banner441

Sahibi Fenerli diye oteli değiştiler!

HABER61 / ANTALYA: Türkiye 3 .liginde mücadele eden Trabzon temsilcisi Trabzon Kanuni FK  ligin ikinci yarısı na Antalya’da kamp yaparak hazırlanıyor. Kanuni Futbol kulübü Belekte  kamp yapmak için çeşitli otellerden fiyat talep etti.  Fener yöneticisi Ni

Spor 07.01.2013, 13:18
Sahibi Fenerli diye oteli değiştiler!

HABER61 / ANTALYA: Türkiye 3 .liginde mücadele eden Trabzon temsilcisi Trabzon Kanuni FK  ligin ikinci yarısı na Antalya’da kamp yaparak hazırlanıyor.

 Kanuni Futbol kulübü Belekte  kamp yapmak için çeşitli otellerden fiyat talep etti.  Fener yöneticisi Nihat Özdemir’e ait Belekte’ki   Limak otel Kanuni Futbol’a kişi başı geceliğine 75 TL fiyat verdi.  Bordo mavi Beyazlı yönetim kamp yapmak için bu oteli seçerken son dakikada Otelin Fenerli yöneticiye ait olduğu bilgisine ulaştılar.

Foto Galeri İçin Tıklayınız

Bunun üzerine  yöneticiler Fenerli yöneticinin otelinde kalmak yerine daha pahalı bir otele yerleştiler.  Bordo mavi beyazlı yönetim kendilerine  gecelik 75 TL gecelik fiyat veren Limak oteli yerine 110  TL fiyat aldıkları Papilion Ayçha otele yerleşti.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (6)
Kadir Bayraktar 7 yıl önce
helel olsun size be..işte bu. Allah yolunuzu açık etsin.
yıldız yakup 7 yıl önce
güzel bir davranış. ancak o camianın ileri gelenlerinin o dönemki önemli yöneticilerinin şehrimizde iş yerleri, marketleri, yapı marketleri, bankaları var. tepki koyduk mu. bırakın onu adı malum spor gazetesi şehrimizde en çok satanlardan. hangimiz onlardan alışverişi kesti. iddia ediyorum fazla değil, bir ay o malum yerlerden bu toplum uzak dusun. bize ne oluyor ne yapıyoruz biz diye düşünürler. ayaklarını denk alırlar. ama biliyorlar tepkisiz bir toplum olduğumuzu. tepkimiz sadece kendimize ve içimizden çıkana. maalesef durum bu.
oktay atalı 7 yıl önce
aynı özeni bizde gösterelim almayalım aldırmayalım seyretmeyelim seyrettirmeyelim bakın o zaman güç şikecilerin elindemiymiş görelim sponsorlarıda caydırıcı güç en büyük güçtürç
HERSAYAYDIN 7 yıl önce
hani çağda yaşarız bu arada bizim yolları köprüeri kim yaptı bilen varmı çoğunluğu doğus imzalı ne diyelim evet biz dikkat ederız
Volkan Kantarcı 7 yıl önce
beyler, haberdeki gibi 'son anda' vazgeçmişlerse, bizim yönetimden bişey olmaz demek ! Limak ismini bilmeyen, tanmımayan yok iken, Trabzon'un yöneticileri , nasıl olur da sahibi fenerli olan bu şirketin bir otelinden fiyat ister , teklif alır ! ! !
hüseyin altuntas 7 yıl önce
o zaman basbakan da fenerli ülkeyimi terk etmelisiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@