Sadri Şener'den açıklamalar

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, önemli açıklamalarda bulundu. Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, transfer konusunda açıklamalar yaparken önemli ipucları verdi. Başkan Şener, uzun süredir transferi düşünülen Alper Potuk için son bir görüşme daha yapacakları

Spor 18.06.2012, 14:57
Sadri Şener'den açıklamalar

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, önemli açıklamalarda bulundu.

 

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, transfer konusunda açıklamalar yaparken önemli ipucları verdi.

 

Başkan Şener, uzun süredir transferi düşünülen Alper Potuk için son bir görüşme daha yapacaklarını ifade ederek, "Alper için yarın Eskişehirspor ile masaya oturuyoruz. Biz 3 verdik, onlar 4 istiyor. Alper olmazsa alternatif isimlere bakacağız" dedi.





G.Antepspor'dan transferi düşünülen Serdar Kurtuluş'un yanı sıra Cenk ve Muhammet'inde transferinin gündeme geleceğini ifade eden başkan Şener, "Gaziantep Sapara'yı istiyor. Sapara'ya karşılık Muhammet veya Cenk Tosun'dan birini isteyeceğiz. Serdar Kurtuluş da listemizde" diye konuştu.

 

Şener, "Burak Yılmaz için G.Saray 7 milyon Euro'ya çıktı ama 10 da verseler Burak'ı Türkiye'de bir yere bırakmayız. "

 

Şener, taraftarların ısrarla istediği Jaja için ise "Jaja şu anda alkol tedavisi görüyor.Taraftar çok istemesine rağmen onu transfer etmemiz imkansız" diye konuştu.

 

Şener, " Türkiye Futbol Federasyonunun yapılacak olan Mali Genel Kurulunda Yıldırım Demirören ve ekibini ibra etmeyeceklerini de sözlerine ekleyerek " Kongre'de TFF Başkanı Yıldırım Demirören'i ibra etmeyeceğiz Bizle birlikte hareket eden çok sayıda kulüp var .Mali genel kurula kadar çalışmalarımızı sürdüreceğiz"dedi



Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (5)
tnt 9 yıl önce
burak a 7 milyon veriyorlarmış 1 dakika bile düşünmeyin satın.sonra çok pişman olursunuz.hem okadr etmez hemde selçuk olayını unutmayın asla
G.COLMANTS 9 yıl önce
Ne kadar çok boş boş konuşup yorum yapan kişiler var hayret verici az susun sakin olun gerekeni önceden yaptığı gibi bu sezon gene yapacaktır.Bu sezon Jaja-Egemen-Selçuk-Teofilo lu bir oluşum bekleniyor az öz nokta kalite transferler yapılacaktır diye düşünüyorum böyle olacağından eminim.Taraftar görevini yapsın.Lisanslı ürün kullansın,kombine kart alsın gerekeni başkan yapacaktır.BURAK YILMAZ a laf etmeyin Selçuk-Engin için de aynısını yaptınız Gs şampiyonluğunda baş roldeydiler keza Egemen BJK en iyiydi sakin olun hararetiniz çoksasodali ayran için iyi gelir.
şafak 9 yıl önce
Başkan Alperi al. Golcü yerine eğer istekli ise ve bizi basamak olarak kullanmayacaksa Muhammet Demiri al. Bunlar nokta transfer olurlar ve boşa gitmez para. Kulüplerinin istedikleri paraları ver ve al. Nokta transfer bunlardır. H. Ali Kaldırım'ı al. Hem de beşer yılık anlaşmalar yap. Bir de adam gibi stoper al transferi bitir. Sakın Galatasaraylılara aldanıp Burak pazarlığı yapma. Onlar pazarlığı 7'den açıp, çöplük takası ile sulandırıp işi 3 milyona bağlamaya çalışırlar. Galata ile kapıları hiç açma. Üç şikeciden kesinlikle oyuncu alma. Anadoluda çok bizim alabileceğimiz.
zidane 9 yıl önce
Yaa TS de oynamadıktan sonra nere giderse gitsin. Kim çok Para veriyorsa oraya satılsın. GS 7 Milyon euro teklif etmişse, bence hemen satılmalı. (7 milyon Euro = Serdar Kurtuluş, Alper Potuk ve Cenk Tosun demektir.)
dijimurat 9 yıl önce
burak trabzona çok şeyler verdi özverili çalıştı ama artık onun dönemi bitti .Trabzonspor ondan istediği gibi fayda gördü artık satılmalı seneye kalsada faydalı olamaz .kime giderse gitsin hiç önemli değil en azından selçuk ve trabzonlu dediğimiz engin gibi değill.. yolun açık olsun .ama gs.ye gidersen olmasın....

Gelişmelerden Haberdar Olun

@