Sadece 5 saat sevinebildiler!

Fenerbahçe'nin sevinci 5 dakika değil 5 saat sürdü... Fenerbahçe'nin kupasını aldılar.İspanya’nın Castello şehrinde yapılan Avrupa Kros Şampiyonası’nda, 6 bin metre erkekler kategorisinde 2. olan F.Bahçe’nin kupası 5 saat sonra elinden alındı. Sarı lacive

Spor 07.02.2012, 12:57
Sadece 5 saat sevinebildiler!

Fenerbahçe'nin sevinci 5 dakika değil 5 saat sürdü... Fenerbahçe'nin kupasını aldılar.

İspanya’nın Castello şehrinde yapılan Avrupa Kros Şampiyonası’nda, 6 bin metre erkekler kategorisinde 2. olan F.Bahçe’nin kupası 5 saat sonra elinden alındı. Sarı lacivertlilerin 37 puanla Rusya temsilcisi Sc Zuaraletz takımını iki puan geçerek ikinci olduğu ilan edildi. Ruslar itiraz etti. Yanlışlık gece geç saatlerde düzeltildi.

Puanlamada yanlışlık var

Yarışı 4-7-12-16’ncılığın getirdiği 39 puanla bitiren sarı lacivertliler, Rus takımının organizasyon komitesine “Siz yanlış hesaplama yaptınız. Biz yarışmayı 3-5-9 ve 11’inci sırada bitirdik. Ve 28 puan kazanmamız gerekirken siz beşinciliğimizi görmezlikten geldiniz” dediler. Yapılan hesaplama sonrası F.Bahçe 3. oldu.

Novikov’un 11 puanı işlenmemiş

Organizasyon komitesi, Rus takımının 11. sırasında yer alan A.Novikov’un 11 puanını işlemeyi unuttuğunu tespit etti. Bunun üzerine Ruslar ikinci, F.Bahçe ise bir basamak aşağıya indirilip Avrupa üçüncüsü ilan edildi. Organizasyon görevlisi, F.Bahçe kafilesinin kaldığı otele gelip yeni sıralamayı yöneticilere tebliğ etti.

Yorumlar (9)
numan altuntaş 9 yıl önce
İki sene önce 2 dakika sevinmişlerdi, beş saat çoook bile..
Eye Of The Tiger 9 yıl önce
Bu fener her alanda Türkiye'yi rezil ediyor...
kemal 9 yıl önce
Problem yok ,onlar bu işlere çok alışkandırlar!yeter lan fener artık bir defada hakkınızla bir şeyi kazanmayı öğrenin ömrünüz çalıp çırpmakla başkalarının hakkını gasp etmekle geçti.bir kez hakkınızla kazanacağınız günleride görecekmiyiz acaba?.KEMAL TOSUN ..ANKARA
yysrts 9 yıl önce
ne fark eder ki.hani moskova maçında trübünde değilmiydi fenerliler.2.de fener olmuş 3.de fener olmuş.bunda şaşıracak ne var.başkasının kupasıyla sevinme geleneği onların geninde var zaten :)))
azem sönmez 9 yıl önce
neyseki bu sefer 5 saat sürebilmiş gerçi alışkındır fenevlire başkası lider olupda bunların sevinmesi bırakın sevinsin gariplerim
YADELLERDEN 9 yıl önce
Üzerlerinde o kadar mazlum ahı var ki,bu alemde bundan sonra iki yakaları bir araya gelmeyecektir FB'lilerin...Akıllanmadıkça ve hakka-hukuka dönmedikçe daha beter olacaklardır.
ANTİ-BURSA 9 yıl önce
Kupa aldıklarını zannediyolar ama sonunda babayı alıyolar:)
k.alemdar 9 yıl önce
onlar aliskindir 3-5 saatlik sevinmelere.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@