7m


7m

hyundai

Şakar oy kullanamayacak

Trabzonspor Asbaşkanı Nevzat Şakar, silahlı saldırıya uğramasının ardından 26 Ocak'ta yapılacak olan TFF Genel Kurulu'na rahatsızlığı nedeniyle katılamayacak.Tedavisi süren Asbaşkan Nevzat  Şakar'ın yerine TFF'nin 26 Ocak'ta yapacağı Genel Kurulda Yönetim

Spor 24.01.2012, 00:53
Şakar oy kullanamayacak

Trabzonspor Asbaşkanı Nevzat Şakar, silahlı saldırıya uğramasının ardından 26 Ocak'ta yapılacak olan TFF Genel Kurulu'na rahatsızlığı nedeniyle katılamayacak.

Tedavisi süren Asbaşkan Nevzat  Şakar'ın yerine TFF'nin 26 Ocak'ta yapacağı Genel Kurulda Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Tunç oy kullanacak.

Trabzonspor'un TFF genel kurulunda 7 oy hakkı var.

 


Yorumlar (4)
k.alemdar 10 yıl önce
kimin oy kullanacagi önemli degil, önemli olan 7 tane oyumuz var, dilerimki o ellerinizi 7 kere fenerbahce küme düsürülsün diye kaldirirsiniz, varsin 3 kurusumuz eksik olsun, akilli yönetici para bulur bu sorun olmamasi lazim, oturun ve bugüne kadar fb tarafindan trabzona yapilanlari film seridi gibi gözünüzün önünden geciri, bu sizler icin tarihi bir firsat, bu intikam firsati elimize bir kere gecer, allah askina bu firsati tepmeyin, tarihe gecmeniz adine düssün diye el kaldirin.
k.alemdar 10 yıl önce
sevgili renkdaslarim, abilerim, kardeslerim. hepinizi burada beyaz tv de sunulan spor programlarina sikayet maili atmaya davet ediyorum. artik bu ömer cavusoglu ve bedri baykamin yaptiklarina bu bir sikayet olsa bile dur demeliyiz, kendileri hakkinda o kadar suclama tapeleri varken masumuz deyip her hafta trabzonsporu suclu göstermeye calismak sabirlari tasirmistir. lütfen duyarli olun ve sikayetlerimizi belirtelim, sadece 5 dakikamizi alacaktir, tsk ediyorum.
karaoğlu 10 yıl önce
26 ocakta vereceniz kararda aklınıza 1996,2003,2005 2011 yıllarında çalınan şampiyonluklar sonrası bunalıma girip intihar eden,ts durumnu kabullnemyip üzüntüsünden kalp krizi geçiren,yollarda ts için trafik kazalrında hayatını kaybeden ve ts şampiyonlğunu görmeden bu hayattan göç eden bizim tabirimizle ts şehitlerimizi aklnzdan çıkarmayın k.alemdar arkadşn dedği gibi o yılları aklnzdan bir film şeridi gibi geçirip iyice düşünün ve öle karar verin..varsın az alalmım varsın bu ligte 1 sene zarar edelim ama dik durun dik oynayın!!!ts trabzonluya yakışanı yapın!!!bu takım için hayatına son verenleri aklınzdan sakın ama sakın çıkarmayın !!fener lehine karar veren her kim yönetici olursa bir vatandş olark bir ts olark hakkımı helal etmiyrum asla...ama ts mza yakışır 7 oy gidecniz düşünüyrum...teşekkürler..
freespirit 10 yıl önce
7 oyun 7 si de fener aleyhine gitsin, varsın bizim 7. şampiyonluk da gitsin, bu pislikler temizlenirse, biz daha çok şampiyonluklar görürürüz, sizi kupayla tehdit ettiklerini biliyoruz, ayrıca teşvik teşebbüsünden ki yapmış olsanız bile onu fenere karşı önlem ve hakkımızı kurtarmak için yaptığınızı biliyoruz, bırakın kupayı istemiyoruz, bu yüzden kümeye de düşürceklerse onu bile göze alın, arkadaşların dediği bu uğurda şehit olmuş arkadaşlarımızın uğruna dik durun, bu çetelere tarihi bir ders vermek boynunuzun borcu, aradan biz yansak bile!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@