Şakar'dan Fener'e: Terbiyesizlik yapmayın...

 Trabzonspor Asbaşkanı Nevzat Şakar, Kayserispor ile Fenerbahçe arasında oynanan maçtan önce çıkan olaylar hakkında açıklamalarda bulundu. Şakar, Trabzonspor Kulübü'nün bu tarz olaylara çekilmek istendiğini belirterek bunu yapanların da terbiyesiz olduğun

Spor 02.12.2012, 22:46
 Şakar'dan Fener'e: Terbiyesizlik yapmayın...

 Trabzonspor Asbaşkanı Nevzat Şakar, Kayserispor ile Fenerbahçe arasında oynanan maçtan önce çıkan olaylar hakkında açıklamalarda bulundu. Şakar, Trabzonspor Kulübü'nün bu tarz olaylara çekilmek istendiğini belirterek bunu yapanların da terbiyesiz olduğunu söyledi.
 
Çıkan olaylar hakkında Trabzonspor Kulübü'nün herhangi bir ilgisinin bulunmasının mümkün olmadığını ifade eden Şakar, "Maçı da izlemedim, televizyon da seyretmedim. Şu anda kamptayım. Bu tarz olayların içerisine bizi çekmek ayıptır hatta terbiyesizliktir." dedi.
 
Kayseri Valiliği'nin kısa bir süre içerisinde olaylar hakkında açıklama yapmasını beklediklerini dile getiren Şakar, "Ortada ne emniyetten ne de valilikten bir açıklama, delil var. Bunu en kısa süre içerisinde Kayseri Valiliği açıklayacaktır. Trabzonspor'u bu tarz işlerin içine çekmeyin, bizim böyle bir durumdan haberimiz yok. İnsanların birbirlerine düşürmeye çalışıyorlar." ifadelerini kullandı.

Yorumlar (11)
adem kumcu 8 yıl önce
BÜTÜN KANALLARDA TRABZONU DOĞRUYORLAR.BİZ BU ÜLKENİN TAKIMI DEĞİLMİYİ Z ARKADAŞ.NİYE BİZDEN KİMSE CEVAP VERMİYOR.
MEHMET KÜÇÜK 8 yıl önce
Trabzonun düşmanı cok.Bunun nedeni trabzonda birlik beraberlik olmamasından kaynaklanıyor.bir söz vardır böl yönet diye.Trabzonu bu hale getirdiler.Trabzon halkı bu tuzağa düşmemeli.
hüseyin üçünçü 8 yıl önce
daha önceki yıllarda fEnR bahçe yöneticilerinin , TRABZONSPORA yaptığı bir tuzak vardı hatırladınızmı.? ve bu ispatlanmıştı. ve fener kulüpü bu işten ceza almamıştı.sadece birkaç taraftarı ceza almıştı. o da şöyle olmuştu.fener kulupü tarafından biletleri alındı , TRABZONA deplasmana uçakla ellerinde satırlar ve kesici aletlerle trabzon da TRABZONSPORLULARA saldırdılar. AKLIBAŞINDA TRABZONLULAR SOĞUKKANLI davrandılar.polis sorgusunda uyuşturucu ve ceplerine fener para koymuştu.NE OLDU FENER CEZA ALMADI.....
osman çakır 8 yıl önce
annelerinizin ellerinden öpüyoruz fenerliler.
YALNIZ KURT TS 8 yıl önce
Bu ne ya ne bicim futbol var bu ulkede hep kavga hakaret camur atma hirsizlik gasp her pislik var icimdeki futbol sevgiside bitti sonunda artik lig maclarinada bakmaz oldum Milli maclari zaten seyretmiyordum simdide lig maclari girdi siraya yakinda TS'un maclarinida seyretmez olup futboldan tamamen kopup hic bir maci seyretmez olursam kimse sasirmasin icine ettiler futbolun F.F.F bindigi dali kesti sonunda bu sike surecinde yasananlari gordukten sonra futboldan her gecen gun uzaklastigimin farkina vardigimi hissetmekteyim bu ulkede hersey bu kadarda yalan dolanmi ne kadar tenekeden is varsa T.C. damgali Osmanli tarihini arastirdikca T.C tinden nefret etmeye basladim Kemalistler resmen yalan dolan uzerine bir devlet insa ettiginizin farkina vadim laikmis musluman laik olursa futboluda siyaseti gibi yalan dolan gasp hirsizlik olur resmen rezil bir ulke imis megersem bu Turkiye Cumhuruyeti dedikleri sey.
suat bayraktar 8 yıl önce
nevzat şakar kanaltürke bağlandı.sadri şener nerden buluyo böyle yöneticileri ya.engin verelin karsısında resmen tökezledi.ben bir şey demedim fenerli yöneticiler söyledi diyor engin verel.nevzat şakarda engin verele kızıyor.yahu hiç uyanık yöneticimiz yokmu.aslında varda ama nerdeler şimdi.nevzat şakar çıkmasın televizyona.
s.eyüboğlu 8 yıl önce
içimizdekiler yeter.
TAYLAN KESKİN 8 yıl önce
Yalnız kurtmusun nesin futbolu bahane ederek Türkiye Cumhuriyeti Devletine hakaret ediyor.Bu ülkede şikeciler hangi dönem korun kollandı.mahkeme kararı olduğu halde trabzonun kupasını neden vermediler.Yani objektif olalım.Bu memleketin böyle olmasına kemalistler sebepmiş :) güldürmeyin insanı...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@