Şener: "Alper transferi bitebilir"

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, gündem ile ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı. Başkan Sadri Şener transferle ilgili olarak Alper'in işini bitirmeye çalıştıklarını ifade etti. Şener, "Transfer işleriyle arkadaşlar ilgileniyor. Ancak mevcut şartlar sebebiyle

Spor 15.06.2012, 16:19
Şener:

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, gündem ile ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı. Başkan Sadri Şener transferle ilgili olarak Alper'in işini bitirmeye çalıştıklarını ifade etti.

 

Şener, "Transfer işleriyle arkadaşlar ilgileniyor. Ancak mevcut şartlar sebebiyle bu işler öyle kolay olmuyor. Stopere bir yabancıyı (Sol Bamba) almak üzereyiz, Alper Potuk için asbaşkanımız Nevzat (Şakar) çalışıyor. Birkaç gün içerisinde ondan da sonuç alırız diye tahmin ediyorum..." 

 

"UEFA'nın vereceği karar bir tek bizim değil herkesin transferini, işlerini zorlaştırıyor. Ancak artık gelecek hafta gibi bu karar verilir. Beklentimiz belli. Kendi adımıza bir sıkıntımız, endişemiz yok. Başka takımlara ne olur bilmem. Onlar için artık konuşmak istemiyorum. Fakat UEFA da ceza vermez aynen devam derse ilginç bir durum ortaya çıkar. Bizim ülkemizde şike olayı zaten sulandı, içi boşaldı. Şimdi UEFA da aynı kararı onaylarsa UEFA'da da bu işler kabul görmüş olacak..."

 

"Ünal Karaman'ın ayrılığı teknik heyetin inisiyatifinde ve kararıyla olmuştur. Biz bu konuda Şenol Güneş'e tam destek ve yetki verdik. Bundan sonra o yönde atılacak adımları da hocamız atacaktır..."

 

"Federasyon konusunda bizim duruşumuz net. Bu federasyon bizlere, futbola zarar vermiştir. Gerekli uygulamaları yaptık diyorlar... Maddeleri değiştirip onu uygularsan, sonra yine başka maddeleri değiştirir onları da uygularsın. Biraz kandırmaca bu. Federasyon bizim elimizden alınan şampiyonluğu geri vermedi, sonraki icraatları vs. ortada. Bunları kulüpler birliğinde bir kez daha konuşacağız. Bizimle aynı fikirde olan başkanlar da var. Kulüpler birliği biraz federasyonun yanında gibi duruyor ama sonuçta ne olur göreceğiz"Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (14)
BordoMaviTrb 9 yıl önce
Zaten başbakanla görüştükten sonra kulüple olan ilgini kesmiş gibi görünüyorsun hala bodrumda tatildesin ve transferle as başkan ilgileniyor! Önceden her türlü hakkımızı hukuk yolunla ararız diyordun ( CAS ) ama şimdi ilginç olur diyorsun ne demek anlamadım ?
flampart 9 yıl önce
transfer nevzat sakar a kaldıysa tamam şu rusyada ne topcular var görün artık
MEHMET KARABEYAZ 9 yıl önce
galatasaray duymasin hemen alir bizden kimse gitmesin gs talip oluyor
gukmik 9 yıl önce
1_Serdar Taşçı 2_hasan ali kaldırım 3_Serdar Kurtuluş 4_alper patuk 5_Aras Özbiliz (Ajax) 6_Cenk tosun 7_Dame N'doye (Kopenhag) 8_Christian Bolaños (Kopenhag)
ibrahim.net 9 yıl önce
hasan aliyi izleyipte isteyen var mı Allah aşkına sol bek cech ondan çok daha iyi hasan ali ile ancak ferhat karşılaştırılabilir onun yerine orta sahaya adam alınsın mesela holmen yada popov
ibrahim.net 9 yıl önce
amrabat ı alalım onurumuzu kurtaralım
erkan alkan 9 yıl önce
Sayin Sadri baskan CAS mahkemesinde dava acmayacakmisiniz ne oldu o is?Bugun Tupcu Fenerasyon baskaninin demecini okudum anladigim kadariyla bunlar UEFA'yi FIFA'yi da baglamis kupayi unutun bu is bitti herhalde kupamiz gume gitti yazik
murat toygar 9 yıl önce
UEFA da onaylarsa bunun adı fener çadır tiyatrosu olur. TRABZON bu tiyatronun figüranı olmaktansa , kalbimizde yaşamalıdır. Figüranlığı kabullenmek bizi hepten bitirir.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@