Sadri başkanın yerine başkasını oynatacağız

 Trabzonspor Başkanı Sadri Şener ve Beşiktaş Onursal Başkanı Süleyman Seba dün ziyaretçi akınına uğradı Ameliyat olan .Başkan Şener ‘i BJK maçı içinh İstanbul'a giden giden kafilede yer alan Trabzonlu yöneticilerde ziyaret etti Trabzonspor asbaşkanı Nevza

Sadri başkanın yerine başkasını oynatacağız

 

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener ve Beşiktaş Onursal Başkanı Süleyman Seba dün ziyaretçi akınına uğradı Ameliyat olan .Başkan Şener ‘i BJK maçı içinh İstanbul'a giden giden kafilede yer alan Trabzonlu yöneticilerde ziyaret etti 

Trabzonspor asbaşkanı Nevzat Şakar'ın "Sakatlanan başkanın yerine maçta başkasını oynatacağız" esprisi hastanede gülüşmelere neden oldu.

 


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hüseyin Kuyumcu
Hüseyin Kuyumcu - 7 yıl Önce

RESİMDEKİ ALİ ŞEN E BENZİYOR NE İŞİ VAR ORDAAAAA

İsmet YANIK
İsmet YANIK - 7 yıl Önce

ya şikeci düzenbazlar heruerde dir yani kısaca halk arasında yaygın birdeyim vardır '' itin ayağını taştan mı esirgiyeceğimiz !!

adil türk
adil türk - 7 yıl Önce

Futbol dostluk kardeşliktir.Sahada güzel futbol izlemek ve böyle insancıl dostlukları da görmek istiyoruz.Kimse ortamı çirkinleştirecek bir davranışın içine girmemeli.Hakemler adam gibi tarafsız maç yönetmeli.Futbol sevgisi yeniden alevlenmeli.

Bekle Trabzon
Bekle Trabzon - 7 yıl Önce

Bu resimle haberin alakası yok gibi.Kim onlar Tayfur havutçu,Ali şen diğeride serdar baliye benziyor.. Bu resim hastanede mi çekildi ki zannetmiyorum.Tayfurun ne işi var Şenerin yanında ya da Ali Şenin ne işi var kesinlikle gitmez gibi..

SIRADAKİ HABER

banner441