alexa metrics

banner536

Sadri Şener, TFF'yi bombaladı...

Sadri Şener, TFF'yi bombaladı... Şener, Belçika milli maçı öncesinde Trabzonsor taraftarlarının Emre'ye küfür etmesinden ötürü Emre'nin maçın ardından uçaktan çıkışta Başkan Şener'i dövme planları yaptığını belirtti. Başkan Şener, şikayet edip etmediği so

Spor 19.04.2012, 20:40
Sadri Şener, TFF'yi bombaladı...

Sadri Şener, TFF'yi bombaladı...

 

Şener, Belçika milli maçı öncesinde Trabzonsor taraftarlarının Emre'ye küfür etmesinden ötürü Emre'nin maçın ardından uçaktan çıkışta Başkan Şener'i dövme planları yaptığını belirtti.

 

Başkan Şener, şikayet edip etmediği sorusuna ise, "Çocukmuyum ben çocukları şikayet edeceğim. Milli takımda bizim Trabzonlular ona sövmüş. Ben kulüp başkanıyım bana sövüyorlar. Sen futbolcusun bu işlerden para alıyorsun. Açın Mahmut Özgener ve Levent Kızıl'a sorun böyle bir olay oldu mu? olmadı mı?" dedi.

 

Şener, "Bana göre PFDK meşrutiyetini yitirdi. Biz destek verdikçe sırtımızı kazıyorlar. Bizim oy verdiğimiz ve oy vermekle eleştirildiğimiz bir federasyon. En son bugün dalga geçer gibi hakaretten.

E verme ceza.. iyi çocuktur de verme ceza. Ben bunu söylemeyecektim bu saatten sonra söylemek zorunda kaldım. Yoksa bile araştırıp ceza vereceksiniz. Benim televizyonda olaydan haberim oldu. Sonra Zokora’nın anlatmasından öğrendim. Ben öyle değilim kalbim öyle değil ama bunu söylüyorsun." diye konuştu. 

 

"BENDEN ÖZÜR DİLESİN"

Şener, "Disiplin Kurul utansın. İnsanın karakterini yapısını araştırsın. Sonra disiplin kurulu kalksın benden özür dilesin. Nereye giderse gitsin" dedi.

 

Devamı Sayfa 2'de

 

[PAGE]

Şener, "Irkçılıkla şike sahada kalmaz, kamu davasıdır. 

 

Şikede sulandı zaten, bitti. Şikeye 50 defa karar verilirdi şimdiye kadar kimse vermedi vermek istemedi, veremedi. Sonunda bugüne geldik. Benim kupayı almak için hiçbir talebim olmadı ligi ikinci bitirdiğimiz zaman üzülüyordum.

Ama devlet bir operasyon yaptı onu görünce bende kupayı istedim. Ben yapmadım, devlet yaptı" dedi.

 

Şener bomba açıklamalarına şöyle devam etti: "Allah'tan UEFA var da basıyor tokatı oturtturuyor aşşağı. Engin Tuzcuoğlu bizi tınlamıyor ama tabi önünde mali genel kurul var, verirsin oyları tıpış tıpış herkes çekilir. Burada amir benim, memur onlar. Yani ben disiplinin veya tahkimin üzerinde bir kurumum.

 

Oy veren efendisidir milletin. Şuanda en önemli şey etik, disiplin, tahkim. Disiplin belli zaten. Bundan sonra gelecek kararlara bakacağız"

 

UEFA Türkiye'ye bir yaptırım uyguladığında ne yaparsınız sorusuna Şener, "Şikayet edilecek bir makam varsa şikayetimizi ederiz edemezsek, başkanlığı bırakırız. Yerli oyuncular gider kalanlarla mahalli lig maçı oynarız"

 

Şener, TFF'nin hatalar zincirine ilişkin de, "Bu kadar hata yapacaklarını düşünmemiştim. Parmaklarını göze batırırcasına hatalar yapacaklarını düşünmemiştim" dedi.


Yorumlar (61)
ANTİ-BURSA 10 yıl önce
Başkan seçimlerde kaç defa dedik şu adama oy verme diye ama dinlemedin.Sonuçlarına katlanacağız maalesef.Bu adamın derhal İSTİFA etmesi lazım!!! Komedi ya 4-8 maç arasından bahsediliyordu 2 maç verdiler utanmasalar hiç vermeyecekler!
saintfiker 10 yıl önce
strateji nedir geleceği görmek gördünmü bu satırlardan yazdık okuyamadın şimdi koray kurtarsın seni bakalım.
OnAir_TS 10 yıl önce
sahsen ben siyahi bir futbolcu olsaydim bu karardan sonra türkiyede bir gün daha fazla kalmazdim.
OnAir_TS 10 yıl önce
sevgili baskan arkandayiz sakin susma. köpeksiz köyü buldular degneksiz dolasiyorlar. insanda asab denen birsey birakmadilar.
SELGA 10 yıl önce
sayın sadri şener,destek verirken bizler isyan ettik ama dinlemedin,yinede demiröreni destekledin,şimdi bizler seni anlamıyoruz bu isyanın nedendir.Senin desteğinle oraya gelen sahış ceza verdi,eğer haysiyetin varsa bırak git rezil ettin bizi,TRABZON sporumuza trabzonludan başka kimseden fayda gelmez boşuna konuşup kafa bulandırmaya gerek yokkk
murat odabaşı 10 yıl önce
Baskan. Kulup organize etsin yada taraftar dernekleri, FFF nin onunde adalet eylemi yapalim
Has Uşak 10 yıl önce
Hak edene haddini bildiremeyen Federasyona destek verdin başkanım!Anladın sonucu ama atı alan Kadıköyü geçti.G.S ve Bursa gibi dik dursan destek vermesen yeterdi şimdiki pişmanlık fayda getirmez.UEFA adaletini bekliyorum,zira onlar etik bulmaz ceza keserler.Tek yol UEFA başka çıkış yok...
www.birlikport.net web sitesi 10 yıl önce
bu karadan sora yobo ve so feneri biraksin tepki olarak hatta ulkemizdeki zenciler turkiyi terk etsin.. bu ulkede bize yer yok trabzonu bicecekler abi...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@