Şehitlerin kemikleri sızlar

 TV8'de Telegol yorumcularından Erman Toroğlu, Aziz Yıldırım'ın bedelli askerlik yapması ile ilgili haberlere çarpıcı bir tepki verdi..Erman Toroğlu, Aziz Yıldırım'ın bedelli askerlik yapması ile ilgili iddialar üzerine, her Türk vatandaşının bu konuyla i

Şehitlerin kemikleri sızlar

 TV8'de Telegol yorumcularından Erman Toroğlu, Aziz Yıldırım'ın bedelli askerlik yapması ile ilgili haberlere çarpıcı bir tepki verdi..

Erman Toroğlu, Aziz Yıldırım'ın bedelli askerlik yapması ile ilgili iddialar üzerine, her Türk vatandaşının bu konuyla ilgili söz söyleme hakkı olduğunu belirterek, "Aziz Yıldırım istediğini yapabiliyor. Herkesle oynuyor.

Aziz Yıldırım 60 yıldır askerlik yapmamış, bizim amcamızın giydiği fanilanın bedeni sorulurken, ona kimse bunun hesabını sormamış. Şehitlerimizin kemikleri sızlamıştır. Ben şehit ailelerinin yerinde olsam Aziz Yıldırım sen kim oluyorsun kardeşim, bizle ilgili açıklama falan yapma derim" ifadelerini kullandı.

Bu arada Toroğlu, Yıldırım'ın Şansal Büyüka'ya "Erman ile devam ederseniz önümüzdeki yayın ihaleyi alamazsınız" dediğini de tekrar etti.

  


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
k.seref cilingir
k.seref cilingir - 7 yıl Önce

Bu kadar haltlari yiyen bi yönetici herhalde olsa olsa PATAKONYA cumhuriyetinde baskanlik yapar,sehitler azizenin umurundami yaptiklarin yanina kar kalmaz INSAALLAH,bakalim yargitayda onaylarsa cezani nereye gideceksin emek hirsizi,?

adil türk
adil türk - 7 yıl Önce

Başta başbakan ve kurmayları olmak üzere .Türkiyenin çok önemli saydığımız siyasi liderleri bu Asker kaçağına,adaletsize,hırsıza,suçluya,Kanunsuz işler yapan a kalkan olmuşlardır.Ne için.?Bu ülkeyi yönetenler sabıkalılarla kol kola geziyor.Çok ilginç.

SIRADAKİ HABER