Sadri Şener neler dedi neler?

Haber61 Özel - Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, Mehmet Ali Aydınlar'ın istifası üzerine açıklama yaptı.Bir süreç yaşandığını belirten Sadri Şener, Haber61.net’e, “Konuşmadık Mehmet Ali Aydınlar’la henüz. Kapalı telefonu. Ama dün beraberdik her şey iyi niy

Spor 31.01.2012, 18:23
Sadri Şener neler dedi neler?

Haber61 Özel - Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, Mehmet Ali Aydınlar'ın istifası üzerine açıklama yaptı.

Bir süreç yaşandığını belirten Sadri Şener, Haber61.net’e, “Konuşmadık Mehmet Ali Aydınlar’la henüz. Kapalı telefonu. Ama dün beraberdik her şey iyi niyetli her şey hallolmuştu. Şimdi tekrar bir seçim süreci tekrar kurullar seçilecek. Her kurul ben bidaha okuyayım diyecek. Bu bir süreç.

Kısmet Erkiner, Trabzonspor’un hiçbir suçu yoktur diye bir açıklama yaptım biliyorum ve beni ilgilendiren kısmı da o. Fenerbahçe’nin yüzde bir bile ceza almaması mümkün değildir diye de bir tercüme var. Bu da beni ilgilendiriyor. Kalanlar beni ilgilendirmiyor.

Bunu uygulayabilmek için Federasyon lazım, Başkan lazım. Şimdi istifa etti, 27’sinde kim başkan olacak onunla uğraşmamız lazım. Tekrar Mehmet Ali bey olur mu, yeniden bir yönetim yapar mı yapmaz mı bunları bilmiyorum. Yani şuanda bilmiyorum ama yarın öbürgün şekillenir” dedi.

Sadri Şener, "Süre uzarsa isim değişirse kurullar da değişir uzar iş. Bu Trabzonspor’un zararına olur. Gelen derki bir okuyayım e okuyacaksın da 1-2 ay sürer bu iş" dedi.

UEFA'nın konuyla ilgili olası yaptırımını da Sadri Şener, "UEFA cezayı basar siz bu işi beceremiyorsunuz diyip. Ondan sonra ayıkla pirincin taşını” sözleriyle değerlendirdi.

Yorumlar (25)
k.alemdar 9 yıl önce
aydinlar allah senin b..... versin, kime yutturacaksin simdi bunlari, nasil bir düzendir bu, trabzonun haklari resmen yenilmistir, haklarini vermemek icin her yol denenmistir, en sonunda futbolun dibine bombayi koyup istifa ediyorsun, kutsal topraklara gittin hicmi allah korkun yok senin, ula trabzon bidene dostun yok habu ander memlekette. bir toplumla bu kadar alay edilirmi.
Gokturk 9 yıl önce
Bir insan görevini yapamazsa elbette istifa edebilir bu onun kisisel hakkidir ancan bizim federasyon baskanimiz görevini yapmamistir görev sucu islemistir görevini kötüye kullanmistir suc isledikleri belgelerle ortada olan insanlari ve kurumlari kurtarmak adina görevini suistimal etmistir Türkiyede sikenin belgesi federasyondur M Ali Aydinlar ve Özgener fedrasyonu hakkinda sorusturma acililmalidir amac suclulari masum göstermek korumak hakli olanlarin hakkini vermeyen bu insalar görev sucu islediler su an istifa etmesi bile bu sürece hizmet etmek icindir sürec uzuyor ve kaos ortami olusturmak olayi cözmesi gereken kurumlar gerekeni yapmiyor

Ülkemizde eski genel kurmay baskani bile su hapiste olduguna göre ben bu ülkenin hakimlerine savcilarina inaniyorum güveniyorum ama bu adamlara asla güvenmiyorum bu gibi cikar gruplari yanlis insalarin türk futbolunu kurtarmak adina temizlenmelidir
haktan 9 yıl önce
bu tff + yalaka kulüpler fener batarsa herkes batsın diye uğraşıyor. o zaman UEFA TS gs ve ordu gibi şikeye karşı olan takımlar hariç hepsine VE TÜRK MİLLİ TAKIMINA CEZA VERSİN.. TA Kİ FENERBAHÇEYE CEZASI TS YE KUPASI VERİLENE KADAR.
bordomaviiii 9 yıl önce
tupcu,azize ve dunden buyana bu sikecileri savunan ve yazarım diye gecinen kalemşörler kına yaksın..istedikleri oldu sonunda...
Ergün 9 yıl önce
Bir kurumun Başkanı'nın, kuruma gelen raporlardan haberim yok demek gibi bir hakkı var mıdır? Kardeşim koyun gütmüyorsunuz, hoş onu da beceremezsiniz ya! kurum yönetiyorsunuz! Büromda çalışan, büroma gelecek tebligatı bana bildirmeyecek, ben de Mahkeme'ye gidip Hakim'e Sn.Hakim; tebligattan haberim yok diyeceğim öyle mi? Böyle söylersem Hakim'in neler söyleyebileceğini buraya yazmak istemiyorum.UEFA’ya kızıyor Beyefendi! UEFA’ya kızacağına kendine kız, beceriksizliğine yan! Adamların senle nasıl dalga geçtiğine bak. Eminim demişlerdir: İki rapor gönderdik, bu ya okuduğunu anlamıyor, ya da tevekkel ayağına yatıyor. Bizde he he başka bir arzunuz, isteğiniz var mı? Şunu da yaparız, bunu da veririz, siz rahat olun diyip arkadan gülelim demişlerdir. Adamlar, yazılı gönderdiler, bas bas bağırıyorlar, karar ver yoksa gereğini yaparız diye! Sen anlamıyorsan adamlar ne yapsın! Daltonların Avarel’i gibi davranmak kurtarmıyormuş değil mi?
bordomavisevda 9 yıl önce
futbolu temizliyecek bir delikanlı,babayiğitde yok ortada.yıllardır tiyatro oynanıyor bunun tiyatro olduğu anlaşılıyor ve herkes kaçıyor.bu ülkede futbolun temizlenmesi çok zor gözüküyor.hükümetin olaya el atması gerekiyor.ya şimdi temizlenir yada bu böyle gider.
deli gibi asik 9 yıl önce
evet derhal devlet spor bakanliginin öncülügünde bu duruma el atmali.yillardir istanbul takimlari sikeyle göz boyadilar.trabzonsporu mahvettiler.sadece trabzonsporun isi allaha kalmis yada savci ve polisler yalan söylüyor..kologlu
H.Şahin 9 yıl önce
Sayın aydınlar ve tff yönetim kurulu hakkında suç duyurusunda bulunmak gereklidir.Etik kurulu raporunu işleme koymamaktan,görevi ihmalden vs.Aziz yıldırım ve diğer birçok kişi şikeden ve çeteden yargılandığı gibi bunlarda aynı şekilde iştirakten,ihmalden yargılanmalıdırlar
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@