alexa metrics

banner536

Sahada kaleci gerginliği!

Trabzonspor'un Sivasspor'a 2 - 0 mağlup olduğu karşılaşmanın ardından sahada gerginlik yaşandı.Maç boyunca oyunda tansiyonu yükselten ve sürekli oyunu geç başlatmasıyla tepki toplayan Borjan'a asıl tepkiyi maç sonrası Trabzosnpor kaptanı Tolga Zengin göst

Spor 10.02.2013, 15:31
Sahada kaleci gerginliği!

Trabzonspor'un Sivasspor'a 2 - 0 mağlup olduğu karşılaşmanın ardından sahada gerginlik yaşandı.

Maç boyunca oyunda tansiyonu yükselten ve sürekli oyunu geç başlatmasıyla tepki toplayan Borjan'a asıl tepkiyi maç sonrası Trabzosnpor kaptanı Tolga Zengin gösterdi. Maçın bitimiyle birlikte alaycı tavırlarda bulunan Borjan'ı gören kaptan Tolga Borjan'ın üzerine yürüdü.  Araya giren futbolcular Tolga'yı güçlükle sakinleştirerek uzaklaştırdı.

Maçın ardından konuşan kaleci Borjan ise yaptığı hareketlerle ilgili olarak " Ben Trabzonspor'la dalga geçmek istemedim . Öyle bir niyetim de yoktu. Tolga beni yanlış anladı o  iyi bir insan ve iyi bir kaleci" dedi.

İşte o anlar tıklayın

fotogaleri.gif


Yorumlar (31)
MURAT BÜLBÜL 9 yıl önce
siz sahada trabzon için oynarken sarhoş misali parayı alıp ayakta duramayan golcümüz halilin üstüne yürüyün mümkünse takımdan kovun bu adamı YAZIKLAR OLSUN
Kaya Taş 9 yıl önce
Adam işinin gereğini yaptı. Siz de işinizin gereğini yapmış olsaydınız bu rezil duruma düşmezdiniz. Adamları tebrik edeceğinize bir de çirkeflik yapıyorsunuz. Bu takımı bu kadar küçültmeye hakkınız yok. Ya işinizi yapın, ya da bırakın gidin.
Murat Sarı 9 yıl önce
Hakemlere ağız burun dalacaktın. Bunların talimatlı olduğu apaçık ortada.
alper tunga 9 yıl önce
tolga giray ve onur hariç seneye hiçbirini görmek istemiyoruz
ali 9 yıl önce
Sadri başkan bu takımı sen kurdun. Sorun sen sin. Adam gibi istifa et.
mete devrancı 9 yıl önce
gerçek trabzonlu sensin aslanım
St John Philby 9 yıl önce
Demekki gecen haftaki galibiyet sahte bahardan ibaretmis.Yapacak bir sey yok saglik olsun bu sezon acilarin cocugu olduk malesef.
Tolgahan Tokkan 9 yıl önce
Bülbül hemserin bülbül gibi yorum yapmissin ek yapabilirdin agzina saglik
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@