Şakar'dan Aslan'a gönderme

Trabzonspor formasıyla sezonu 33 gol atarak tamamlayan Burak Yılmaz için kendilerine ulaşmış resmi bir teklif olmadığını yineleyen Bordo-Mavililer’in idarecisi, “Galatasaray haberlerini biz de medyadan okuyoruz.Bize bir teklifleri yok. Kendilerini bağlaya

Spor 16.06.2012, 09:52
Şakar'dan Aslan'a gönderme

Trabzonspor formasıyla sezonu 33 gol atarak tamamlayan Burak Yılmaz için kendilerine ulaşmış resmi bir teklif olmadığını yineleyen Bordo-Mavililer’in idarecisi, “Galatasaray haberlerini biz de medyadan okuyoruz.

Bize bir teklifleri yok. Kendilerini bağlayacağı birçok fair play mesajından sonra sanırım gelip Burak’a talip olmazlar. Oyuncumuzun da sürekli Avrupa isteği olduğunu biliyoruz” diye konuştu. Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (5)
ahmet haşim 9 yıl önce
biri lütfen bu beyefendiyi durdursun... takımı pilot takım haline getirdiler. Geçen sezonda takımın oynadığı top ortada.. maç başında yediğimiz gollerin haddi hesabı yok..
davutatmis 9 yıl önce
Bence bu is koktu o talip bu talip tamame cacik corbasi ne bu ya bulunmaz hint kumasini gecti yani ben suraya isaret ediyorum burak belkide avrupaya gidecekdir ama avrupayi köprü olarak kullaacak cünkü trabzonlan avrupa ayni sey degil tabiki basarili olmasini cani gönülden isterim ama orada tüm takim burak gol atsin diye caba vermeyecek heralde orada takim oyunu öne cikar hal böyle oluncada burak aynnen umut gibi aslan olur bu bir tahmin ama öyle
yıgalı 9 yıl önce
değerini bulan herkes satılabilir. gs ile iyi bir fiyata anlaşılıp kendisi de istiyorsa satılsın. devir ekonomi devri. biz de kendimize başka buraklar buluruz. nedir bu ya burak aşağı burak yukarı. gitsin herkes rahat etsin. biz de işimize bakalım. ts demek sadece burak demek mi? sadece ona mı bel bağlıyoruz. böyleyse vay halimize..
offlular 9 yıl önce
Kendi oyuncunu elinde tutamiyorsun sonrada kalkip gidebilecegi takimlara laf atiyorsun.böyle yönecilik anlayisimi olur?Sizin gibi yöneticiler olduktan sonra elinizden cok daha kupalar alinir haberiniz bile olmaz.
ADIL 9 yıl önce
Takımın en iyi 2 adamını alan ve şimdide adı Burak Yılmazla anılan GS Bu cesareti göstereceğini sanmıyorum.Trabzon camiasından çok fazla tepki alır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@