Sadri Şener'den ilk açıklama...

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, az önce Trabzon havalimanına geldi.Genel Sekreter Hasan Yener, Coşkun Çebi, Mehmet Tunç, Temel Kazancıoğlu ve Recep Denizeri Sadri Şener'i havalimanında karşıladı.Başkan Sadri Şener, uçakta olduğu için Mehmet Ali Aydınlar'

Spor 31.01.2012, 17:30
Sadri Şener'den ilk açıklama...

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, az önce Trabzon havalimanına geldi.

Genel Sekreter Hasan Yener, Coşkun Çebi, Mehmet Tunç, Temel Kazancıoğlu ve Recep Denizeri Sadri Şener'i havalimanında karşıladı.

Başkan Sadri Şener, uçakta olduğu için Mehmet Ali Aydınlar'ın istifasını havalimanına indikten sonra öğrendi.

Başkan Şener, basın mensuplarının bu konudaki sorularına ise, "Konuyla ilgili net bir bilgim yok, çok detaylı bilmiyorum. Şimdi Mehmet Ali Aydınlar ve gerekli yerlerle görüşüp konunun detayıyla ilgili gerekirse bir açıklama yaparım" ifadelerini kullandı.

Sadri Şener, durum değerlendirmesi yapmak üzere doğruca Trabzonspor Kulübü'ne gitti.

Yorumlar (6)
alikemalakova 9 yıl önce
adil tarafsız bir başkan arıyorsa türk futbolu .ŞENOL GÜNEŞ
suat bayraktar 9 yıl önce
e hani 8 takım vardı.aydınlar öyle diyordu 8 takımın ismi uefa da geçiyordu ve bu 8 takımda küme düşebilirdi ama uefanın savunmasında fener suçlu trabzon suçsuz.aydınların yalanı ortaya çıktı ve emin olun bu yüzden istifa etti.rezilliğe bak.hani aydınlar iyi adamdı.yalancı çıktı buda ya.istifasının tek nedeni bu ya emin olun.
Eye Of The Tiger 9 yıl önce
Böyle kahpelerin olduğu, hakkımız olan kupanın haramzade fenere peşkeş çekilmesi için siyasetin bile devreye girdiği bir ligde bu kalleşlerle yan yana oynayacağımıza Bank Asya'da oynarız daha iyi.Allah hepsinin belasını versin.TRABZONSPOR ilk 2 maçına çıkması ve küme düşsün daha iyi.En azından Bank Asya'yı kazandığımızda kupamızı alırız...
Eye Of The Tiger 9 yıl önce
Planlı her şey.6 ay işi sulandıracaklar.Sonrasında fener güdümünde bir fenerasyon daha kurup bu etik kurulu'nun suçludur dediği feneri suçsuzdur diye ilan edecekler.Zira 2-3 gün bekleseler 2. kez fenerin ŞİKECİ olduğu ilan edilecekti.

Ondan sonra da artık ödüllendirirler feneri.

TRBZONSPOR derhal UEFA ve CAS'a giderek fenerin tamamen kaptılması için çalışması lazım!
yedincikupa 9 yıl önce
başkanım yeter bu ts taraftarının çektiği çile.onurumuzla gururumuzla destek verdik haksız puan haksız kupa istemedik.kendi kendimizi eleştirdik sevdamıza laf konduramadık.ama tff-mhk-tahkim-disiplin kurulları ve hariç takım yöneticileri ismi belli olanlar onursuz gurursuz yalancı yüzleri kızarmayanlar çıktılar.haklı haksız haksız haklı oldu.bu ligin yalan olduğu 3 takım harici geri kalanların piyon olduğu en yuksek kurum nezlinde belli oldu.bize hakkımız verilmiyorsa onurumuzla şerefimizle çekilelim bu onursuzların liginden.Hak hukuk yalan olmuş başkanım.
Batistuta 9 yıl önce
mafya basini almis gidiyo valla! akillarinca zaman kazanacaklar bence zorla istifa ettirdiler!!!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@