Şakar Giray'ın için ne gerekiyorsa yapacağız

Trabzonspor Kulübü Asbaşkan Nevzat Şakar, başarılı savunma oyuncusu Giray Kaçar'ın tedavisi için ne gerekiyorsa yapacaklarını söyledi.Bordo - mavili Kulübün Asbaşkanı Nevzat Şakar, Antalya kampında yaşadığı kalp rahatsızlığının ardından bir süre futbola a

Spor 08.01.2013, 12:54
Şakar Giray'ın için ne gerekiyorsa yapacağız

Trabzonspor Kulübü Asbaşkan Nevzat Şakar, başarılı savunma oyuncusu Giray Kaçar'ın tedavisi için ne gerekiyorsa yapacaklarını söyledi.

Bordo - mavili Kulübün Asbaşkanı Nevzat Şakar, Antalya kampında yaşadığı kalp rahatsızlığının ardından bir süre futbola ara verme kararı aldığı belirtilen Giray'ın durumuna üzüldüklerini ifade etti.. Şakar, "Tedavisi için nereye gitmek istiyorsa oraya göndermeye hazırız. Bu konuda kulüp olarak gereken neyse yapacağız." dedi. 
 
Şakar, Giray'ın kararının ardından savunmaya bir transfer yapılıp yapılmayacağı konusuna da teknik kurmayların karar vereceğini vurguladı. 
 
Bu konuda teknik heyetle henüz bir görüşmesinin olmadığını da kaydeden Şakar, hocaların talebine göre gerekenin yapılabileceğini söyledi. Ayrıca Nevzat Şakar bu dönemde kaliteli bir yerli futbolcu bulmanın da zorluğuna dikkat çekti. 
 
Transfer çalışmalarıyla ilgili bilgiler veren Şakar, belki bir oyuncu takviyesi yapabileceklerini ama kimseyi kandırmaya gerek olmadığını, iyi bir yerli oyuncu transfer etmek istediklerini sözlerine ekledi. 

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (4)
altan yıldız 7 yıl önce
nevzat bey dıyorkı bu saaten sonra kalıtelı oyuncu bulmak zormuş .kardeşim sankı elındekıler çokmu kalıtelıde başkasını bulamıyon adamların konuşması bıle ters bunlar işte tsyı yönetıyor vah vah vah
yasar kaya 7 yıl önce
bazı taraftar arkadaşlar futbolcuların başka takıma gitmesine içerleniyorlar yerlinin yerlisi diyorlarda bizim en yerliler en önce gidenler şimdi o konuya girmeyeceğim futbolcu birkaç sene para kazanıyor para ederken cebini doldurmak zorunda bakın giraya futbol hayatı bitti tedavi için gereğini yapmak yetmez ondan sonrada kulüpte görev vermeniz lazım bakın tayfuna sessiz sedasız karşıyakaya gitti
Murat SARITAŞ 7 yıl önce
Çocuğu hepten mahvedersiniz.bırakın tedavisini görsün.yarın öbürgün sözüm ona iyi doktor arıyoruz.hem tedavisini yapalım ama masrafımız olmasın dersiniz.tıpkı hem ucuz hem kelepir oyuncu arar gibi doktor ararsınız.sizin yüzünüzden kurduğunuz kadrodan kurdeşen dökecez ya.giray kardeşimize tekrar geçmiş olsun.
Mehmet göze 7 yıl önce
Siz ancak sağlık Ocağı'na götürürsünüz bırakın karışmayın.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@