Şartlı sözleşme...

Yönetim, sorumluluktan kaçmak için deneyimli futbolcuya yeni sözleşme önerecekKalbinden yaşadığı ani rahatsızlık nedeniyle futbola ara verdiğini belirterek tüm futbolseverleri üzen Giray Kaçar konusunda Trabzonspor yönetimi yeni bir sözleşme hazırlığı içe

Şartlı sözleşme...

Yönetim, sorumluluktan kaçmak için deneyimli futbolcuya yeni sözleşme önerecek

Kalbinden yaşadığı ani rahatsızlık nedeniyle futbola ara verdiğini belirterek tüm futbolseverleri üzen Giray Kaçar konusunda Trabzonspor yönetimi yeni bir sözleşme hazırlığı içerisinde. Rahatsızlığından 3-4 gün sonra doktoru ile basının önüne çıkan Giray’ın “Futbola döneceğim. Şu anda oynamama engel hiç bir durum yok” ifadesine rağmen, Bordo-Mavili kulübün yetkilileri ileride yaşanacak olası bir olumsuz durum için şimdiden gardını alıyor.
 
TALEBİ KABUL EDECEK
Giray Kaçar’ın takıma dönmesine ‘şartlı evet’ demeye hazırlanan Trabzonspor yönetimi sorumluluğu üzerinden atmak için deneyimli futbolcuya “Sağlık problemlerin var. Doktorların biri oynar, biri oynamaz diyor. İstersen şartlı bir sözleşme yapalım ve tüm sorumluluk sende olsun” diyecek. Giray’ın yönetimin bu
talebini kabul edip yeniden idmanlara çıkacağı öğrenildi. Bu arada halen Ankara’da ailesinin yanında bulunan Giray Kaçar’ın bir süre dinlendikten sonra Trabzon’a giderek yöneticilerle masaya oturacağı ifade edildi.

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
ahmet mert
ahmet mert - 7 yıl Önce

Önemli olan Giray gibi bir insanın sağlıklı yaşaması. Giray bizim için sadece kuru bir futbolcu değildi. Bizim bir taraftarımız, bizim en savaşçı oyuncumuzdu. Yönetim böyle örnek olmuş bir futbolcuyu mağdur etmemeli.

İsmail MALKOÇ
İsmail MALKOÇ - 7 yıl Önce

Giray seni çok seviyoruz. Ayrıca sana da çok ihtiyacımız var bunu bilesin. Ancak sağlık çok önemli bir varlıktır. Sağlıkla ilgili problemini halletmeden asla sahaya çıkma. İnsan bir daha dünyaya gelmiyor. Sana bir şey olmasını istemeyiz. Ne bizi ağlat ne de aileni ve yakınlarını.

BÜLENT MENTEŞE
BÜLENT MENTEŞE - 7 yıl Önce

Yönetim delikanlı olsa bu kadar hizmeti olan birisine elinde olmayan sağlık sorunları var diye sözleşmeyi yenileme talebinde bulunmazdı.

SIRADAKİ HABER

banner441