banner539

banner526

banner533

banner513

Şamil Tayyar'dan Yıldırım'a zor soru...

AK Parti Milletvekili Şamil tayyar, son günlerde çok konuşulan Aziz Yıldırım'ın çürük raporuyla ilgili çarpıcı bir iddiada bulundu. Tayyar, Yıldrım'a ait çürük raporunun Genelkurmay'da dahi olmadığını ileri sürerek, Yıldırım'dan bu raporu nerede sakladığı

Spor 12.11.2012, 16:10
Şamil Tayyar'dan Yıldırım'a zor soru...

AK Parti Milletvekili Şamil tayyar, son günlerde çok konuşulan Aziz Yıldırım'ın çürük raporuyla ilgili çarpıcı bir iddiada bulundu. Tayyar, Yıldrım'a ait çürük raporunun Genelkurmay'da dahi olmadığını ileri sürerek, Yıldırım'dan bu raporu nerede sakladığını açıklamasını istedi.

 
Erkan Tan'ın TV programına katılan Şamil tayyar, Aziz Yıldırım ile ilgili bomba bir iddiada bulundu. Raporuın aslının Genelkurmay'da dahi olmadığını belirten Tayyar, şunları söyledi.
 
 
“Geçtiğimiz günler Milli Savunma Bakanı bir açıklama yaptı ve biz Aziz Yıldırım’ın raporunu savcılığa gönderdik ne olacağını göreceğiz dedi. Sonra biz savcılığa gönderdik ve bedelliden yararlandığı iddiası doğrudur dedi. Şimdi ben size bir iddiada bulunacağım: Milli Savunma Bakanlığı’nın Savcılığa gönderdiği Aziz Yıldırım ile ilgili çürük raporu bir fotokopidir ve Aziz Yıldırım’ın çürük raporunun orijinal belgesi Genelkurmay’da yoktur. Soruyorum; aslı nerede? Aziz Yıldırım bu raporu nerede saklıyor, biri yok mu öğrenmek istiyorum! Bunun açıklanması Aziz Yıldırım hakkında da bir çok iddiayı açıklayacaktır!”
Yorumlar (3)
adil türk 8 yıl önce
Arkasında güçlü siyasiler ve kurumlar var.Başka biri olsa çoktan infaz edilmişti.
Burçak Sağlam 8 yıl önce
böyle kişiler parası var diye adam yerine konuyor.
gökhan sarac 8 yıl önce
akp bunu çoktan infaz edecekti ama oy kaybetme korkusu var, yaptığı hamle geri tepti akp nin farkettinizmi toplumun önüne atmaya çalıştı herkes sahip çıkınca ses soluk kesildi yakında ibb belediye başkan adayıdır görürsünüz....

Gelişmelerden Haberdar Olun

@