Şampiyon Yıldızlı Toki

Trabzon Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Milli Eğitim Müdürlüğünce organize edilen 2012-2013 Eğitim Öğretim yılı Yıldız erkekler Futsal il birinciliği yapılan final müsabakalarıyla sona erdi.İki Akçaabat ekibi Yıldızlı Toki ile Mehmet Aslantürk

Spor 26.12.2012, 16:09
Şampiyon Yıldızlı Toki

Trabzon Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Milli Eğitim Müdürlüğünce organize edilen 2012-2013 Eğitim Öğretim yılı Yıldız erkekler Futsal il birinciliği yapılan final müsabakalarıyla sona erdi.

İki Akçaabat ekibi Yıldızlı Toki ile Mehmet Aslantürk İlköğretim okullarının karşı karşıya geldiği final müsabakasında sahadan gülerek ayrılan Yıldızlı Toki ilköğretim okulu oldu. Rakibini 2-0 yenen Yıldızlı Toki İlköğretim Okulu Erkeklerde Futsal Trabzon şampiyonu oldu.
 
Arsin ilçe Spor salonunda yapılan müsabakalarda 3.Temel Yaşar Çoruh ilköğretim okulu olurken turnuvada 4.lığı ise Beşirli İMKB İlköğretim Okulu elde etti. Dereceye girenlere kupa ve Madalyaları Arsin İlçe Kaymakamı Salih Altun, Arsin Belediye Başkan vekili Nuri Oksüz, Trabzon Milli Eğitim Müdür yardımcısı İsmail Gümüş ile Arsin Belediye Başkan yardımcısı Ahmet Taşkın verdi.
 
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@