunları zamanında yapamadık,keşke fark yemesek diyoruz şimdi.
taşovalı 10 yıl önce
yabancılara bakıyorum,brozek ler,sapara,adrian, henrigue,vittek. bu adamlar bizim takımın ayarında değiller. ilk yarı bitti bari ikinci yarı bunları göndermenin yollarını bulup,2-3 yabancı ve 2-3 yerli alalımda 4.olmayı zorlayalım. puanımız 21,eskişehir bile 29 yaptı.bu yabancılarla play-off a girmek te psv yi elemekte hayal.
delitay 10 yıl önce
bu maçı onur maçı gibi görmek bizm açımızdan yanlış, bu bizler için önem değeri yüksek bir maç, onur maçı fener için olabilir lakin onurlarını kaybedenler onlar, kayıp olan aranır şuda bilinmelidirki kaybedilen onursa birdaha bulunamaz
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@