vardallar

Sadri Şener'den Egemen'e...!

Trabzon Başkanı Sadri Şener, MHK Başkanı Yusuf Namoğlu'dan, Fırat Aydınus hakkında açıklama bekliyor.Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, Beşiktaş maçının hakemi Fırat Aydınus'a yüklendi. Tecrübeli hakemin verdiği kararların skoru etkilediğini belirten

Spor 29.11.2011, 09:24
Sadri Şener'den Egemen'e...!

Trabzon Başkanı Sadri Şener, MHK Başkanı Yusuf Namoğlu'dan, Fırat Aydınus hakkında açıklama bekliyor.

Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, Beşiktaş maçının hakemi Fırat Aydınus'a yüklendi. Tecrübeli hakemin verdiği kararların skoru etkilediğini belirten başkan, Merkez Hakem Kurulu Başkanı Yusuf Namoğlu'na da mesaj yolladı:

“MHK Başkanı Yusuf Namoğlu, G.Saray-G.Antep maçında kötü yönetim gösteren hakem Abdullah Yılmaz'ı TV'de eleştirmiş, yanlışlarını ortaya koymuştu. Namoğlu şimdi Fırat Aydınus için de TV'de aynısını yapacak mı acaba? Şampiyonlar Ligi'nde 5 tane maç oynadık. 5 ayrı ülkeden 5 değişik hakem de '0' hatayla maç yönetti. Demek ki daha o seviyede maç yönetecek seviyeye gelememiş bizim hakemler.

EGEMEN'E TAŞ!
-Sivok'un kendi kalesine attığı golün iptalini anlamak mümkün değil. Demek kendini atmayı iyi becerenler hakemleri kolaylıkla kandırabiliyorlar. Hakemi kandıran futbolcu başarılı savunmacı oluyor.

-Yenildiğimiz takım Beşiktaş. 'Niye kaybettik?' diye elbette sorguluyoruz. Ancak Barcelona da yeniliyor. İşte Getafe'ye kaybettiler. Şimdi Sivas maçına konsantre olacağız.

-Derbinin ertelenmesi artık bizim konumuz değil. Bu konuyu defalarca dile getirdik. Tamam, medya üzerinden mesaj göndermek doğru bir uygulama değil ama şunu gördüm ki, medya üzerinden gönderilen mesajların etkisi yüksek oluyor. Alacaklarımız var, alamıyoruz. 'Ne güzel işte borçlanmıyorsunuz' diyorlar. Borç dedikleri bizim paramız.”


Yorumlar (15)
SALİHOGLU 10 yıl önce
90+2 dakikada TS beraberlik gölünü iptal eden hakemikurtaracak olan o delikanlı Egemendir cıksın acıkca itiraf edmelidir faul olup olmadıgını.Zaten bjk nın antrölu de söyledi beraberlik le bitecek maç oldugunu. Demekki orada faul olmadıgını o da görmüş
kolemans 10 yıl önce
bu taraftarın hakkını en son sen savun.sen o kanuna imza atarak bütün trabzonspor sevdalılarına ihanet ettin şimdi çıkıp ordan atıp tutma.eğer biraz içinde trabzonspor sevgisi varsa hata yaptığını kabul eder bütün taraftarlardan özür dileyerek istifa edersin.
caykaram 10 yıl önce
Sadri ŞENER şikecileri kurtarma yasasına destek veriyor, ama birkaç çatlak sesten başka birşey yok. Bunu anlamak mümkün değil. Nasıl bir iş bu. Brakın Egemeni fırat aydınus'u büyük resme bakın. Ortada müthiş bir ihanet var ya. Trabzonspor nasıl böyle iğrenç bir oyunun savunucusu olur, çıksın biri bunun hesabını versin ya.
kolemans 10 yıl önce
hiçbir trabzonlu şuan ligi düşünmüyor benim gibi düşündüğümüz sadece futbolun ergenekonu yıllardır çalınan haklarımızı almak üzereyken sen çıkıp o ,insanları kurtaracak yasaya imza atıyorsun nasıl ihanet edersin trabzonllulara.beşiktaş maçında klübede oturan dömrt kişi için aylarca uğraştınız ve 15 milyon euro para verdiniz ama kazanmak adına hiçbir şey yapmayan bir şenol hoca takımın en kötüsü burakken bu kadar tahammül neden bu kadar büyütürseniz onu oda yattara gibi olur senelerce bedavadan para alıp gitti şimdi kim arıyor onu şimdi soruyorum suçlu kim ümitle bekleyen taraftarmı yoksa ümitleri kıran başkan sadri şenermi.
kolemans 10 yıl önce
yıllar önce bir beşiktaş maçından sonra beşiktaşlı taraftarların avni akler çevresindeki dükkanları basarak çok sayıda insana ve dükkanlara zarar verdiğini ne çabuk unuttu bizim centilmen taraftarımız.bırakın bu işleri avni aker ve trabzon eskiden deplasman değildi cehennemdi şimdi ne oldu güle oynaya gelip gidiyorlar yazık valla bu hassasiyeti neden şike olayında her maçta trabzon taraftarına küfreden fenerlilere bir yaptırım uygulayamadınız neden imza atarak içerdeki şikecilerin çıkmasına sebep olacak sadri şenerer tepki koymadınız.sizin taraftarlığınızı biliyoruz klüpten nemalanmak.
HOTS 10 yıl önce
Hikâyeyi bırakın da şu takıma kaliteli bir santrafor alın. Sonunda takımın adı Burakspor olarak değişecek.
EFSANE TS 10 yıl önce
DÜN akşam telegolü izliyorum kayaçilingiroğlu denen ..... hasan yenere postayı koyuyor ağzına geleni söylüyor lafı koyuyor bi tokatlamadığı kalıyor hasan yenerden çıt yok ben sadri şener yönetimine oy vermiştim ama çok hata yapmışım hepiniz korkaksınız bizi temsil edemiyorsunuz hepiniz beyefendi kibar centilmen bunlar prim yapmaz türkiyede kafanızı herkes ezer yokmu delikanlı sözünü esirgemeyen gözü kara bir yönetici bizi çok ezik durumlara düşürüyorsunuz eskiden öylemiydi beee trabzon trabzonspor yöneticisi dendimi karşı taraf ceketini ilikler korkarak konuşurdu yazıklar olsun sizi gibi korkaklara oy verdim beynimi ...... keşke ibrahim hacıosmanoğluna verseydim oyumu YAZIKLAR OLSUN SİZİN GİBİ KORKAKLARA
G.COLMANTS 10 yıl önce
Birilerine yaranmak için eleştiri yapmayın tarafsız gözle bakın olaylara.S.ŞENER yasa değişikliğine imza attı emme Aziz i ipten almak için değil.Aziz bence çıkamayacak göreceğiz ne kadar kıvranırsa kıvransın suçun boyutları farklı.S.ŞENER cezaların yüksek oluşunu birde seyircinin yaptığı olaylardan direkt kulüp başkanının suçlu olmasını istemediği için değişikliğe onay verdi."BU ATEŞ ÜFLEMEKLE SÖNMEZ" Diyip sürekli yasa değişikliğine imza atmayacağını sürekli tekrarlayanN GS-ORDU VB Takımlarda imzaladıI.18 Kulup başkanında imzası var .Birilerini kurtarmak için imza atılmadı.Suçu olan kim varsa cezasını çekmeli çekecektirde.LİG T V DE SAAT 2.00 DE TÜM SORULARI S.ŞENER AÇIK YÜREKLİLİKLE CEVAPLAYACAK Bir şey soracaksanız oraya telefonla bağlanın yada mail atın Yalandan yere atıp tutmayınBoşu boşuna .S.ŞENER başkanın takımı hangi noktadan alıp nereye getirdiği ortadayken haksız eleştirilere maruz kalmasıda doğru değil ŞIK OLMUYO BEYLER.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@