7m

7m

hyundai

Samsun Seyircisi çıldırttı

Trabzonspor ile Samsunspor arasında Avni Aker’de oynanan karşılaşmayı Samsun’dan gelen 800 e yakın taraftar izledi. Samsunspor taraftarları bulundukları tribünde çat- pat denilen patlayıcı maddelerin yanı sıra havai fişekleri tribüne nasıl soktukları beli

Spor 15.01.2012, 23:25
Samsun Seyircisi çıldırttı

Trabzonspor ile Samsunspor arasında Avni Aker’de oynanan karşılaşmayı Samsun’dan gelen 800 e yakın taraftar izledi. Samsunspor taraftarları bulundukları tribünde çat- pat denilen patlayıcı maddelerin yanı sıra havai fişekleri tribüne nasıl soktukları belirlenemezken yanıcı maddeler nedeniyle  tribünlerde gerginlik yaşanmasına neden oldu.

Samsunspor taraftarlarının  tribüne üst araması yapılmadan alındığı iddia edilirken misafir takım tribünlerinden atılan meşaleler zaman zaman yangın tehlikesi yarattı. Bu arada yaşanan  gerginlik nedeniyle Trabzon Emniyet müdürü Ertan Yavaş ile Trabzonsporlu yöneticiler iki takım taraftarlarının bulunduğu  tribünlere giderek taraftarladan sakın olmasını istediler

emniyet.jpg

Emniyet tarafından yapılması gereken üst araması yapılmadığı için Samsunspor taraftarları maç boyunca  çat-pat ,meşale ve havai fişek attılar.

Trabzonspor taraftarlarıda bu duruma tepki gösterdi 

 


Yorumlar (10)
gökhan 10 yıl önce
Bizim futbolcularda onlari deli etti 4-0;-) sarhos oldular
imparatorTürk 10 yıl önce
Bu samsunluların hangi akla hizmet ettiği belli değil.samsun spoun menfaatleri için uğraşmadıkları belli.Trabzona gelen taraftalrın tamamına yakını istanbul takımlarını tutanlardır.
DCTR 10 yıl önce
Üst araması yapılmıştır. Emniyete yüklenmeyelim. Son derece iyi çalışıyorlar Trabzon seyircisine karşı. Samsunluların üzerlerinde çıkmamış...

Bir ihtimal daha var;)
ANTİ-BURSA 10 yıl önce
Dünya yerinden oynar sAMsundan ADAM çıksa...
benedikt 10 yıl önce
samsunda akrabam var dun aksam kendı bızzat adamlarımız yuklendı aletlerını gelıyorlar sıkı durun dedi polis neyi aradı bilmiyorum:)))
tarıkbuğra 10 yıl önce
bende bı ara avnı akerde özel güvenlık olarak görev yaptım.malesef özel güvenlıkçıler maça gelen taraftarları gelışıgüzel,yeterınce ıyıce arama yapmadan ıçerıye sokuyorlar.
saintfiker 10 yıl önce
garipler misafir eğlensinler . 4-5 ay daha eğlenirler sonra .ALLAH düşürmesin bilirsiniz düşenin dostu olmaz.abinizde kilitaltında siz anladınız onu.
aergin 10 yıl önce
bizim güvenlik sağolsun bizim üstümüzdeki paltonun içine bile bakmak istediler..herkes bize karşı..ama haksız olan yine biz taraftarlarız...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@