Ronaldo'ya inanılmaz teklif

 Transfer sezonunun yaklaşmasıyla birlikte Avrupa’daki hareketlilik de arttı. Sezon sonu Real Madrid’den ayrılması beklenen isimlerden Cristiano Ronaldo’ya en çılgın teklif Paris’ten geldi. Her fırsatta ManU’ya dönmek istediğini söyleyen Portekizli yıldız

Spor 17.05.2013, 09:58
Ronaldo'ya inanılmaz teklif

 

Transfer sezonunun yaklaşmasıyla birlikte Avrupa’daki hareketlilik de arttı. Sezon sonu Real Madrid’den ayrılması beklenen isimlerden Cristiano Ronaldo’ya en çılgın teklif Paris’ten geldi. Her fırsatta ManU’ya dönmek istediğini söyleyen Portekizli yıldız için 100 milyon Euro’luk bonservis bedeli ödemeye hazır olan Şeyh Al Khelaifi, Ronaldo’ya da 18 milyon Euro önerecek.
 
Mou’ya da talipler
 
Bu önemli transferin gerçekleşmesi ise Real Madrid Başkanı Perez’e bağlı. Mourinho’dan boşalacak koltuğa Ancelotti’yi geçirmek isteyen Perez, Fransız ekibinin Ronaldo teklifini kabul etmesi halinde PSG yönetimi, kulüp ile 1 yıllık sözleşmesi olan İtalyan hocanın Bernabeu’ya gitmesine izin verecek. Paris ekibinin de Ancelotti’nin ayrılmasının ardından yerine Mourinho’yu düşündüğü de iddialar arasında yer alıyor.
 
Rakamlar göz kamaştırıyor
 
AvruPa’da transfer piyasası kızıştı. Chelsea’nin patronu Abromovich, Napolili Cavani için 63 milyon Euro’yu gözden çıkardı. Ronaldo’nun ayrılma ihtimalini göz önünde bulunduran Real’in ise Rooney için Manu’ya 40 milyon Euro ödemeye hazır.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@