Şener: Ağrıma gidiyor!

Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, 58. maddeye ilişkin çok önemli açıklamalarda bulundu.TFF'nin Küme düşmeyle ilgili disiplin talimatının 58. maddesinde yapılması planlanan değişiklik konusunda Trabzonspor'un tavrı çok net.TFF Disiplin talimatının 58

Spor 12.12.2011, 12:51
Şener: Ağrıma gidiyor!

Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, 58. maddeye ilişkin çok önemli açıklamalarda bulundu.

TFF'nin Küme düşmeyle ilgili disiplin talimatının 58. maddesinde yapılması planlanan değişiklik konusunda Trabzonspor'un tavrı çok net.

TFF Disiplin talimatının 58.maddesinde yer alan  yöneticilerin şikeye karışması halinde küme düşürülür hükmünü kaldırıp, "yöneticilerin yanında futbolcuların da şikeye karışması halinde küme düşürülür şeklinde değiştirilmesi talebi Fenerbahçe Kulübü'nden gelirken, Trabzonspor bu konudaki tavrını çok net şekilde ortaya koydu.

Devamı sayfa 2'de...

 

[PAGE]

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, haber61'e Kulüpler birliği toplantısında, TFF Başkanı Mehmet Ali Aydınlar, Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Yıldırım Demirören ve kendisinin toplantıdan ayrıldıktan sonra böyle birşeyin konuşulduğunu belirterek, "TFF Başkanı Aydınlar, Kulüpler Birliği başkanı Demirören ve ben toplantıdan ayrıldıktan sonra,böyle birşey gündeme gelmiş. Bu konuda Trabzonspor'un tavrı nettir. Bu konuda fazla konuşmanın da gereği zaten yok. Böyle bir şey olmaz. Trabzonspor olarak böyle bir değişikliğe asla onay vermeyeceğiz" dedi.

Devamı sayfa 3'te...

 

[PAGE]

Sadri Şener maçın hakemi Kuddusi Müftüooğlu'nun yönetimiyle ilgili de, "Biz zaten kötü oynadık. Şampiyonlar ligi maçları ve lig maçları nedeniyle oyuncularımız çok yorgun,  bunlar da sizin, bizim gibi insanlar. Galatasaray maçında takım olarak çok hatalar yaptık, ilk golün erken gelmesi de oyuncularımın motivasyonunu kaybetmesine neden oldu. Bu yıl ilginç bir lig oynanıyor gerçekten. Ama Trabzonspor, evinde 3 tane gol yemez ve yememeli. Buna üzülüyorum.

Düşünecek zamanımız da yok. Dün Galatasaray'a yenildik Çarşamba günü Gençlerbirliği ile oynayacağız. Bir maçın kritiğini yapmadan ne yazıkki öbür maçı düşünmek durumundayız. Galatasaray maçı mağlubiyetini unutup, Gençlerbirliği maçına bakacağız diyeceğim ama  bu kadar kısa sürede de onu nasıl unutacağız onuda bilmiyorum" ifadelerini kullandı.

Devamı sayfa 4'te...

 

[PAGE]

ŞENER: BEN BUNU HAK ETMEDİM!
 Yasal soruşturma nedeniyle maçlardan önce ve devre aralarında en yakın karakola giderek imza atmak zorunda kaldığını söyleyen Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, bu durumun ağırına gittiğini belirterek, "Ben bunu hak etmedim. Trabzonspor yasadışı hiçbir şey yapmadı. Hiçbirşey yapmayıp teşviğe karıştığımızın söylenmesi ve karakola gidip imza atmak benim ağrıma gidiyor.

Devamı sayfa 5'te...

 

[PAGE]

Hak etmediğimiz bir muamele görmek ağrılma gidiyor. Bu benim pek sevdiğim birşey değil, bunu hak etmedik. Trabzonspor ysa dışı hiçbirşey yapmadı ama bu muamelelere maruz kaldı. Bunlar benim çok zoruma giden şeyler. Hiçbir yasa dışı olaya karışmadan bu muamelelere kalmakta dahaçok zoruma gidiyor" dedi.


Yorumlar (9)
aliferid 10 yıl önce
Takıma Gerçekten çok şeyler kattınız...Şenol hocada sizin yönetiminizde Ama 30 kişilik kadro sürekli 8-9 kişiyle oynuyor...Lütfen işe yaramayan oyuncuları gönderin....Yerli(Sezer,Tayfun,Barış,Murat,Ferhat)(5),Yabancı(Pawel,Piotr,Sapara,Vittek,Glowacki,Cech,Alanzinio)(7) yabancılara 1-2 kişi eklenebilir formuna göre...yani 12-13 oyuncu iptal bu adamlar 1461 de bile oynayamazlar....Gelelim alınacak mevkilere... DEFANS

STOPER(KEMAL TOKAK,*SERVET ÇETIN*),

SOL BEK(HASAN ALi,ÖZGÜR ÇEK,Cağlar Birinci)bi tanesi

YABANCI DEFANS(GABRIEL MILITO,*Lee ADDY*)

ORTA SAHA

*VEYSEL SARI*,ORHAN GÜLLE,

*Giovanni Sio*,Ibrahima Traoré,(SOL KANAT)

FORVET

*Muhammet Demir*,Turgay Bahadir,

YABANCI FORVET (*Gignac*,Dame N Doye) * lı oyuncuları alsanız takım kendine gelir.. bu polonya-slowak hastalık haline geldi... artık 4-5 tane iyi oyuncu almak lazım.... 12 tane gereksiz adam var...3 güne bir maç yapıyorsunuz hiçbiri oynamıyor..YETER ARTIK BİZ NE POLONYA LİGİNDE NEDE SLOWAK LİGİNDE OYNUYORUZ...DUYYY SESİMİZİ BAŞKANNNN....
cakaclub 10 yıl önce
benimde ağrıma gidiyor başkanım
colak 10 yıl önce
adam 12 maçta şike yapmış tek ceza alacak SENIN NE YAPTIĞIN BİLE BELLİ DEĞİLBaşkanım Haber 61 aracılı ile başkana iletiyorum fener bahçe işlediği suçlardan ayrı ayrı değil tek bir ceza alacak dolaysıyla aynı cezayı alacağız ÇIKIP BUNLARI HAYKIRSANA BAŞKANIM.Hala aziz yıldırıma, Aziz Bey diyorsun
k.alemdar 10 yıl önce
su an bulundugunuz durumda duygularinizi anlayabilmek icin sizin yasadiklarinizi yasamak gerekir, ve eminimki hic bir trabzonlu sizin durumunuzda olmak istemezdi. inaniyorumki yüce adalet tecelli edecektir, yukarininda bir plani vardir elbette, allahtan sabirlar diliyorum, moralinizi yüksek tutmaya caba sarfedin, ben kendi adima sizi cok seviyor yürekten inaniyorum. kalin saglicakla.
ŞAM-PİYON 10 yıl önce
Rahmetli babam her zaman şunu söylerdi; "Adamın birini dövmüşler. Dayak yerken hep ah arkam demiş. Dövenler bu kez önüne geçip yüzüne vurmaya başlamışlar. Adam yine ah arkam demiş. Adama sormuşlar. Biz senin yüzüne vuruyoruz neden hep arkam diyorsun diye. Adam da demiş ki, Ah benim arkam olsaydı siz bana böyle vurabilir miydiniz?
caravella 10 yıl önce
inanın bizde çok doluyuz başkan.o kadarki vatandaşlığımızdan utanır olduk.ama adalet de adalet.benim kafamı kurcalayan geçen yıldan bu hakemlerin neden iddanamede olmadığı.acaba savcı(ona duacıyız)hakim karşısında hakemlerden bazılarını gizli tanık yada bir süpriz mi yapacak.diyede bekliyoruz hanii.
ağasarlıhasan 10 yıl önce
Sayın başkanım şike yaptığı artık aşikar olan bir takımın yöneticisinin ve kulübünün avukatları kanal kanal bağlanarak müvekkillerini haklıymış gibi gösterirlerken sizin avukatınız yok mu ses seda çıkmıyor.Çıkıp TS ve sizin haklılığınız kamuoyu ile paylaşmıyor.Sizler sessiz kaldıkça çoğunluk suçlu gibi düşünmekte.Açık açık ne varsa ortaya dökerek haklılığımızı anlatsınlar.Tff disiplin kurulu ve etik kurulu ceza için ellerini ovuşturmaya başladı.
drina k 10 yıl önce
bu kulübün hakkı nı arayacak konuşma yeteneği olan 2 avukatı yokmu..şikecileri bile kamuoyunda akladılar biz sus pus kaldık..sanki suçlu bizi..bu işi ne sadri şener yapabilir nede nevzat şakar..ağzı laf yapacak iki avukat bulun bulamıyosanız taraftar bulur.mithat halise ödediğiniz milyonların yanında 2 avukata ödenecek para çok değildir heralde..zira gidişat kötü bir an önce kamuoyunda aklanmamız lazım..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@