Sadri Şener'den son dakika!

Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener açıklamalarda bulundu.Etik Kurulu raporunun ortaya çıkmasının ardından sıcağı sıcağına Haber61.Net'e açıklama yapan Başkan Şener, Etik Kurulu Raporunda Trabzonspor'un temiz olduğunu belirterek, "Artık bazılarının yap

Spor 20.12.2011, 10:46
Sadri Şener'den son dakika!

Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener açıklamalarda bulundu.

Etik Kurulu raporunun ortaya çıkmasının ardından sıcağı sıcağına Haber61.Net'e açıklama yapan Başkan Şener, Etik Kurulu Raporunda Trabzonspor'un temiz olduğunu belirterek, "Artık bazılarının yapacak fazla şeyi kalmadı. 

Biz o süreçten beri haklılığımızı haykırıyoruz, şampiyonluğu hak ettiğimizi haykırıyoruz. Bu raporda bizim kirli bir işe karışmadığımız ortaya koyulmuş oldu.

Şimdi; Trabzon hak ettiği şampiyonluk kupasını bekliyor bunun için de gerekli girişimleri sonuna kadar sürdürüyoruz" dedi.

Şener, "TFF de artık gereğini yapacaktır, yapacakları artık fazla birşey kalmadı" diyerek kupayı istediklerini açıkladı.


Yorumlar (44)
Gökhan Alaca 10 yıl önce
Bu habere cok sevindim, davamizda hakliyiz kupamizida isteriz baskanim sonuna kadar arkandayiz basaracaksin uefa nasil cezasini verdiyse adalatde vericektir, bir iki de iyi transfer yapsan cok guzel olur.
karaoğlu 10 yıl önce
allah aşkına şu statta yıllardır aynı şeyleri söleyip durmayın ...perşembe günü dev bir bankart yaptırın YA BANKASYA YA KUPAMIZI VERİN die yada buna benzer kupayı almaya glecez die neblim bişler yapın bu noktada tezaghuratle r yapın artık bağırma zmanı zamnı geldi bizler bunu halettik geçe yılı hatırlayın hepberber ağladık hüzünlendik coştuk çoşturduk ve sonunda üzüldük allahım bize bu şansı verdi birazda bizler uğraşalım alın bu kupanz demlernie beklemylim hakkımz olan şeyi maaleseff uğraşark almamz gekriyor daha fazla gündem yaratmlıyız türkiyey ses getirmliyiz herkes artık verin şu trabzonlularuın kupasını demlidir her şehirdeki trabzonlur yürüş yapmalıdır tff binasına gitmelidir haydi artık son noktaya gelindi artık kaçacak yerleri yok her yönden sıkıştıarılm kahaydii bize heryer trabzon dmeln olmuyor buişler bize her yer trabzonsa durmalayım haydi ts tarafrı durmak yok kupayıo alana kadar!!!
ismar 10 yıl önce
İşte bu...Büyük TS taraftarları bekleyin,coşun çünki Hakkettiğimiz ve çalınan kupamızı çalanlar yakalandı ve kupa geri alındı Trabzona gelmesini bekliyoruz.
tayki 10 yıl önce
ARTIK KUPAMIZI VERİN YETER BE BU KADAR DA OLMAZ
halopika 10 yıl önce
Sayın başkanım o kupa TRABZON'a gelecekse kirli ellerin değmediği yeni kupa gelsin lütfen..
gökhan 10 yıl önce
Verin artik su serefli sampiyonlumuzu ve kupamizi istiyoruz fff yter artik kacacak deliginiz kalmadi bitti sikebahce savasiniz the end oldunuz vrrin kupamizi sorada istifa edin saz ekibinizlen bu isler sizi asar maydinlar efendi
kolivared 10 yıl önce
Zoruna gitmesin Aydınlar kupayı kargo ile ödemeli göndereceksin.Trabzonsporun hakkını tüm TFF adına geri vereceksin,özrünü dileyeceksin,seni bağışlamamızı isteyeceksin.
gökhan 10 yıl önce
Maydonoz aydinlar ve ekibi THE END oldunuzz eninde sonunda biz yeni kupa istiyoruz o kirli kupayi degil bi zahmet yenisini yaptirinda yolayin
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@