banner572

Ş. Ligi'ne katılmamayı 'O' istedi!

Fenerbahçe yöneticilerinin yaptığı açıklamalarla TFF’yi zan altında bıraktığını söyleyen Mehmet Ali Aydınlar açıklamalarda bulundu.Fenerbahçe'nin TFF tarafından Şampiyonlar Ligi'nden men edilmesi sürecinde perde arkasında yaşanan olayları anlatan Mehmet A

Spor 05.12.2011, 08:35
Ş. Ligi'ne katılmamayı 'O' istedi!

Fenerbahçe yöneticilerinin yaptığı açıklamalarla TFF’yi zan altında bıraktığını söyleyen Mehmet Ali Aydınlar açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe'nin TFF tarafından Şampiyonlar Ligi'nden men edilmesi sürecinde perde arkasında yaşanan olayları anlatan Mehmet Ali Aydınlar, bu bilgileri ilk kez açıkladı... Telegol'e telefonla bağlanan TFF Başkanı Mehmet Ali Aydınlar Şampiyonlar Ligi'ne katılmamayı Nihat Özdemir'in istediğini söyledi.

FENERBAHÇE'Yİ KORUDUK
Fenerbahçe yöneticilerinin yaptığı açıklamalarla TFF'yi zan altında bıraktığını söyleyen Aydınlar "Bizi zan altında bırakıyor. Bu yazı TFF'ye geldiğinde kulüp başkanları ile toplantı halindeydik. Ve Fenerbahçe Başkanvekili Nihat Özdemir ve Asbaşkanı Ali Koç'ta toplantıdaydı. Biz toplantıdan çıktı ve yazının İngilizcesini Ali Koç'a, Türkçesini de Nihat Özdemir'e verdim. Bu yazıyı okuduktan sonra Nihat bey, yanımda iki tane daha arkadaş var, bu olay 4 kişi arasındadır. Nihat bey "tamam başkan bu yazıyı geldikten sonra biz şimdi karar alıp, katılmama kararını vereceğiz dedi.

NİHAT ÖZDEMİR İSTEDİ
Ertesi gün Fenerbahçe'den bir yazı geldi. O gün hem sabah hem de öğleden sonra Fenerbahçe yöneticileri ile tekrar konuştuk. UEFA'ya da verdiğimiz cevapta sürecin kısıtlılığı nedeniyle Fenerbahçe karar verememiştir. Dolayısıyla Fenerbahçe'yi Şampiyonlar Ligine gelmekten biz men ediyoruz dedik. Ve öpüşerek ayrıldık. Hatta ben Nihat Özdemir'e dedim ki "Yarın birinin Cenevre'ye gitmesi lazım.UEFA ile görüşün" dedim. Katılmamayı isteyen Nihat Özdemir'dir.


Yorumlar (4)
mscelebi 10 yıl önce
feneri nasıl bir ceza alacağını biliyor, tek derdi kaldı; trabzonunda ceza alması. eğer trabzon ceza alırsa ortalıkta ne birbirine düşerler nede beyanatlar kalır....
ayhan kaya 10 yıl önce
gelişen olaylar gösteriyorki trabzon spora komplo kurulmuş ve yem olarak kullanılmıştır fenerbahçe son anda kendi isteğiyle gitmekten vaz geçmiştir gitmediği için suçlu bulunsa dahi alacağı ceza 1 yıl ama trabzon spor suçlu bulunursa gittiği için suçlu bulunursa alacağı ceza 5 yıl yani trabzonspoe yem olarak kullanılmıştır benim anladığım bu inşallah yanılırım.
beylul 10 yıl önce
Suçluların güçlü olduğu yerde adalet olmaz, hukuk olmaz. “ben sporcunun zeki, çevik ve ahlaklısını severim” Futbola bulaştırılan çamurdan ahlaklı ve nitelikli spor yöneticileri çıkarımı? Türk futboluna bulaşan bu çamur herkesimi kirletti. Ne demeli bilmiyorum. Bu kargaşa ve karışıklığın üzerine Trabzon’u aldılar kuyruklarına toplumun gazını almak için umarım. “şeriatın kestiği parmak acımaz” Trabzon taraftarı hakkını aramayacak mı? Hak edenin hakkını tescil etmiyorsa Federasyon hakkını aramalı camiamız. Nedenmi Trabzon Türk Futbolu’nun üniversitesidir.
Ergün 10 yıl önce
Sevgili Arkadaşlar: Trabzonlu Hukukçular Ne Diyor? Trabzonspor'a Ceza Verilemez, Eylemler Suç Teşkil Etmiyor. Trabzonlu Hukukçulardan Biri De Benim. Olayları Başından Bu Tarafa İzliyorum Ve Muhtelif Yerlerde Söyledim Söylüyorum Da. Meslektaşlarım Ne Diyorsa Altına İmza Atıyorum. Bizim Yöneticilere İzafe Olunan Eylemler Ne TCK da Ne De TFF Disiplin Talimatı'nda Cezayı Gerektiren Fiiller Değildir. Bunlara İlişkin Çok Kapsamlı Hukuki Görüşüm Var Ancak Size Şu Kadarını Söyleyeyim Lütfen Rahat Olun Ve Gelecek Şampiyonluğu Düşünün. Kuruntuya Gerek Yok.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@